Apple iPad Air 13, 13″ Liquid Retina, M3 Chip, 8GB RAM, 128GB Storage, Wi-Fi+Cellular, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 99 900 L.61 900 LÇmimi i tanishëm është: 61 900 L.| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | iPad Air 13 |
| CPU | Apple M3 Chip |
| RAM | 8 GB |
| Storage | 128 GB |
| Ekrani | 13″ Liquid Retina |
| Lidhja | Wi-Fi + Cellular |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple iPad Air 13″ Retina Display, Apple M4, 1TB Storage, Wi-Fi + Cellular, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 189 900 L.129 900 LÇmimi i tanishëm është: 129 900 L.| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPad Air 13″ M4 |
| Procesor | Apple M4 Chip |
| Storage | 1 TB |
| Ekran | 13″ Liquid Retina Display |
| Lidhja | Wi-Fi + Cellular |
| Kamera | 12 MP |
| Sistemi Operativ | iPadOS |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple iPad Pro 2025 M5, 13″ Ultra Retina XDR, 256GB Storage, Wi-Fi, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 159 900 L.119 900 LÇmimi i tanishëm është: 119 900 L.| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPad Pro 2025 |
| CPU | Apple M5 Chip |
| Connect | Wi-Fi |
| Storage | 256 GB |
| Screen | 13″ Ultra Retina XDR |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple iPad Pro 2025 M5, 13″ Ultra Retina XDR, 256GB Storage, Wi-Fi+Cellular, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 169 900 L.114 900 LÇmimi i tanishëm është: 114 900 L.| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPad Pro 2025 |
| CPU | Apple M5 Chip |
| Connect | Wi-Fi+Cellular |
| Storage | 256 GB |
| Screen | 13″ Ultra Retina XDR |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple iPad Pro 2025 M5, 13″ Ultra Retina XDR, 2TB Storage, Wi-Fi+Cellular, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 179 900 L.164 900 LÇmimi i tanishëm është: 164 900 L.| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPad Pro 2025 |
| CPU | Apple M5 Chip |
| Connect | Wi-Fi + Cellular |
| Storage | 2 TB SSD |
| Screen | 13″ Liquid Retina |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple iPad Pro 6th Gen, 13″ Liquid Retina, 8GB Memory, 256GB Storage, Wi-Fi+Celular
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 119 900 L.79 900 LÇmimi i tanishëm është: 79 900 L.| Brand | Apple |
| Model | iPad Pro 6th |
| CPU | Apple M2 Chip |
| Screen | 13″ Liquid Retina XDR |
| RAM | 8 GB Memory |
| Storage | 256 GB Storage |
| Status | Produkt Vitrine |
| Garancia | 6 Muaj |
Apple iPad Pro M4 Pro, 13″ Ultra Retina, 16GB RAM, 512GB Storage
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 136 900 L.99 900 LÇmimi i tanishëm është: 99 900 L.| Brand | Apple |
| Model | iPad Pro 13 M4 |
| Screen | 13″ Ultra Retina XDR |
| RAM | 16 GB |
| Memory | 512 GB |
| CPU | Apple M4 Chip |
| Status | Produkt Vitrine |
| Garancia | 12 muaj |
Apple MacBook Neo 2026 13″ Liquid Retina Led, 8GB Memory, 512TB Storage, 5-Core GPU, Touch ID, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 139 900 L.74 900 LÇmimi i tanishëm është: 74 900 L.| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | MacBook Neo 2026 |
| Procesor | Apple Chip (6-Core) |
| RAM | 8 GB Unified Memory |
| Storage | 512 GB SSD |
| Grafikë | 5-Core GPU |
| Ekran | 13″ Liquid Retina LED |
| Feature | Touch ID |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
