Po shfaqen krejt 4 përfundimet
i3
Asus Vivobook X1404VA 14″ FHD Buisness Laptop, Intel i3 Gen13, 8GB RAM, 128GB SSD, Intel UHD Graphics, New
Në Stok
| Brand | Asus |
|---|---|
| Model | Vivobook X1404VA-V14.138128 |
| CPU | Intel Core i3-1315U, 6 cores (4.5GHz) |
| RAM | 8GB |
| Storage | 128GB SSD |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Windows | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Latitude 3420 14.1″ FHD Laptop, Intel i3 Gen11, 16GB RAM DDR4, 512GB SSD NVMe, Intel UHD Graphics
Në Stok
| Brand | Dell |
| Model | Latitude 3420 |
| Procesor | Intel Core i3-1115G4, 2 Core, Turbo Boost deri në 4.10 GHz |
| RAM | 16 GB DDR4 (3200MHz) |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Kartë Grafike | Intel UHD Graphics |
| Ekran | 14.1″ Full HD |
| Garancia | 6 Muaj |
| Status | Used |
HP EliteBook 640 G9 – 14.1″ FHD, Intel i3 Gen12, 24GB RAM, 512GB SSD NVMe, Intel HD Graphics
Out of stock
| BRAND | HP |
| MODEL | ELITEBOOK 640 G9 |
| CPU | CORE I3-1215U GEN 12 (6 CORE) |
| RAM | 24 GB RAM DDR4 |
| STORAGE | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | INTEL HD GRAPHICS |
| SCREEN | 14.1 INCH FULL HD |
| STATUS | USED |
| GARANCIA | 6 MUAJ |
Lenovo ThinkPad E14 Gen 5 14″ FHD Business Laptop, Intel i3 Gen13, 16GB DDR4 RAM, 256GB SSD, Intel UHD Graphics
Out of stock
| Specifika | Detaje |
|---|---|
| Brand | Lenovo |
| Model | ThinkPad E14 Gen 5 |
| CPU | Intel Core i3-1315U (Gen 13) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Screen | 14.0″ Full HD |
| Status | New |
| Garancia | 12 Muaj |


