Po shfaqet përfundimi i vetëm
21.5"
Apple iMac Late 2013 21.5″ FHD Desktop, Intel i5, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro Graphics 5200
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iMac Late 2013 |
| CPU | Intel Core i5-4570R, 4 Core (3.90GHz) |
| RAM | 8 GB DDR3 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | Intel Iris Pro Graphics 5200 |
| Display | 21.5″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
