Po shfaqen 13–24 nga 25 përfundime gjithsej
Filtroji sipas
- Core Ultra 5 (2)
- Intel Core M 7 240H (1)
- ULTRA 7 (1)
- i5 (1)
- i7 (4)
- i9 (7)
- Ryzen 5 (2)
- Ryzen 7 (4)
- Ryzen 9 (2)
- Xeon (1)
Filtroji sipas
- 1TB SSD (25)
Filtroji sipas
- New (22)
- Produkt Vitrine (1)
- Used (2)
8GB
Lenovo Legion 5 15IRX10 15.1″ 2.5K OLED Gaming Laptop, Intel i9 Gen14, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5070/8GB, Win11, New
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | Legion 5 15IRX10 |
| Processor | Intel Core i9-14900HX, 24 Core (5.80GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| Graphics | NVIDIA GeForce RTX 5070 8GB |
| Display | 15.1″ 2.5K OLED |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo Legion Pro 5 16IRX9 16″ Gaming Laptop, Intel i9 Gen14, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 4070/8GB, New
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Modeli | Legion Pro 5 16IRX9 |
| Procesori | Intel Core i9-14900HX, 8 Core (5.4GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX 4070 8GB |
| Ekran | 16″ (2560×1600), 240Hz |
| Sistemi Operativ | Windows 11 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo ThinkStation P3 Tower Workstation, Intel i9 Gen14, 32GB DDR5, 1TB NVMe SSD, NVIDIA RTX A1000/8GB, Win11, New
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Modeli | ThinkStation P3 Tower |
| CPU | Intel Core i9-14900, 24 Core (5.80GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB NVMe SSD |
| GPU | NVIDIA RTX A1000 8GB |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI Sword 15 A12UGS 15.6″ FHD Gaming Laptop, 144Hz, Intel i7 Gen12, 16GB DDR4, 1TB SSD, NVIDIA RTX 3070Ti/8GB, New
Out of stock
| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | Sword 15 A12UGS |
| CPU | Intel Core i7-12650H, 10 Core (4.70GHz) |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX 3070Ti/8GB |
| Screen | 15.6″ Full HD 144Hz |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Super Gaming PC Prebuilt, Ryzen 5 9600X, 16GB DDR5, 1TB NVMe, RTX 5050 8GB, Windows 11 Pro
Në Stok
| Brand | Super PC Gaming Prebuilt |
|---|---|
| Modeli | Super PC Gaming |
| CPU | Ryzen 5 9600X (6 core, 5.40 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| SSD | 1 TB NVMe SSD |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5050 8GB |
| WIN | Windows 11 |
| Statusi | I ri |
| Garancia | 12 muaj |
Super PC Gaming Prebuilt Ryzen 9 9900X, 32GB DDR5, 1TB NVMe SSD, NVIDIA RTX 5060/8GB, New
Në Stok
| Brand | Gaming PC Prebuilt |
|---|---|
| Modeli | Super PC Gaming |
| CPU | Ryzen 9 9900X, 12 Core (5.20 GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| SSD | 1 TB NVMe SSD |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5060/ 8 GB |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Super PC Gaming Prebuilt, Intel i5 Gen14, 16GB DDR5, 1TB SSD NVMe, RTX 5050 8GB
Në Stok
| Brand | Custom / Super PC |
|---|---|
| Model | Gaming Prebuilt |
| CPU | Intel Core i5-14400 (10-Cores, 4.60 GHz) |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5050 8GB |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB NVMe SSD |
| Gjendja | New |
| Garancia | 12 muaj |
Super PC Gaming Prebuilt, Intel i7 Gen12, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, RTX 5060 8GB
Në Stok
| Brand | Super PC |
|---|---|
| Model | Gaming Prebuilt |
| CPU | Intel Core i7-12900KF (16 Core, 5.00 GHz) |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB |
| Memory (RAM) | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB NVMe SSD |
| Gjendja | I ri |
| Garancia | 12 muaj |
Super PC Gaming Prebuilt, Intel i9 Gen12, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, RTX 5050 8GB
Në Stok
| Brand | Super PC |
|---|---|
| Model | Gaming Prebuilt |
| CPU | Intel Core i9-12900KF (16 Core, 5.20 GHz) |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5050 8GB |
| Memory (RAM) | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB NVMe SSD |
| Gjendja | I ri |
| Garancia | 12 muaj |
Super PC Gaming Prebuilt, Ryzen 7 9800X3D, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB
Në Stok
| Brand | Gaming PC |
|---|---|
| Model | Prebuilt |
| CPU | Ryzen 7 9800X3D, 8 Core (5,20GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5060 /8GB |
| Status | New |
| Garancia | 12 Muaj |
Super PC Gaming Prebuilt, Ryzen 7-7700X, 16GB DDR5, 1TB SSD NVMe, Nvidia RTX 5060/8GB, New
Në Stok
| Brand | Gaming PC |
| Model | Prebuilt |
| CPU | AMD Ryzen 7 7700X, 8 core (5.4GHz) |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX 5060 / 8GB |
| WIN | 11 Pro |
| Status | New |
| Garancia | 12 Muaj |
Super PC Gaming Prebuilt, Ultra 5-225F, 16 GB DDR5, 1 TB SSD NVMe, Nvidia RTX 5050 8GB
Në Stok
| Brand | Super PC |
|---|---|
| Model | Gaming Prebuilt |
| Procesori | Intel Ultra 5-225F |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | Nvidia RTX 5050 8GB |
| Status | I ri |
| Garancia | 12 muaj |
Load more products
Loading...