Po shfaqen 13–24 nga 1391 përfundime gjithsej
Filtroji sipas
- A8 Chip (1)
- AMD (25)
- CELERON (3)
- Core Ultra 5 (7)
- Core Ultra 7 (6)
- Core Ultra 9 (5)
- Intel Core M 7 240H (1)
- Intel Core™ i3-N305 (4)
- Intel G2020 (1)
- Intel n150 (1)
- INTEL N5000 (1)
- INTEL N5030 (2)
- Intel N95 (1)
- M3 CHIP (3)
- M3 MAX CHIP (1)
- M4 (15)
- M4 MAX (1)
- M4 PRO (5)
- M5 Chip (10)
- Pentium (7)
- QUALCOM (1)
- SNAPDRAGON (5)
- SNAPDRAGON X ELITE (2)
- SNAPDRAGON X PLUS (2)
- ULTRA 7 (6)
- ULTRA 9 (2)
- i3 (22)
- i5 (210)
- i7 (152)
- i9 (24)
- Ryzen 3 (2)
- Ryzen 5 (18)
- Ryzen 7 (20)
- Ryzen 9 (12)
- Xeon (54)
- M1 CHIP (6)
- M1 PRO (1)
- M2 CHIP (3)
Filtroji sipas
- 10.5" (1)
- 11.6" (1)
- 12.3" (1)
- 13.5" (2)
- 13.6" (4)
- 13.8 (2)
- 15.1" (1)
- 15.4" (1)
- 15.6" (105)
- 150" (1)
- 17.3" (2)
- 21.5" (2)
- 23.5" (1)
- 23.8" (4)
- 24.5 (2)
- 25" (1)
- 30" (1)
- 31.5" (1)
- 43" (1)
- 46" (1)
- 49" (1)
- 50 (1)
- 6,9" (2)
- 6.1" (1)
- 6.3" (1)
- 9.7" (4)
- Touchscreen (69)
- x360 (8)
- 8" (1)
- 9" (1)
- 10" (13)
- 11" (19)
- 12" (16)
- 13" (49)
- 14" (94)
- 15" (18)
- 16" (20)
- 17" (12)
- 18" (4)
- 19" (1)
- 21" (3)
- 22" (28)
- 23" (15)
- 24" (58)
- 27" (58)
- 28" (3)
- 32" (9)
- 34" (6)
Filtroji sipas
- 10 CORE (14)
- 11 GB (1)
- 20 CORE (2)
- 30 CORE (1)
- 32 GB (1)
- 40 CORE (1)
- 5GB (7)
- AMD (45)
- AMD HD Graphics (2)
- INTEL ARC (5)
- INTEL HD (12)
- INTEL UHD (28)
- Iris Plus Graphics (5)
- Iris Pro Graphics (3)
- IRIS XE (15)
- Nvidia (154)
- P520 (1)
- Quadro (21)
- Quadro P620 (1)
- Qualcomm Adreno (2)
- RADEON (26)
- Intel HD Share (108)
- 1GB (2)
- 2GB (32)
- 3 GB (2)
- 4GB (55)
- 5 GB (1)
- 6GB (23)
- 8GB (56)
- 12GB (8)
- 16 GB (16)
- 24 GB (3)
- 7 CORE GPU (4)
- 8 CORE GPU (8)
- 14 CORE GPU (1)
Filtroji sipas
- 1 TB (3)
- 1 TB MEMORY (5)
- 1 TB STORAGE (12)
- 1.5 TB (1)
- 128GB (31)
- 128GB UFS (1)
- 16 GB (2)
- 18 TB Memory (1)
- 2 TB (2)
- 250 GB SSD (1)
- 251GB SSD (1)
- 2TB (9)
- 4 TB (2)
- 4 TB SSD (3)
- 500GB (5)
- 500GB SSD (4)
- 128GB SSD (43)
- 256GB SSD (208)
- 512GB SSD (210)
- 1TB SSD (106)
- 2 TB SSD (5)
- 250GB HDD (1)
- 500GB HDD (2)
- 1TB HDD (14)
- 2TB HDD (1)
- 32GB (4)
- 64GB MEMORY (7)
- 128 GB MEMORY (8)
- 256 GB MEMORY (20)
- 512GB MEMORY (19)
Filtroji sipas
Filtroji sipas
- New (553)
- Open Box (1)
- Produkt Vitrine (8)
- Used (479)
Dyqani
Acer Nitro 5 15.6″ FHD Gaming Laptop, Intel i7 Gen11, 32GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX 3060 6GB, New
Në Stok
| Brand | Acer |
|---|---|
| Model | Nitro 5 |
| CPU | Intel Core i7-11800H, 8 Core (4.60GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB |
| Display | 15.6″ Full HD, 144Hz |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Acer Nitro V15 15.6″ FHD Gaming Laptop, Intel i5 Gen13, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5050/8GB, Windows 11 OEM, New
Në Stok
| Brand | Acer |
|---|---|
| Modeli | Nitro V15 |
| Procesori | Intel Core i5-13420H, 8 core (4.60 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Ekrani | 15.6″ Full HD, 165 Hz |
| Grafika | NVIDIA GeForce RTX 5050, 8 GB |
| Sistemi Operativ | Windows 11 OEM |
| Gjendja | New |
| Garancia | 12 muaj |
Acer Nitro V16 ANV16-42-R3309 16″ FHD Gaming Laptop, 180Hz, AMD Ryzen 5 240, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5050 8GB, Windows 11 OEM
Në Stok
| Brand | Acer |
|---|---|
| Modeli | Nitro V16 ANV16-42-R3309 |
| Procesori | AMD Ryzen 5 240, 6 Core (5,0GHz) |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Ekrani | 16″ Full HD, 180 Hz IPS |
| Grafika | NVIDIA GeForce RTX 5050, 8 GB |
| Sistemi Operativ | Windows 11 OEM |
| Gjendja | New |
| Garancia | 12 muaj |
ACER Predator Helios 16 16” WQXGA Gaming Laptop, Intel i9 Gen13, 32GB DDR5, 1TB NVMe SSD, NVIDIA RTX 4080
Out of stock
| Brand | ACER |
| Model | Predator Helios 16 Gaming |
| CPU | Intel Core I9-13900HX / 24 Cores (5.40GHz) |
| RAM | 32GB RAM DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 4080 / 12GB |
| Screen | 16″ WQXGA (2560×1600) |
| Status | New |
| Garancia | 12 Muaj |
ACER Predator Helios Neo 14.5” 2K Gaming Laptop, 120Hz, Ultra 7 155H, 16GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 4070 8GB
Vlerësuar me 4.33 nga 5
Në Stok
| Brand | ACER |
| Model | Predator Helios Neo |
| CPU | Intel Core Ultra 7 155H / 16 Cores (4.80GHz) |
| RAM | 16GB RAM DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 4070 /8GB |
| Screen | 14.5″ 120Hz Resolution 2K IPS |
| Status | I ri |
| Garancia | 12 muaj |
Acer Spin SP513-53N 13.3″ FHD Touchscreen X360 Business Laptop, Intel i5 Gen8, 8GB RAM DDR4, 256GB M.2 SSD
Në Stok
| Brand | ACER |
| Model | Spin SP513 53N |
| CPU | Core i5 – 8265U / 4 Cores (3.90GHz) |
| RAM | 8 GB RAM DDR4 |
| SSD | 256 GB SSD M.2 |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Screen | 13.3″ Full HD Touchscreen |
| Status | Used |
Acer Switch SW512-52 12″ Touchscreen 2N1 Business Laptop, Intel i5 Gen7, 8GB RAM, 256GB SSD
Në Stok
| Brand | Acer |
|---|---|
| Model | Switch SW512-52 |
| CPU | Intel Core i5-7200U 2 Core (3.10GHz) |
| RAM | 8 GB RAM DDR4 |
| SSD | 256GB SSD |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Screen | 12″ IPS Touchscreen |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Acer Switch SW512-52, 12.5″ 2K Touchscreen 2N1 Business Laptop, Intel i5 Gen7, 8GB RAM, 128GB SSD
Në Stok
| Brand | Acer |
|---|---|
| Model | Switch SW512-52 |
| CPU | Intel Core i5-7200U (3.10GHz) |
| RAM | 8 GB RAM |
| SSD | 128GB SSD |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Screen | 12,5″ 2K Touchscreen |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Acer TravelMate Spin B118 12.5” FHD x360 Touchscreen Laptop, Intel Pentium Silver, 8GB RAM DDR4, 256GB SSD NVMe
Në Stok
| BRAND | ACER |
| MODEL | TravelMate Spin B118 |
| CPU | INTEL PENTIUM SILVER N5000 |
| RAM | 8 GB RAM DDR4 |
| ROM | 256 GB SSD NVMe |
| GPU | HD GRAPHICS |
| SCREEN | 12,5″ FHD x360 TOUCHSCREEN |
| STATUS | NEW |
Advantech POC-WP243 AIO POS, Intel i7 Gen6, 8GB DDR4 RAM, 128GB SSD, 24″ Touchscreen
Out of stock
| BRAND | Advantech |
| MODEL | POC-WP243 AIO |
| CPU | Intel Core i7-6600 (2.60GHz) |
| RAM | 8GB RAM DDR4 |
| STORAGE | 128GB SSD |
| SCREEN | 24 Inch Touchscreen |
| GARANCIA | 6 Muaj |
| STATUS | Used |
AiO Lenovo ThinkCentre M910z 24” FHD Touchscreen, 60Hz, Intel i5 Gen7, 16GB RAM, 256GB SSD
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Modeli | ThinkCentre M910z |
| CPU | Intel Core i5-7500 (4 core, 3.80 GHz) |
| RAM | 16 GB RAM |
| Storage | 256 GB SSD |
| Screen | 24″ Full HD Touchscreen (1920×1080) |
| Statusi | I përdorur |
| Garancia | 6 muaj |
AIRAZOR AR-FC1W Fan Controller
Në Stok
2 900 L| Tipi | AIRAZOR AR-FC1W Fan Controller |
|---|---|
| Ekrani | 5.25 inch Touchscreen |
| Kontrolli i Energjisë | 6x 24W Power Control |
| Numri i Fanëve | Për deri në 6 Fans |
| Mekanizmi | Kontroll i Shpejtësisë së Fanëve |
| Përdorimi | Menaxhim i Sistemit të Ftohjes |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Load more products
Loading...