Po shfaqen krejt 3 përfundimet
Dyqani
Dell Latitude 5421 14″ FHD Touchscreen Business Laptop, Intel i5 Gen11, 16GB DDR4, 256GB SSD NVMe, Produkt Vitrine
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 5421 |
| CPU | Intel Core i5-11500H, 6 Core (4.6GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| Screen | 14″ Full HD, Touchscreen |
| Windows | Windows 11 |
| Status | Produkt Vitrine |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5430 14″ FHD Touchscreen Business Laptop, Intel i5 Gen12, 16GB DDR4, 256GB SSD NVMe, Iris Xe Graphics
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 5430 |
| CPU | Intel Core i5-1245U, 10 Core (4.40GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| GPU | Iris Xe Graphics |
| Screen | 14″ Full HD, Touchscreen |
| OS | Windows 11 |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 3470 14″ FHD Touchscreen Workstation Laptop, Intel i7 Gen12, 32GB DDR5, 256GB SSD NVMe, NVIDIA T550/4GB, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 3470 |
| CPU | Intel Core i7-1270P, 12 core (4.8GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 256GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA T550 4GB |
| Windows | Windows 11 Pro |
| Display | 14″ Full HD, Touchscreen |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
