Dell 2408WFPB 24″ FHD Monitor Profesional, 60 Hz, HDMI/DVI-D
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 4 990 L.2 990 LÇmimi i tanishëm është: 2 990 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | 2408WFPb |
| Display | 24″ Full HD (1920×1200) |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Response Time | 6 ms |
| Inputs | HDMI / DVI-D |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell G2410T Widescreen 24″ FHD Monitor Profesional, 60Hz, VGA/DVI-D
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 4 990 L.3 490 LÇmimi i tanishëm është: 3 490 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | G2410T Widescreen |
| Display | 24″ Full HD (1920×1080) |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Response Time | 5 ms |
| Inputs | VGA / DVI-D |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell OptiPlex 7450 Business AiO 24″ FHD, Intel i5 Gen7, 16GB DDR4, 512GB SSD
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 44 900 L.29 900 LÇmimi i tanishëm është: 29 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | OptiPlex 7450 AiO |
| Procesor | Intel i5-7600, 4 core (4.10GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD |
| Ekran | 24″ Full HD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Dell OptiPlex 7470 AIO, 24″ FHD Professional Workstation, Intel i5 Gen9, 16GB DDR4, 256GB SSD, Intel UHD Graphics
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 46 900 L.34 900 LÇmimi i tanishëm është: 34 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | OptiPlex 7470 AIO |
| CPU | Intel Core i5-9500, 6 Core (4.40 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD M.2 |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Screen | 24″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell OptiPlex 7480 AiO 24″ FHD, Intel i7 Gen10, 16GB DDR4, 512GB SSD, Intel UHD Graphics
Out of stock
Çmimi origjinal qe: 56 900 L.39 900 LÇmimi i tanishëm është: 39 900 L.| Brand | Dell |
| Model | OptiPlex 7480 AiO |
| CPU | Intel Core I7-10700 8 Core (4,80GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Screen | 24″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell OptiPlex 9020 AIO 24″ FHD Touchscreen, Intel i5 Gen4, 16GB RAM, 128GB SSD, Intel HD Graphics
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 34 900 L.19 900 LÇmimi i tanishëm është: 19 900 L.| BRAND | DELL |
| MODEL | OPTIPLEX 9020 AIO |
| SCREEN | 24″ FULL HD TOUCHSCREEN |
| CPU | CORE i5-4590S (4 CORE 3.70 GHz) |
| RAM | 16 GB |
| MEMORY | 128 SSD |
| GPU | INTEL HD GRAPHICS |
| STATUS | USED |
Dell P2410 24″ FHD IPS Monitor, 60Hz, 5 ms, DVI/VGA
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 4 990 L.2 990 LÇmimi i tanishëm është: 2 990 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | P2410 |
| Ekrani | 24″ IPS |
| Rezolucioni | Full HD (1920 × 1080) |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Response Time | 5 ms |
| Lidhjet | DVI/ VGA |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell P2417H 24″ FHD Monitor Profesional, 60Hz, 6ms, HDMI/DP/VGA
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 8 990 L.4 990 LÇmimi i tanishëm është: 4 990 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | P2417H Monitor |
| Display | 24 inch |
| Resolution | Full HD (1920×1080) |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Response Time | 6 ms |
| Inputs | HDMI / DisplayPort / VGA |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell P2419H 23.8” FHD IPS Monitor Profesional, 60Hz, 5ms, DP/HDMI/USB
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 14 990 L.7 990 LÇmimi i tanishëm është: 7 990 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | P2419H |
| Ekrani | 23.8″ IPS |
| Rezolucioni | Full HD (1920 × 1080) |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Response Time | 5ms |
| Brightness | 250 nits |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Këndi i shikimit | 178° / 178° |
| Lidhjet | DisplayPort, HDMI, USB |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell P2422H 23.8″ FHD Monitor Profesional, 5ms, HDMI/DP/VGA
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 19 900 L.9 900 LÇmimi i tanishëm është: 9 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | P2422H |
| Screen | 23.8″ |
| Resolution | 1920 × 1080 FHD |
| Response Time | 5 ms |
| Input | HDMI, DisplayPort, VGA |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell UltraSharp U2412MB 24″ IPS WUXGA Monitor Profesional, 60Hz, DP/DVI/VGA
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 8 900 L.4 490 LÇmimi i tanishëm është: 4 490 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | UltraSharp U2412MB |
| Resolution | 1920 x 1200 WUXGA |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Input | DP / DVI / VGA |
| Display | 24 inch IPS |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
