Po shfaqen krejt 3 përfundimet
24.5
AOC G3 25G3ZM/BK, 24.5” FHD Gaming Monitor, 0.5ms, DP/HDMI, New
Në Stok
| Brand | AOC |
|---|---|
| Model | Gaming G3 25G3ZM/BK |
| Display | 24.5″ 240Hz |
| Resolution | Full HD (1920×1080) |
| Response Time | 0.5 ms |
| Inputs | DisplayPort/HDMI |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple iMac 2021 24″ 4.5K Retina AiO, Apple M1, 8GB Memory, 256GB SSD NVMe, 7 Core GPU
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iMac 2021 |
| CPU | Apple M1 Chip, 8 Core |
| RAM | 8 GB Memory |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| GPU | 7 Core |
| Screen | 24″ 4.5K Retina Display |
| Status | Open Box |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Alienware AW2525HM 24.5” FHD Gaming Monitor, 320Hz, 0.5ms, G-SYNC/FreeSync Premium, New
Në Stok
| Brand | Dell Alienware |
|---|---|
| Model | AW2525HM |
| Ekran | 24.5” Fast IPS |
| Rezolucioni | Full HD (1920×1080) |
| Refresh Rate | 320 Hz |
| Response Time | 0.5 ms |
| Adaptive Sync | G-SYNC/ FreeSync Premium |
| HDR | HDR400 |
| Lidhjet | HDMI/ DisplayPort/ USB |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |

