Po shfaqen krejt 3 përfundimet
8GB
ASUS ROG Strix G18 18″ FHD+ Gaming Laptop, Ryzen 9, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5050/8GB, New
Në Stok
| Brand | ASUS |
|---|---|
| Model | ROG Strix G18 G814PH |
| Procesor | AMD Ryzen 9 8940HX, 16 Core (5.30GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| Grafikë | NVIDIA GeForce RTX 5050 8GB |
| Ekran | 18″ Full HD+ |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
DELL ALIENWARE M18 Ryzen 9-7845HX 18″ 2K, 165Hz, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe M.2, NVIDIA RTX 4070 8GB
Out of stock
| BRAND | DELL |
| MODEL | ALIENWARE M18 |
| CPU | RYZEN 9-7845HX |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| MEMORY | 1 TB SSD NVMe M.2 |
| GRAPHIC CARD | NVIDIA RTX 4070 8 GB |
| DISPLAY | 18″ 2K 165Hz |
| STATUS | NEW (VITRINE) |
Super PC Gaming Prebuilt Ryzen 9 9900X, 32GB DDR5, 1TB NVMe SSD, NVIDIA RTX 5060/8GB, New
Në Stok
| Brand | Gaming PC Prebuilt |
|---|---|
| Modeli | Super PC Gaming |
| CPU | Ryzen 9 9900X, 12 Core (5.20 GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| SSD | 1 TB NVMe SSD |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5060/ 8 GB |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |

