Po shfaqen 1–12 nga 16 përfundime gjithsej
Filtroji sipas
- Core Ultra 5 (2)
- Intel Core M 7 240H (1)
- i7 (2)
- i9 (5)
- Ryzen 5 (1)
- Ryzen 7 (3)
- Ryzen 9 (2)
Filtroji sipas
- 32GB (16)
8GB
ASUS ROG Strix G18 18″ FHD+ Gaming Laptop, Ryzen 9, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5050/8GB, New
Në Stok
| Brand | ASUS |
|---|---|
| Model | ROG Strix G18 G814PH |
| Procesor | AMD Ryzen 9 8940HX, 16 Core (5.30GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| Grafikë | NVIDIA GeForce RTX 5050 8GB |
| Ekran | 18″ Full HD+ |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Alienware 16 Aurora 16″ 2K Gaming Laptop, Intel Core 7-240H, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5060 8GB, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Alienware 16 Aurora |
| Display | 16” 2K 120Hz |
| Processor | Intel Core 7 240H (10 Core / 5,20 GHz) |
| RAM | 32GB RAM DDR5 |
| Memory | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX 5060 8GB |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Precision 3650 Tower Workstation, Intel i7 Gen11, 32GB DDR4, 512GB SSD + 500GB HDD, NVIDIA Quadro M4000/8GB
Në Stok
| Brand | Dell |
| Model | Precision 3650 Tower |
| CPU | Intel Core i7-11700 (8-Core, 4.9GHz) |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD + 500GB HDD |
| GPU | NVIDIA Quadro M4000 8GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP Omen TG03-0177 Gaming PC, Ryzen 7 8700F, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5060/8GB, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | OMEN TG03-0177 |
| Procesor | AMD Ryzen 7 8700F, 8 Core (5.0GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| Grafikë | NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB |
| OS | Windows 11 |
| Aksesorë | Maus + Tastierë |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
IBUYPOWER ESA7N56T01 Desktop, AMD Ryzen 7 8700F, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5060Ti 8GB, Win11 Pro, New
Në Stok
| Brand | iBUYPOWER |
| Model | ESA7N56T01 |
| CPU | AMD Ryzen 7 8700F, 8 core (5.00GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5060Ti / 8GB |
| WIN | 11 PRO |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo Legion 5 15IRX10 15.1″ 2.5K OLED Gaming Laptop, Intel i9 Gen14, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5070/8GB, Win11, New
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | Legion 5 15IRX10 |
| Processor | Intel Core i9-14900HX, 24 Core (5.80GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| Graphics | NVIDIA GeForce RTX 5070 8GB |
| Display | 15.1″ 2.5K OLED |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo Legion Pro 5 16IRX9 16″ Gaming Laptop, Intel i9 Gen14, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 4070/8GB, New
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Modeli | Legion Pro 5 16IRX9 |
| Procesori | Intel Core i9-14900HX, 8 Core (5.4GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX 4070 8GB |
| Ekran | 16″ (2560×1600), 240Hz |
| Sistemi Operativ | Windows 11 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo ThinkStation P3 Tower Workstation, Intel i9 Gen14, 32GB DDR5, 1TB NVMe SSD, NVIDIA RTX A1000/8GB, Win11, New
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Modeli | ThinkStation P3 Tower |
| CPU | Intel Core i9-14900, 24 Core (5.80GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB NVMe SSD |
| GPU | NVIDIA RTX A1000 8GB |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI Raider GE78 HX 13V 17.3″ 2K Gaming Laptop, Intel i9 Gen13, 32GB DDR5, 2TB NVMe, NVIDIA RTX 4070/8GB, New
Në Stok
| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | Raider GE78 HX 13V |
| Procesor | Intel Core i9-13980HX, 24 Core (5.60GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 2 TB SSD NVMe |
| Grafikë | NVIDIA GeForce RTX 4070 8GB |
| Ekran | 17.3″ 2K, 240Hz |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
PC Gaming CyberPower GXi2000CSTV3, Intel Ultra 5 225F, 32 GB RAM DDR5, 2 TB NVMe, Nvidia RTX 5060 / 8GB
Në Stok
| Brand | CyberPower |
|---|---|
| Model | GXi2000CSTV3 |
| Procesori | Intel Core Ultra 5 225F |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 2 TB SSD NVMe |
| GPU | Nvidia RTX 5060 8GB |
| Garancia | 12 Muaj |
Super Gaming PC Prebuilt, Ryzen 5 9600X, 16GB DDR5, 1TB NVMe, RTX 5050 8GB, Windows 11 Pro
Në Stok
| Brand | Super PC Gaming Prebuilt |
|---|---|
| Modeli | Super PC Gaming |
| CPU | Ryzen 5 9600X (6 core, 5.40 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| SSD | 1 TB NVMe SSD |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5050 8GB |
| WIN | Windows 11 |
| Statusi | I ri |
| Garancia | 12 muaj |
Super PC Gaming Prebuilt Ryzen 9 9900X, 32GB DDR5, 1TB NVMe SSD, NVIDIA RTX 5060/8GB, New
Në Stok
| Brand | Gaming PC Prebuilt |
|---|---|
| Modeli | Super PC Gaming |
| CPU | Ryzen 9 9900X, 12 Core (5.20 GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| SSD | 1 TB NVMe SSD |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5060/ 8 GB |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Load more products
Loading...


