Dell OptiPlex 7050 SFF PC, Intel i5 Gen6, 8GB DDR4, 256GB SSD NVMe, Intel UHD Graphics 530
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 18 990 L.9 900 LÇmimi i tanishëm është: 9 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | OptiPlex 7050 SFF |
| CPU | Intel Core i5-6600, 4 Core (3.90 GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Memory | 256 GB SSD NVMe |
| GPU | Intel UHD Graphics 530 |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell OptiPlex 5050 SFF Business Desktop, Intel i5 Gen6, 8GB DDR4, 256GB SSD, Intel HD Graphics
Out of stock
Çmimi origjinal qe: 15 900 L.9 990 LÇmimi i tanishëm është: 9 990 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | OptiPlex 5050 SFF |
| CPU | Intel Core i5-6500 (4 Core / 3.6 GHz) |
| RAM | 8GB RAM DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | Intel HD Graphics |
| OS | Windows 10/11 Pro |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Rugged 5414 14.1″ HD Business Laptop, Intel i5 Gen6, 8GB RAM DDR4, 256GB SSD M.2, Intel HD Graphics
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 25 900 L.12 900 LÇmimi i tanishëm është: 12 900 L.| BRAND | DELL |
| MODEL | RUGGED 5414 |
| CPU | Intel Core i5-6300U |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| MEMORY | 256GB SSD M.2 |
| GRAPHIC CARD | Intel Graphhics HD |
| DISPLAY | 14.1″ HD |
| STATUS | USED |
Dell OptiPlex 5050 SFF Business Desktop, Core i5, 16GB DDR4, 256GB SSD M.2, Intel HD Graphics, Windows 10/11 Pro
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 19 900 L.12 900 LÇmimi i tanishëm është: 12 900 L.| Brand | DELL |
|---|---|
| Model | OPTIPLEX 5050 SFF |
| CPU | Intel Core i5-6500 (4 Core / 3.6 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD M.2 |
| GPU | Intel HD Graphics |
| OS | Windows 10/11 Pro |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 7280, 12.5″ HD Business Laptop, Intel i5 Gen6, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 27 900 L.14 900 LÇmimi i tanishëm është: 14 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 7280 |
| CPU | Intel Core i5-6200U (2.80GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Display | 12.5″ HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude E5470 14.1″ FHD Business Laptop, Intel i5, 8GB RAM, 256GB SSD
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 29 000 L.16 900 LÇmimi i tanishëm është: 16 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude E5470 |
| CPU | Intel Core i5-6200U |
| RAM | 8 GB RAM |
| Storage | 256 GB SSD |
| Screen | 14.1 Inch Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Dell Latitude 5490 14.1″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen8th, 16GB RAM DDR4, 128GB SSD
Out of stock
Çmimi origjinal qe: 39 900 L.17 900 LÇmimi i tanishëm është: 17 900 L.| Brand | DELL |
|---|---|
| Model | Latitude 5490 |
| CPU | Intel Core i5-8250U, 4 Core (deri 3.40 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 128 GB SSD |
| GPU | Intel UHD Graphics 620 (Integrated) |
| Screen | 14.1 Inch Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 7390 x360 13.3″ FHD Touchscreen Laptop, Intel i5 Gen8, 16GB DDR4, 256GB SSD, UHD Graphics 620
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 29 900 L.17 990 LÇmimi i tanishëm është: 17 990 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 7390 x360 |
| Procesor | Intel Core i5-8350U, 4 Core (3.60GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Ekran | 13.3″ Full HD Touch x360 |
| Grafika | Intel UHD Graphics 620 |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 7490 14″ Business Laptop, Intel i5 Gen8, 16GB DDR4, 256GB SSD NVMe, UHD Graphics 620
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 37 900 L.18 900 LÇmimi i tanishëm është: 18 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 7490 |
| CPU | Intel Core i5-8350U, 4 Core (3.60GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| GPU | Intel UHD Graphics 620 |
| Screen | 14″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 7400 14.1″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen8, 16GB DDR4, 256GB SSD, UHD Graphics 620
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 31 900 L.18 900 LÇmimi i tanishëm është: 18 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 7400 |
| CPU | Intel Core i5-8365U, 4 Core (4.10GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | UHD Graphics 620 |
| Screen | 14.1″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell OptiPlex 5250 22” FHD AiO, Intel i5 Gen6, 8GB DDR4, 256GB SSD, Intel HD Graphics 530
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 29 900 L.19 900 LÇmimi i tanishëm është: 19 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Optiplex 5250 |
| CPU | Intel Core i5-6500, 4 Core (3.60GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | Intel HD Graphics 530 |
| Screen | 22″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell OptiPlex 9020 AIO 24″ FHD Touchscreen, Intel i5 Gen4, 16GB RAM, 128GB SSD, Intel HD Graphics
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 34 900 L.19 900 LÇmimi i tanishëm është: 19 900 L.| BRAND | DELL |
| MODEL | OPTIPLEX 9020 AIO |
| SCREEN | 24″ FULL HD TOUCHSCREEN |
| CPU | CORE i5-4590S (4 CORE 3.70 GHz) |
| RAM | 16 GB |
| MEMORY | 128 SSD |
| GPU | INTEL HD GRAPHICS |
| STATUS | USED |
