Po shfaqen krejt 5 përfundimet
14"
Dell Latitude 3410 14.1″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen10, 24GB RAM DDR4, 512GB SSD NVMe
Out of stock
| Brand | Dell |
| Model | Latitude 3410 |
| Procesor | Intel Core i5-10310U, Gen 10, 4 Core, Turbo Boost deri në 4.40 GHz |
| RAM | 24 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Ekran | 14.1″ Full HD |
| Garancia | 6 Muaj |
| Status | Used |
Dell Latitude 5490 14.1” FHD Business Laptop, Intel i5 Gen8, 24GB RAM DDR4, 512GB SSD NVMe
Out of stock
| BRAND | DELL |
| MODEL | LATITUDE 5490 |
| CPU | CORE i5-8250U |
| RAM | 24 GB RAM DDR4 |
| STORAGE | 512 GB SSD NVMe |
| SCREEN | 14.1 INCH FULL HD |
| STATUS | USED |
| GARANCIA | 6 MUAJ |
HP EliteBook 1040 G10 14.1″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen13, 24GB RAM DDR4, 512GB SSD NVMe
Out of stock
| Specifika | Detaje |
|---|---|
| Brand | HP |
| Model | EliteBook 1040 G10 |
| CPU | Intel Core i5-1345U |
| RAM | 24 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Screen | 14.1″ Full HD |
| Status | Used |
HP EliteBook 640 G9 – 14.1″ FHD, Intel i3 Gen12, 24GB RAM, 512GB SSD NVMe, Intel HD Graphics
Out of stock
| BRAND | HP |
| MODEL | ELITEBOOK 640 G9 |
| CPU | CORE I3-1215U GEN 12 (6 CORE) |
| RAM | 24 GB RAM DDR4 |
| STORAGE | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | INTEL HD GRAPHICS |
| SCREEN | 14.1 INCH FULL HD |
| STATUS | USED |
| GARANCIA | 6 MUAJ |
Lenovo ThinkPad T14 14.1″ FHD Business Laptop, Intel i7 Gen10, 32GB RAM, 256GB SSD
Në Stok
| BRAND | LENOVO |
| MODEL | THINKPAD T14 |
| CPU | CORE I7-10610U |
| RAM | 32GB RAM DDR4 |
| STORAGE | 256GB SSD |
| SCREEN | 14.1 INCH |
| GARANCIA | 6 MUAJ |
| STATUS | USED |

