Po shfaqen krejt 3 përfundimet
WIFI Routers
Apple AirPort Express 802.11n Wi‑Fi Router & Range Extender, Router Wireless, AirPlay, Dual‑Band
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | AirPort Express |
| Rrjeti | Wi‑Fi 802.11n |
| Frekuencat | 2.4 GHz / 5 GHz (dual‑band) |
| Porta | 1 × WAN, 1 × LAN, 1 × Audio (AirPlay) |
| Funksionet Kryesore | Router, Range Extender, AirPlay |
| Instalimi | Easy Setup (Mac/iOS/Windows) |
| Përdorimi | Internet në shtëpi, zyrë, streaming audio |
| Status | New |
| Garancia | 12 Muaj |
ASUS RT-AX53U WiFi Router Dual-Band, 2.4 GHz / 5 GHz, 1800 Mbps Speed, High Performance Networking
Në Stok
| Brand | ASUS |
| Model | RT-AX53U |
| Type | WiFi Router |
| Operating Frequency | 2.4 GHz / 5 GHz |
| Speed | 1800 Mbps (5 GHz) / 574 Mbps (2.4 GHz) |
| Status | New |
MikroTik Wi-Fi RouterBoard hAP lite, 300Mbps, 4 Port Ethernet, New
Në Stok
| Brand | MikroTik |
|---|---|
| Model | RouterBoard hAP lite |
| Product Type | Wireless Router |
| Wi-Fi Speed | 300 Mbps |
| Wi-Fi Standard | 2.4GHz 802.11b/g/n |
| Ethernet Ports | 4 x 10/100 Fast Ethernet |
| CPU | 650 MHz |
| RAM | 32 MB |
| Management | RouterOS |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |