Po shfaqen krejt 7 përfundimet
Core Ultra 5
Dell ECT1250 Tower Desktop, Intel Ultra 5-225, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, Intel UHD, WIN11, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | ECT1250 Tower |
| CPU | Intel Core Ultra 5 225, 10 Core (4.90GHz) |
| RAM | 16GB DDR5 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| WIN | Windows 11 |
| Accessories | Keyboard + Mouse |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Precision 3591 15.6” FHD Workstation, Ultra 5 135H 14-Core, 64GB RAM DDR5, 512GB SSD NVMe, 4GB NVIDIA RTX 500 Ada
Out of stock
| Karakteristikë | Detajet |
|---|---|
| Brand | Dell |
| Model | Precision 3591 |
| CPU | Core Ultra 5 – 135H (14 Core 4.60GHz) |
| RAM | 64 GB RAM DDR5 (5600MHz) |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| GPU | 4 GB GDDR6 NVIDIA RTX 500 Ada |
| Screen | 15.6 Inch Full HD |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
| Windows License | 11 Pro |
HP OmniBook X Flip 16″ x360 Touchscreen Business Laptop, Intel Ultra 5, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, Intel Arc 130V GPU, New
Out of stock
| Brand | HP |
|---|---|
| Modeli | OmniBook XFlip 16-AS0013 |
| CPU | Intel Core Ultra 5 226V, 8 Core (5.20GHz) |
| RAM | 16GB DDR5 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| Ekrani | 16″ x360 Touchscreen |
| GPU | Intel Arc 130V, 8192MB |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Minisforum M1 Pro, Intel Ultra 5, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, Windows 11, USB-C/A + HDMI, New
Në Stok
| Brand | Minisforum |
|---|---|
| Modeli | M1 Pro |
| Procesori | Intel Core Ultra 5-125H, 14 Core (4.50GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| Sistemi Operativ | Windows 11 |
| Porta | USB-C, USB-A, HDMI |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
PC Gaming CyberPower GXi2000CSTV3, Intel Ultra 5 225F, 32 GB RAM DDR5, 2 TB NVMe, Nvidia RTX 5060 / 8GB
Në Stok
| Brand | CyberPower |
|---|---|
| Model | GXi2000CSTV3 |
| Procesori | Intel Core Ultra 5 225F |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 2 TB SSD NVMe |
| GPU | Nvidia RTX 5060 8GB |
| Garancia | 12 Muaj |
Super PC Gaming Prebuilt, Ultra 5-225F, 16 GB DDR5, 1 TB SSD NVMe, Nvidia RTX 5050 8GB
Në Stok
| Brand | Super PC |
|---|---|
| Model | Gaming Prebuilt |
| Procesori | Intel Ultra 5-225F |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | Nvidia RTX 5050 8GB |
| Status | I ri |
| Garancia | 12 muaj |
Super PC Gaming Prebuilt, Ultra 5-225F, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, Nvidia RTX 5060/8GB, New
Në Stok
| Brand | Super PC |
|---|---|
| Model | Gaming Prebuilt |
| Procesori | Intel Ultra 5-225F, 6 Core (5.0GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | Nvidia RTX 5060 8GB |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |

