Dell Latitude 7400 14″ FHD Business Laptop, Intel i7 Gen8, 8GB DDR4, 256GB SSD NVMe, UHD Graphics 620
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 48 900 L.24 900 LÇmimi i tanishëm është: 24 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 7400 |
| CPU | Intel Core i7-8665U, 4 Core (4.80GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| GPU | Intel UHD Graphics 620 |
| Screen | 14″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5400 14” FHD Business Laptop, Intel i7 Gen8, 8GB DDR4, 128GB SSD, UHD Graphics
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 37 900 L.24 900 LÇmimi i tanishëm është: 24 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 5400 |
| Procesor | Intel Core i7 Gen8, 4 Core (4.60GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 128 GB SSD |
| Grafikë | Intel UHD Graphics |
| Ekran | 14” Full HD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5411 14″ FHD Buisness Laptop, Intel i7 Gen10, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, Intel UHD Graphics
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 38 900 L.29 900 LÇmimi i tanishëm është: 29 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 5411 |
| CPU | Intel Core i7-10850H, 6 Core (5.10GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Display | 14″ Full HD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 7420 14″ FHD Business Laptop, Intel i7 Gen11, 16GB RAM, 512GB SSD NVMe
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 49 900 L.34 900 LÇmimi i tanishëm është: 34 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 7420 |
| CPU | Intel Core i7-1185G7 (11th Gen) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | Intel Iris Xe Graphics |
| Screen | 14″ Full HD (1920×1080) |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Dell Latitude 5420 14” FHD Business Laptop, Intel i7 Gen11, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, Iris Xe Graphics
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 45 900 L.34 900 LÇmimi i tanishëm është: 34 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 5420 |
| CPU | Intel Core i7-1185G7, 4 Core (4.80GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | Iris Xe Graphics |
| Screen | 14″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 7430 14.1″ FHD Business Laptop, Intel i7 Gen12, 16GB RAM DDR4, 512GB SSD NVMe
Out of stock
Çmimi origjinal qe: 49 900 L.34 900 LÇmimi i tanishëm është: 34 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Latitude 7430 |
| Procesori | Intel Core i7-1265U (12th Gen, 4.80 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| SSD | 512 GB SSD NVMe |
| Ekrani | 14.1″ Full HD (1920 × 1080) |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5421 14″ FHD Touchscreen Business Laptop, Intel i5 Gen11, 16GB DDR4, 256GB SSD NVMe, Produkt Vitrine
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 56 900 L.34 900 LÇmimi i tanishëm është: 34 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 5421 |
| CPU | Intel Core i5-11500H, 6 Core (4.6GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| Screen | 14″ Full HD, Touchscreen |
| Windows | Windows 11 |
| Status | Produkt Vitrine |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5420 14″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen11, 16GB DDR4, 256GB SSD NVMe, Iris Xe Graphics
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 45 900 L.34 900 LÇmimi i tanishëm është: 34 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 5420 |
| CPU | Intel Core i5-1145G7, 4 Core (4.40GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| GPU | Intel Iris Xe Graphics |
| Screen | 14″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5420 14″ FHD Business Laptop, Intel i7 Gen11, 32GB RAM, 512GB SSD
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 52 900 L.39 900 LÇmimi i tanishëm është: 39 900 L.| Brand | Dell |
| Model | Latitude 5420 |
| CPU | Core i7-1185G7 (4,80 GHz) |
| RAM | 32 GB RAM |
| Storage | 512 GB SSD |
| Screen | 14 Inch FHD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Dell Latitude 5430 14″ FHD Touchscreen Business Laptop, Intel i5 Gen12, 16GB DDR4, 256GB SSD NVMe, Iris Xe Graphics
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 59 900 L.40 900 LÇmimi i tanishëm është: 40 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 5430 |
| CPU | Intel Core i5-1245U, 10 Core (4.40GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| GPU | Iris Xe Graphics |
| Screen | 14″ Full HD, Touchscreen |
| OS | Windows 11 |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5430, 14.1″ FHD Business Laptop, Intel i7 Gen12, 32GB DDR4, 512GB NVMe SSD, Iris Xe Graphics
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 58 900 L.43 900 LÇmimi i tanishëm është: 43 900 L.| Brand | Dell |
| Model | Latitude 5430 |
| CPU | Intel Core i7-1265U, 10 Core (4,8GHz) |
| RAM | 32 GB RAM DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | Intel Iris Xe Graphics |
| Ekrani | 14.1″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 3470 14″ FHD Touchscreen Workstation Laptop, Intel i7 Gen12, 32GB DDR5, 256GB SSD NVMe, NVIDIA T550/4GB, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 94 900 L.82 900 LÇmimi i tanishëm është: 82 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 3470 |
| CPU | Intel Core i7-1270P, 12 core (4.8GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 256GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA T550 4GB |
| Windows | Windows 11 Pro |
| Display | 14″ Full HD, Touchscreen |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
