Po shfaqen 13–24 nga 156 përfundime gjithsej
Filtroji sipas
- Core Ultra 5 (2)
- Core Ultra 7 (2)
- Core Ultra 9 (1)
- Intel Core M 7 240H (1)
- i3 (4)
- i5 (54)
- i7 (34)
- i9 (2)
- Ryzen 5 (1)
- Ryzen 7 (1)
- Ryzen 9 (1)
- Xeon (26)
Filtroji sipas
Filtroji sipas
Filtroji sipas
Filtroji sipas
- New (37)
- Produkt Vitrine (2)
- Used (117)
Dyqani
Dell Alienware AW3425DWM 34″ Curved VA WQHD Gaming Monitor, 180Hz, 1ms, HDR400, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Alienware AW3425DWM |
| Display | 34″ Curved WQHD |
| Refresh Rate | 180Hz |
| Response Time | 1 ms |
| HDR | DisplayHDR 400 |
| Features | AMD FreeSync |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
DELL ALIENWARE M18 Ryzen 9-7845HX 18″ 2K, 165Hz, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe M.2, NVIDIA RTX 4070 8GB
Out of stock
| BRAND | DELL |
| MODEL | ALIENWARE M18 |
| CPU | RYZEN 9-7845HX |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| MEMORY | 1 TB SSD NVMe M.2 |
| GRAPHIC CARD | NVIDIA RTX 4070 8 GB |
| DISPLAY | 18″ 2K 165Hz |
| STATUS | NEW (VITRINE) |
Dell E2225H 21.5″ FHD Monitor, 75Hz, DP/VGA, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | E2225H |
| Screen | 21.5″ Full HD |
| Refresh Rate | 75Hz |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Panel | Anti-Glare |
| Input | DisplayPort, VGA |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell E2422H 24″ FHD Monitor, 60Hz, DP/VGA, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | E2422H |
| Screen | 24″ Full HD |
| Panel | VA / Anti-Glare |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Response Time | 5ms / 8ms |
| Input | DisplayPort, VGA |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell ECT1250 Tower Desktop PC, Intel i5 Gen14, 8GB DDR5, 512GB SSD NVMe, Intel UHD 770, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | PC Tower ECT1250 |
| Procesori | Intel Core i5-14400, 10 Core (4.70GHz) |
| RAM | 8 GB DDR5 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Grafika | Intel UHD 770 Graphics |
| Aksesorë | Keyboard + Mouse |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell ECT1250 Tower Desktop, Intel Ultra 5-225, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, Intel UHD, WIN11, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | ECT1250 Tower |
| CPU | Intel Core Ultra 5 225, 10 Core (4.90GHz) |
| RAM | 16GB DDR5 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| WIN | Windows 11 |
| Accessories | Keyboard + Mouse |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell G2410T Widescreen 24″ FHD Monitor Profesional, 60Hz, VGA/DVI-D
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | G2410T Widescreen |
| Display | 24″ Full HD (1920×1080) |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Response Time | 5 ms |
| Inputs | VGA / DVI-D |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell GJKNX Battery, 68Wh, 7.6V, për Dell Latitude 5480/5580/5490/5590/5280/5290, Precision 3520/3530, New
Në Stok
3 500 L| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | GJKNX |
| Kapaciteti | 68Wh |
| Voltazhi | 7.6V |
| Kapaciteti mAh | 8500mAh |
| Tipi | Li-Ion |
| Qelizat | 4 Cell |
| Kompatibiliteti | Latitude 5480/5580/5490/5590/5280/5290, Precision 3520/3530 |
| Status | New |
Dell H5H20 Battery, 56W, 11.4V, për Dell XPS/Precision/Inspiron, New
Në Stok
3 500 L| Brand | Dell |
| Model | H5H20 |
| Type | Bateri për laptop |
| Capacity | 56Wh |
| Voltage | 11.4V |
| Cell Type | Li‑ion, 3-cell |
| Compatibility | Dell XPS 15 9550/9560/9570/9590, Precision 5510/5520/5530/5540, Inspiron 7501/7590/7591 |
| Power Supply | Bateri e rikarikueshme Lithium‑Ion |
| Status | New |
Dell Inspiron 15 3520 15.6″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen12, 8GB DDR4, 512GB SSD, Intel UHD Graphics, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Inspiron 15 3520 |
| CPU | Intel Core i5-1235U, 10 Core (4.40GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Screen | 15.6″ Full HD |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Inspiron 15 3535 15.6″ FHD Business Laptop, AMD Ryzen 5, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, Radeon HD Graphics, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Inspiron 15 3535 |
| CPU | AMD Ryzen 5 7530U, 6 Core (4.50GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | AMD Radeon Graphics |
| Display | 15.6″ Full HD |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Inspiron 27 7700 AlO 27″ Touchscreen, Intel i7 Gen11, 16GB RAM, 512GB SSD, 1TB HDD, NVIDIA GeForce MX330 2GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Inspiron 27 7700 |
| CPU | Intel Core i7-1165G7 (4 Core / 4.70 GHz) |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Memory | 512GB SSD + 1TB HDD |
| GPU | NVIDIA GeForce MX330 / 2GB |
| Display | 27″ Full HD Touchscreen |
| Status | New in Box |
Load more products
Loading...