Po shfaqen krejt 3 përfundimet
Dyqani
Dell 5820 Workstation, Xeon W-2135, 32GB RAM DDR5, 256GB SSD NVMe, 5GB NVIDIA Quadro P2200
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | 5820 WORKSTATION |
| CPU | Xeon W-2135 (4.50GHz) |
| RAM | 32 GB RAM DDR5 |
| ROM | 256 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA QUADRO P2200 / 5 GB |
| STATUS | PRE-OWNED |
Dell Precision 3620 Tower Workstation PC, Intel i7 Gen7, 32GB DDR4, 512GB NVMe SSD, NVIDIA Quadro P2000 5GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 3620 Tower |
| CPU | Intel Core i7-7700, 4 Core (4.20GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB NVMe SSD |
| GPU | NVIDIA Quadro P2000 5 GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 5820 Professional Workstation, Intel Xeon W-2145 4.5GHz, 64GB RAM DDR4, 512GB SSD, NVIDIA Quadro P2000 5GB
Out of stock
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | 5820 Workstation |
| CPU | Xeon W-2145 (4.50 GHz) |
| RAM | 64 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD |
| GPU | NVIDIA Quadro P2000 / 5 GB |
| Status | Pre-Owned |