Dell Inspiron 15 3520 15.6″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen12, 8GB DDR4, 512GB SSD, Intel UHD Graphics, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 69 900 L.44 900 LÇmimi i tanishëm është: 44 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Inspiron 15 3520 |
| CPU | Intel Core i5-1235U, 10 Core (4.40GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Screen | 15.6″ Full HD |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Latitude 5480 14.1″ FHD Business Laptop, Intel i5, 8GB RAM DDR4, 128GB SSD
Out of stock
Çmimi origjinal qe: 24 900 L.12 900 LÇmimi i tanishëm është: 12 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 5480 |
| CPU | Intel Core i5-6300U (3,00GHz) |
| RAM | 8 GB RAM DDR4 |
| Storage | 128 GB SSD |
| Screen | 14.1 Inch Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude E5470 14.1″ FHD Business Laptop, Intel i5, 8GB RAM, 256GB SSD
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 29 000 L.16 900 LÇmimi i tanishëm është: 16 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude E5470 |
| CPU | Intel Core i5-6200U |
| RAM | 8 GB RAM |
| Storage | 256 GB SSD |
| Screen | 14.1 Inch Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Dell OptiPlex 5050 SFF Business Desktop, Core i5, 16GB DDR4, 256GB SSD M.2, Intel HD Graphics, Windows 10/11 Pro
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 19 900 L.12 900 LÇmimi i tanishëm është: 12 900 L.| Brand | DELL |
|---|---|
| Model | OPTIPLEX 5050 SFF |
| CPU | Intel Core i5-6500 (4 Core / 3.6 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD M.2 |
| GPU | Intel HD Graphics |
| OS | Windows 10/11 Pro |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell OptiPlex 5050 SFF Business Desktop, Intel i5 Gen6, 8GB DDR4, 256GB SSD, Intel HD Graphics
Out of stock
Çmimi origjinal qe: 15 900 L.9 990 LÇmimi i tanishëm është: 9 990 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | OptiPlex 5050 SFF |
| CPU | Intel Core i5-6500 (4 Core / 3.6 GHz) |
| RAM | 8GB RAM DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | Intel HD Graphics |
| OS | Windows 10/11 Pro |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell OptiPlex 5250 22” FHD AiO, Intel i5 Gen6, 8GB DDR4, 256GB SSD, Intel HD Graphics 530
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 29 900 L.19 900 LÇmimi i tanishëm është: 19 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Optiplex 5250 |
| CPU | Intel Core i5-6500, 4 Core (3.60GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | Intel HD Graphics 530 |
| Screen | 22″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell OptiPlex 5260 22″ FHD Desktop, Intel i5 Gen8, 16GB RAM, 256GB SSD
Out of stock
Çmimi origjinal qe: 37 900 L.24 900 LÇmimi i tanishëm është: 24 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | OptiPlex 5260 |
| CPU | Intel Core i5-8500 (6 Core / Turbo Boost 4.10 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Screen | 22 inch Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell OptiPlex 5260 22″ FHD Touchscreen Desktop, Intel i5 Gen8, 16GB RAM, 256GB SSD
Out of stock
Çmimi origjinal qe: 46 900 L.29 900 LÇmimi i tanishëm është: 29 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | OptiPlex 5260 |
| CPU | Intel Core i5-8500 (6 Core / Turbo Boost 4.10 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Screen | 22 inch FHD Touchscreen |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell OptiPlex 7440 Business AIO 23.8” FHD, Intel i5 Gen6, 16GB DDR4, 256GB SSD, Intel HD Graphics 530
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 49 900 L.24 900 LÇmimi i tanishëm është: 24 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | OptiPlex 7440 AIO |
| CPU | Intel Core i5-6500 (3.60 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | Intel HD Graphics 530 |
| Screen | 23.8″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Rugged 5414 14.1″ HD Business Laptop, Intel i5 Gen6, 8GB RAM DDR4, 256GB SSD M.2, Intel HD Graphics
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 25 900 L.12 900 LÇmimi i tanishëm është: 12 900 L.| BRAND | DELL |
| MODEL | RUGGED 5414 |
| CPU | Intel Core i5-6300U |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| MEMORY | 256GB SSD M.2 |
| GRAPHIC CARD | Intel Graphhics HD |
| DISPLAY | 14.1″ HD |
| STATUS | USED |
