Dell P2211HT 22″ FHD Monitor Profesional, 60Hz, 5ms, VGA/DVI/USB
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 4 990 L.2 490 LÇmimi i tanishëm është: 2 490 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | P2211HT |
| Display | 22″ Full HD |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Response Time | 5ms |
| Inputs | VGA, DVI, USB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell P2213F 22” WSXGA+ Monitor, 60Hz, VGA/DVI/DP
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 6 990 L.2 490 LÇmimi i tanishëm është: 2 490 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | P2213F |
| Display | 22 inch |
| Rezolucioni | HD + (1680 × 1050) |
| Paneli | TN |
| Refresh | 60Hz |
| Lidhjet | VGA / DVI / DisplayPort |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell 2408WFPB 24″ FHD Monitor Profesional, 60 Hz, HDMI/DVI-D
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 4 990 L.2 990 LÇmimi i tanishëm është: 2 990 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | 2408WFPb |
| Display | 24″ Full HD (1920×1200) |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Response Time | 6 ms |
| Inputs | HDMI / DVI-D |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell P2410 24″ FHD IPS Monitor, 60Hz, 5 ms, DVI/VGA
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 4 990 L.2 990 LÇmimi i tanishëm është: 2 990 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | P2410 |
| Ekrani | 24″ IPS |
| Rezolucioni | Full HD (1920 × 1080) |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Response Time | 5 ms |
| Lidhjet | DVI/ VGA |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell G2410T Widescreen 24″ FHD Monitor Profesional, 60Hz, VGA/DVI-D
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 4 990 L.3 490 LÇmimi i tanishëm është: 3 490 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | G2410T Widescreen |
| Display | 24″ Full HD (1920×1080) |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Response Time | 5 ms |
| Inputs | VGA / DVI-D |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell UltraSharp U2412MB 24″ IPS WUXGA Monitor Profesional, 60Hz, DP/DVI/VGA
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 8 900 L.4 490 LÇmimi i tanishëm është: 4 490 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | UltraSharp U2412MB |
| Resolution | 1920 x 1200 WUXGA |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Input | DP / DVI / VGA |
| Display | 24 inch IPS |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell P2417H 24″ FHD Monitor Profesional, 60Hz, 6ms, HDMI/DP/VGA
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 8 990 L.4 990 LÇmimi i tanishëm është: 4 990 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | P2417H Monitor |
| Display | 24 inch |
| Resolution | Full HD (1920×1080) |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Response Time | 6 ms |
| Inputs | HDMI / DisplayPort / VGA |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell P2319H 23″ FHD Monitor Profesional, 60Hz, 5ms, HDMI/VGA/USB A+B
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 12 990 L.5 990 LÇmimi i tanishëm është: 5 990 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | P2312H |
| Madhësia e Ekranit | 23″ |
| Rezolucioni | Full HD (1920×1080) |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Interface | VGA/DVI |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell P2419H 23.8” FHD IPS Monitor Profesional, 60Hz, 5ms, DP/HDMI/USB
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 14 990 L.7 990 LÇmimi i tanishëm është: 7 990 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | P2419H |
| Ekrani | 23.8″ IPS |
| Rezolucioni | Full HD (1920 × 1080) |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Response Time | 5ms |
| Brightness | 250 nits |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Këndi i shikimit | 178° / 178° |
| Lidhjet | DisplayPort, HDMI, USB |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell U2713HM 27″2K Profesional Monitor, 60Hz, 5ms, DP/HDMI/DVI
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 19 900 L.9 900 LÇmimi i tanishëm është: 9 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | U2713HM |
| Display | 27″ IPS |
| Resolution | 2560 × 1440 (QHD) |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Response Time | 5 ms |
| Inputs | DisplayPort/HDMI/DVI |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell E2225H 21.5″ FHD Monitor, 75Hz, DP/VGA, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 14 900 L.9 900 LÇmimi i tanishëm është: 9 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | E2225H |
| Screen | 21.5″ Full HD |
| Refresh Rate | 75Hz |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Panel | Anti-Glare |
| Input | DisplayPort, VGA |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell P2422H 23.8″ FHD Monitor Profesional, 5ms, HDMI/DP/VGA
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 19 900 L.9 900 LÇmimi i tanishëm është: 9 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | P2422H |
| Screen | 23.8″ |
| Resolution | 1920 × 1080 FHD |
| Response Time | 5 ms |
| Input | HDMI, DisplayPort, VGA |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
