Dell 14 Plus DB14250 14″ 2.8K OLED Buisness Laptop, Intel Ultra 7, 32 GB DDR5, 1 TB SSD NVMe, Intel Arc Graphics, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 109 900 L.94 900 LÇmimi i tanishëm është: 94 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | 14 Plus DB14250 |
| CPU | Intel Core Ultra 7 258V, 8 core (4.80GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | Intel Arc Graphics |
| Display | 14″ 2.8K, OLED |
| Windows | Windows 11 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell 15 DC1525O 15.6″ FHD Buisness Laptop, Intel i7 Gen13, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, Iris Xe Graphics, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 77 900 L.64 900 LÇmimi i tanishëm është: 64 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | 15 DC1525O |
| Ekrani | 15.6″ Full HD |
| CPU | Intel Core i7-1355U, 10 core (5.00 GHz) |
| RAM | 16GB DDR5 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| GPU | Intel Iris Xe Graphics |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell 2408WFPB 24″ FHD Monitor Profesional, 60 Hz, HDMI/DVI-D
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 4 990 L.2 990 LÇmimi i tanishëm është: 2 990 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | 2408WFPb |
| Display | 24″ Full HD (1920×1200) |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Response Time | 6 ms |
| Inputs | HDMI / DVI-D |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell 6MT4T Battery, 62Wh, 7.6V, për Dell Latitude E5470/E5570/E5550, New
Në Stok
3 000 L| Brand | Dell |
| Model | 6MT4T |
| Type | Bateri për laptop |
| Capacity | 62Wh |
| Voltage | 7.6V |
| Cell Type | Li‑ion, 4-cell |
| Compatibility | Dell Latitude E5470/E5570/E5550 |
| Power Supply | Bateri e rikarikueshme Lithium‑Ion |
| Status | New |
Dell Alienware 13 R3, 13.3″ QHD 2K Touch Gaming Laptop, Intel i7 Gen7, 32GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA GTX 1060/6GB
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 74 900 L.49 900 LÇmimi i tanishëm është: 49 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Alienware 13 R3 |
| CPU | Intel Core i7-7700HQ, 4-core (3.80GHz) |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce GTX 1060 / 6GB |
| Screen | 13.3″ QHD (2K) Touchscreen |
| Status | Used |
| Warranty | 6 muaj |
Dell Alienware 16 Aurora 16″ 2K Gaming Laptop, Intel Core 7-240H, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5060 8GB, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 209 900 L.159 900 LÇmimi i tanishëm është: 159 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Alienware 16 Aurora |
| Display | 16” 2K 120Hz |
| Processor | Intel Core 7 240H (10 Core / 5,20 GHz) |
| RAM | 32GB RAM DDR5 |
| Memory | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX 5060 8GB |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Alienware Aurora DACT1250 Gaming Desktop, Ultra 7 265KF, 32GB DDR5, 1TB NVMe SSD, RTX 5070/12GB, Win11, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 299 900 L.269 900 LÇmimi i tanishëm është: 269 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Alienware Aurora DACT1250-7254BLK |
| CPU | Intel Core Ultra 7 265KF, 20 Core (5.50GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB NVMe SSD |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5070 12GB |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Alienware AW2525HM 24.5” FHD Gaming Monitor, 320Hz, 0.5ms, G-SYNC/FreeSync Premium, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 42 900 L.24 900 LÇmimi i tanishëm është: 24 900 L.| Brand | Dell Alienware |
|---|---|
| Model | AW2525HM |
| Ekran | 24.5” Fast IPS |
| Rezolucioni | Full HD (1920×1080) |
| Refresh Rate | 320 Hz |
| Response Time | 0.5 ms |
| Adaptive Sync | G-SYNC/ FreeSync Premium |
| HDR | HDR400 |
| Lidhjet | HDMI/ DisplayPort/ USB |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Alienware AW2725DM 27″ 2K IPS Monitor Gaming, 180Hz, 1ms, AMD FreeSync, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 39 900 L.29 900 LÇmimi i tanishëm është: 29 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Alienware AW2725DM |
| Display | 27″ 2K IPS |
| Resolution | 2560 × 1440 |
| Refresh Rate | 180Hz |
| Response Time | 1 ms |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Alienware AW3225DM 32″ 2K VA Monitor Gaming, 180Hz, 1ms, AMD Free Sync, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 47 900 L.34 900 LÇmimi i tanishëm është: 34 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Alienware AW3225DM |
| Display | 32″ 2K VA |
| Resolution | 2560 × 1440 |
| Refresh Rate | 180Hz |
| Response Time | 1 ms |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Alienware AW3425DWM 34″ Curved VA WQHD Gaming Monitor, 180Hz, 1ms, HDR400, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 54 900 L.39 990 LÇmimi i tanishëm është: 39 990 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Alienware AW3425DWM |
| Display | 34″ Curved WQHD |
| Refresh Rate | 180Hz |
| Response Time | 1 ms |
| HDR | DisplayHDR 400 |
| Features | AMD FreeSync |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell E2225H 21.5″ FHD Monitor, 75Hz, DP/VGA, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 14 900 L.9 900 LÇmimi i tanishëm është: 9 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | E2225H |
| Screen | 21.5″ Full HD |
| Refresh Rate | 75Hz |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Panel | Anti-Glare |
| Input | DisplayPort, VGA |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
