Dell OptiPlex 7050 SFF PC, Intel i5 Gen6, 8GB DDR4, 256GB SSD NVMe, Intel UHD Graphics 530
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 18 990 L.9 900 LÇmimi i tanishëm është: 9 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | OptiPlex 7050 SFF |
| CPU | Intel Core i5-6600, 4 Core (3.90 GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Memory | 256 GB SSD NVMe |
| GPU | Intel UHD Graphics 530 |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell OptiPlex 5050 SFF Business Desktop, Intel i5 Gen6, 8GB DDR4, 256GB SSD, Intel HD Graphics
Out of stock
Çmimi origjinal qe: 15 900 L.9 990 LÇmimi i tanishëm është: 9 990 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | OptiPlex 5050 SFF |
| CPU | Intel Core i5-6500 (4 Core / 3.6 GHz) |
| RAM | 8GB RAM DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | Intel HD Graphics |
| OS | Windows 10/11 Pro |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Set i Kompletuar Biznesi, HP Thin Client T630 + Dell 22” FHD Monitor + OCOM OCPP-812 Printer Termik
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 17 900 L.9 990 LÇmimi i tanishëm është: 9 990 L.| Brand | HP + Dell + OCOM |
|---|---|
| Seti | Set i kompletuar biznesi |
| PC | HP Thin Client T630 |
| Procesori | AMD GX-420GI Quad Core |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 64 GB SSD |
| Monitori | Dell P2213F 22″ Full HD |
| Printeri | OCOM OCPP-812 Thermal Printer |
| Lidhjet Printerit | USB & LAN |
| Statusi | New + Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell SE2425HM 23.8” FHD Monitor Profesional, 100Hz, 5ms, HDMI/VGA, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 17 900 L.11 200 LÇmimi i tanishëm është: 11 200 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | SE2425HM |
| Ekrani | 23.8″ IPS, LED Edgelight |
| Rezolucioni | Full HD (1920 × 1080) |
| Refresh Rate | 100Hz |
| Response Time | 5ms |
| Brightness | 250 cd/m² |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Lidhjet | HDMI / VGA |
| Veçori | Anti-Glare, 3-Sided Bezel Less, Eye Comfort |
| Këndi i shikimit | 178° / 178° |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell E2422H 24″ FHD Monitor, 60Hz, DP/VGA, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 16 900 L.11 900 LÇmimi i tanishëm është: 11 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | E2422H |
| Screen | 24″ Full HD |
| Panel | VA / Anti-Glare |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Response Time | 5ms / 8ms |
| Input | DisplayPort, VGA |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Rugged 5414 14.1″ HD Business Laptop, Intel i5 Gen6, 8GB RAM DDR4, 256GB SSD M.2, Intel HD Graphics
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 25 900 L.12 900 LÇmimi i tanishëm është: 12 900 L.| BRAND | DELL |
| MODEL | RUGGED 5414 |
| CPU | Intel Core i5-6300U |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| MEMORY | 256GB SSD M.2 |
| GRAPHIC CARD | Intel Graphhics HD |
| DISPLAY | 14.1″ HD |
| STATUS | USED |
Dell OptiPlex 5050 SFF Business Desktop, Core i5, 16GB DDR4, 256GB SSD M.2, Intel HD Graphics, Windows 10/11 Pro
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 19 900 L.12 900 LÇmimi i tanishëm është: 12 900 L.| Brand | DELL |
|---|---|
| Model | OPTIPLEX 5050 SFF |
| CPU | Intel Core i5-6500 (4 Core / 3.6 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD M.2 |
| GPU | Intel HD Graphics |
| OS | Windows 10/11 Pro |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision T5610 Workstation Tower, Xeon E5-2650 V2, 32GB RAM, 256GB SSD, NVIDIA Quadro K4000
Out of stock
Çmimi origjinal qe: 30 900 L.14 900 LÇmimi i tanishëm është: 14 900 L.| Brand | Dell |
| Model | Precision T5610 |
| CPU | Xeon E5-2650 V2 (8 Core 3,4GHz) |
| RAM | 32 GB RAM |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | 3 GB NVIDIA Quadro K4000 |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Dell Latitude 7280, 12.5″ HD Business Laptop, Intel i5 Gen6, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 27 900 L.14 900 LÇmimi i tanishëm është: 14 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 7280 |
| CPU | Intel Core i5-6200U (2.80GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Display | 12.5″ HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 7280, 12.5″ FHD Business Laptop, Intel i7 Gen6, 16GB DDR4, 256GB SSD NVMe
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 28 900 L.15 900 LÇmimi i tanishëm është: 15 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 7280 |
| CPU | Intel Core i7-6600U (3,40GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| Display | 12.5″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude E5470 14.1″ FHD Business Laptop, Intel i5, 8GB RAM, 256GB SSD
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 29 000 L.16 900 LÇmimi i tanishëm është: 16 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude E5470 |
| CPU | Intel Core i5-6200U |
| RAM | 8 GB RAM |
| Storage | 256 GB SSD |
| Screen | 14.1 Inch Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Dell S2421HGF 24″ FHD Gaming Monitor, 144Hz, 1ms, DP/HDMI, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 29 900 L.17 900 LÇmimi i tanishëm është: 17 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | S2421HGF |
| Display | 24″ Full HD |
| Resolution | 1920 × 1080 |
| Refresh Rate | 144Hz |
| Response Time | 1 ms |
| Inputs | DisplayPort/HDMI |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |

