Po shfaqen 1–12 nga 34 përfundime gjithsej
Në Stok
| Brand | Brother |
|---|---|
| Model | DCP-L1632W |
| Printer Type | Black & White (Mono Laser) |
| Functions | Print/Copy/Scan |
| Connection | USB/Ethernet/Wi-Fi |
| Paper Size | A4 |
| Capacity | 150 Pages |
| Technology | Mono laser |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Në Stok
| Brand | Brother |
|---|---|
| Model | DCP-L2600D |
| Lloji | Mono Laser |
| Format | A4 |
| Funksionalitet | 3-in-1: Print / Copy / Scan |
| Lidhje | USB |
| Kapacitet letre | 250 fletë |
| Rezolucioni | Deri në 1200 x 1200 dpi |
| Shpejtësia printimit | 34 fletë/min (mono) |
| Dyanshmëria | Automatik 2-sided |
| Autonomia e bojës | Black: rreth 3,000 faqe |
| Status | New |
Në Stok
| Brand | Brother |
|---|---|
| Model | DCP-L8410CDW |
| Lloji | Color Laser |
| Format | A4 |
| Funksionalitet | 3-in-1: Print / Copy / Scan |
| Lidhje | USB / Ethernet / Wi‑Fi / Wi‑Fi Direct |
| Kapacitet letre | 250 fletë (mund të zgjerohet) |
| Rezolucioni | 2400 x 600 dpi |
| Shpejtësia printimit | 34 fletë/min (ngjyra dhe bardh e zi) |
| Dyanshmëria | Automatik 2-sided |
| Autonomia e bojës | Black: 4,500 faqe; Cyan/Magenta/Yellow: 4,000 faqe |
| Status | New |
Out of stock
| BRAND | BROTHER |
| MODEL | DCP-T425W |
| PRINTER TYPE | COLORFUL |
| FUNCTIONS | Print/Scan/Copy |
| CONNECTIVITY | Wi-Fi/USB |
| PAPER SIZE | A4 |
| RESOLUTION | Up to 1200×1200 Dpi |
| TECHNOLOGY | Inkjet |
| STATUS | NEW |
Në Stok
| Brand | Brother |
|---|---|
| Model | HL-1112E |
| Lloji | Mono Laser |
| Format | A4 |
| Funksionalitet | |
| Lidhje | USB |
| Kapacitet letre | 150 fletë |
| Rezolucioni | Deri në 2400 x 600 dpi |
| Shpejtësia printimit | 20 fletë/min (mono) |
| Dyanshmëria | Manuale |
| Autonomia e bojës | Black: rreth 1,000 faqe |
| Status | New |
Në Stok
| Brand | Brother |
|---|---|
| Model | MFC‑B7800DN |
| Lloji | Mono Laser |
| Format | A4 |
| Funksionalitet | 4‑in‑1: Print / Copy / Scan / Fax |
| Lidhje | USB / Ethernet |
| Kapacitet letre | 250 fletë + 50 fletë ADF |
| Rezolucioni | Deri në 1200 x 1200 dpi |
| Shpejtësia printimit | 34 fletë/min (mono) |
| Dyanshmëria | Automatik 2‑sided |
| Autonomia e bojës | Black: rreth 2,000 faqe |
| Status | New |
Në Stok
| Brand | Brother |
|---|---|
| Model | MFC‑B7810DW |
| Lloji | Mono Laser |
| Format | A4 |
| Funksionalitet | 4‑in‑1: Print / Copy / Scan / Fax |
| Lidhje | USB / Ethernet / Wi‑Fi 2.4 GHz & 5 GHz / Wi‑Fi Direct |
| Kapacitet letre | 250 fletë + 50 fletë ADF |
| Rezolucioni | 1200 x 1200 dpi |
| Shpejtësia printimit | 34 fletë/min (mono) |
| Dyanshmëria | Automatik 2‑sided |
| Autonomia e bojës | Black: ~2,000‑2,600 faqe (ISO) |
| Status | New |
Në Stok
| Brand | Brother |
|---|---|
| Modeli | MFC-L2802DN |
| Shpejtësia e Printimit | 32 faqe për minutë (ppm) |
| Kapaciteti i Hyrjes | 250 fletë për format A4 |
| ADF | 50 fletë |
| Shpejtësia e Lidhjes | 100 Mbps |
| Funksionet | Print, Copy, Scan, Fax |
| Ngjyra | Bardhë e Zi |
| Statusi | I ri |
| Garancia | 12 muaj |
Në Stok
| Brand | Canon |
|---|---|
| Model | Pixma G3410 AIO |
| Funksionet | Print, Copy, Scan |
| Kapaciteti | High Volume Printing |
| Lidhja | Wireless, USB |
| Ekrani | Quick Copy Display |
| Gjendja | New |
| Garancia | 12 muaj garanci |
Në Stok
| Brand | Canon |
|---|---|
| Model | PIXMA MG2551S |
| Funksionet | Print / Copy / Scan |
| Tehnologjia e Printimit | Inkjet |
| Max Rezolucioni Printimi | 4800 × 600 dpi |
| Shpejtësia e Printimit | rreth 8.0 ipm (Black) / 4.0 ipm (Color) |
| Lloji Letrës | A4, A5, B5, LTR, LGL, mm |
| Interfaces | USB 2.0 |
| Status | New |
| Garancia | 12 Muaj |
Në Stok
| Modeli | CanoScan LiDE 300 |
|---|---|
| Lloji skaneri | Flatbed desktop CIS |
| Rezolucioni | 2400 × 2400 dpi |
| Butonat funksionalë | PDF, Auto Scan, Copy, Send |
| Lidhja | USB 2.0 Hi-Speed |
| Madhësia maksimale | A4 / US Letter |
| Pesha | 1.7 kg |
| Sisteme operative | Windows 7–11, macOS 10.11–12 |
Në Stok
| Brand | Datalogic |
|---|---|
| Modeli | Gryphon GFS4400 |
| Lidhja | Fixed |
| Barcodes të Mbështetur | 1D & 2D |
| Përformanca | VGA 4 Mils |
| Furnizimi me Energi | 5V DC / 180mA |
| Mbrojtja | Dust & Water Resistant |
| Përmasat | 160 mm x 70 mm x 95 mm |
| Statusi | I ri |
| Garancia | 12 muaj |
Nuk keni llogari ?
Krijo llogari