Po shfaqen krejt 10 përfundimet
512GB MEMORY
Apple MacBook Pro 2024 14.2″ Liquid Retina, M4 Pro Chip, 24GB Memory, 512GB Storage, 16-Core GPU, New
Në Stok
| Brand | Apple |
| Model | MacBook Pro 2024 |
| CPU | M4 Pro Chip (12 Core) |
| RAM | 24 GB Memory |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | 16 Core |
| Screen | 14.2″ Liquid Retina |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple MacBook Pro 2024 16″ Liquid Retina XDR, M4 Pro Chip, 24GB Memory, 512GB SSD, New
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | MacBook Pro 2024 |
| CPU | Apple M4 Pro |
| RAM | 24 GB Memory |
| Storage | 512 GB SSD |
| Display | 16″ Liquid Retina XDR |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Google Pixel Fold 7.6″ OLED, Google Tensor G2, 12GB RAM, 512GB Storage, 50MP Camera, 4400mAh Battery
Në Stok
| Brand | |
|---|---|
| Model | Pixel Fold |
| Display | 7.6-inch OLED, 120Hz |
| CPU | Google Tensor G2 |
| RAM | 12 GB |
| SSD | 512GB |
| GPU | Google Tensor G2 (Integrated) |
| Condition | New, Pa kuti |
| Warranty | 1 vit |
Lenovo V15 G4 IRU 15.6″ FHD, Intel i5 Gen13, 16GB RAM, 512GB SSD
Në Stok
| Brand | Lenovo |
| Model | V15 G4 IRU |
| CPU | Intel Core i5-13420H (4,60GHz) |
| RAM | 16 GB RAM |
| Memory | 512 GB SSD |
| Display | 15.6 Inch Full HD |
| Status | I ri |
| Garancia | 12 muaj |
Msi Katana A15 15,6″ FHD Gaming Laptop, AMD Ryzen 7, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX 4060/8GB, New
Në Stok
| Brand | MSI |
| Model | Katana A15 |
| CPU | AMD Ryzen 7 8845HS, 8 Cores (5.10GHz) |
| RAM | 16 GB RAM DDR5 |
| Stroage | 512 GB SSD |
| GPU | Nvidia GeForce RTX 4060/8GB |
| Screen | 15.6″ Full HD, 144Hz |
| Satus | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI Thin 15 B13UC 15.6″ FHD Gaming Laptop, Intel i5 Gen13, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX 3050/4GB, New
Në Stok
| Brand | MSI |
| Model | Thin 15 B13UC |
| CPU | Intel Core i5-13420H, 8 Core (4.60 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GEFORCE RTX 3050 / 4GB |
| Screen | 15.6″ Full HD, 144Hz |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Samsung Galaxy S25 Ultra 6.9″ Dynamic AMOLED 2X, Snapdragon 8 Elite, 12GB RAM, 200MP Quad Camera, 5000mAh
Në Stok
76 900 L – 88 900 LInterval çmimesh: 76 900 L deri më 88 900 L| Kategoria | Specifikimet |
|---|---|
| Marka | Samsung |
| Modeli | Galaxy S25 Ultra |
| Ekrani | 6.9” Dynamic AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+, 1600 nits maksimumi |
| Procesori | Snapdragon 8 Elite për Galaxy (3nm), me optimizime për AI dhe gaming |
| Memoria & Ruajtja | 12GB RAM + 256GB/512GB/1TB ROM (nuk ka mundësi zgjerimi me kartë microSD) |
| Kamera Kryesore | 200MP f/1.7 (Wide) + 50MP f/2.2 (Ultra Wide) + 10MP f/2.4 (Telephoto) + 10MP f/4.9 (Periscope) |
| Kamera e Parë | 12MP |
| Bateria | 5000mAh, deri në 31 orë shikim video, mbështetje për karikim të shpejtë 45W |
| Sistemi Operativ | Android 15 me One UI 7 |
| Materiali i Karikimit | Titani + Corning Gorilla Armor 2 |
| Rezistenca ndaj Ujit | IP68 |
| Karakteristika të tjera | S Pen i integruar, mbështetje për Wi-Fi 7, Bluetooth 5.3, 5G (n77, n78), GPS dual-frequency |
| Statusi | New (i ri) |
Samsung Galaxy S26 Plus 512GB, Dynamic AMOLED 2X, 200 MP
Në Stok
| Brand | Samsung Galaxy S26 Plus |
|---|---|
| Kapaciteti i Memories | 512GB |
| Ngjyra | E zezë, Ultraviolet |
| Ekrani | Dynamic AMOLED 2X |
| Kamera | 200 MP, Ultra-Wide, Telephoto |
| Procesori | Exynos 2200 / Snapdragon 8 Gen 2 |
| Bateria | 5000 mAh |
| Sistemi Operativ | Android 14, One UI 6.0 |
| Gjendja e Produktit | I ri |
| Garancia | 12 muaj |
Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB, Dynamic AMOLED 2X, 200 MP
Në Stok
| Brand | Samsung Galaxy S26 Ultra |
|---|---|
| Memorie | 512GB |
| Ngjyrat | E zezë/ Ultra Violet |
| Ekrani | Dynamic AMOLED 2X |
| Kamera | 200 MP, Ultra-Wide, Telephoto |
| Procesori | Exynos 2200 / Snapdragon 8 Gen 2 |
| Bateria | 5000 mAh |
| Sistemi Operativ | Android 14, One UI 6.0 |
| Gjendja e Produktit | I ri |
| Garancia | 12 muaj |
Smartphone Xiaomi, MediaTek Dimensity 8400-Ultra, 12GB/512GB,Inch 6.83″ Amoled 120Hz, 50+50+12MP, 32MP Selfie, 5500mAh, IP68, Wi-Fi 6E
Në Stok
| Spec | Vlerë |
|---|---|
| Chip | MediaTek Dimensity 8400-Ultra |
| RAM/MEMORY | 12 GB / 512 GB |
| Ekrani | 6.83″ AMOLED, 2772×1280, 120 Hz, 3200 nits |
| Bateria | 5500 mAh, 67W |
| Kamera e Pasme | 50 MP + 50 MP telefoto + 12 MP ultra-wide |
| Kamera Selfie | 32 MP |
| Rezistenca | IP68 |
| Lidhshmëria | Wi-Fi 6E, Bluetooth 6.0, NFC, IR |
| Status | New |

