Dell Latitude 5400 14” FHD Business Laptop, Intel i7 Gen8, 8GB DDR4, 128GB SSD, UHD Graphics
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 37 900 L.24 900 LÇmimi i tanishëm është: 24 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 5400 |
| Procesor | Intel Core i7 Gen8, 4 Core (4.60GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 128 GB SSD |
| Grafikë | Intel UHD Graphics |
| Ekran | 14” Full HD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude E5470 14.1″ FHD Business Laptop, Intel i5, 8GB RAM, 256GB SSD
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 29 000 L.16 900 LÇmimi i tanishëm është: 16 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude E5470 |
| CPU | Intel Core i5-6200U |
| RAM | 8 GB RAM |
| Storage | 256 GB SSD |
| Screen | 14.1 Inch Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Dell OptiPlex 5250 22” FHD AiO, Intel i5 Gen6, 8GB DDR4, 256GB SSD, Intel HD Graphics 530
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 29 900 L.19 900 LÇmimi i tanishëm është: 19 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Optiplex 5250 |
| CPU | Intel Core i5-6500, 4 Core (3.60GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | Intel HD Graphics 530 |
| Screen | 22″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell OptiPlex 7050 SFF PC, Intel i5 Gen6, 8GB DDR4, 256GB SSD NVMe, Intel UHD Graphics 530
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 18 990 L.9 900 LÇmimi i tanishëm është: 9 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | OptiPlex 7050 SFF |
| CPU | Intel Core i5-6600, 4 Core (3.90 GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Memory | 256 GB SSD NVMe |
| GPU | Intel UHD Graphics 530 |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Rugged 5414 14.1″ HD Business Laptop, Intel i5 Gen6, 8GB RAM DDR4, 256GB SSD M.2, Intel HD Graphics
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 25 900 L.12 900 LÇmimi i tanishëm është: 12 900 L.| BRAND | DELL |
| MODEL | RUGGED 5414 |
| CPU | Intel Core i5-6300U |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| MEMORY | 256GB SSD M.2 |
| GRAPHIC CARD | Intel Graphhics HD |
| DISPLAY | 14.1″ HD |
| STATUS | USED |
Set i Kompletuar Biznesi, HP Thin Client T630 + Dell 22” FHD Monitor + OCOM OCPP-812 Printer Termik
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 17 900 L.9 990 LÇmimi i tanishëm është: 9 990 L.| Brand | HP + Dell + OCOM |
|---|---|
| Seti | Set i kompletuar biznesi |
| PC | HP Thin Client T630 |
| Procesori | AMD GX-420GI Quad Core |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 64 GB SSD |
| Monitori | Dell P2213F 22″ Full HD |
| Printeri | OCOM OCPP-812 Thermal Printer |
| Lidhjet Printerit | USB & LAN |
| Statusi | New + Used |
| Garancia | 6 muaj |

