Po shfaqen krejt 7 përfundimet
32GB
Apple iMac 2017 27″ Retina 5K, Intel i7 Gen7, 32GB RAM, 256GB SSD, AMD Radeon Pro 575 4GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | iMac 27″ Retina 5K (2017) |
| CPU | Intel Core i7‑7700, 4 core, Turbo 4.2 GHz |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | AMD Radeon Pro 575, 4 GB |
| Ekrani | 27″ Retina 5K |
| Statusi | I Përdorur |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iMac 2017 27″ Retina 5K, Intel i7 Gen7, 32GB DDR4, 3TB Fusion, Radeon Pro 580/8GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iMac 2017 |
| Procesor | Intel Core i7-7700K, 4 Core (4.50GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 3 TB Fusion Drive |
| Grafikë | AMD Radeon Pro 580 8GB |
| Display | 27″ Retina 5K |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iMac 2017, 27″ 5K Retina, Intel i7 Gen7, 32GB DDR4, 2TB Fusion, AMD Radeon Pro 580 8GB
Out of stock
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | iMac 2017 |
| CPU | Intel Core i7-7700K, 4 Core (4.50GHz) |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 2TB Fusion |
| GPU | AMD Radeon Pro 580/8GB |
| Display | 27″ 5K Retina |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Corsair Carbide Workstation Desktop, Intel i7 Gen 9, 32GB RAM DDR4, 512GB SSD, AMD Radeon RX 5700 XT
Out of stock
| Brand | Corsair |
| Model | Carbide |
| CPU | Intel Core i7~9700K |
| RAM | 32 GB RAM DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD |
| GPU | AMD Radeon RX 5700 XT /8 GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
HP Z2 Tower G4 Workstation Desktop, Intel i7 Gen9, 32GB RAM DDR4, 256GB SSD, AMD Radeon Pro WX 3200 / 4GB
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | Z2 Tower G4 Workstation |
| CPU | Intel Core i7-9700 (8 Core, Turbo Boost deri në 4.70 GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage256 | GB SSD |
| GPU | AMD Radeon Pro WX 3200 / 4 GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
HP Z240 Tower Workstation, Intel i7 Gen8, 32GB DDR4 RAM, 256GB SSD, 8GB AMD Radeon Pro WX 7100, Windows 11 Pro
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | Z240 TOWER WORKSTATION |
| CPU | INTEL CORE i7-8700 / 6 CORE (4,7 GHz) |
| RAM | 32 GB RAM DDR4 |
| STORAGE | 256 GB SSD |
| GPU | 8 GB AMD RADEON PRO WX 7100 |
| WIN | 11 PRO |
| STATUS | USED |
| GARANCIA | 6 MUAJ |
HP ZBook 14U G5 14.1″ FHD Workstation Laptop, Intel i7 Gen8, 32GB RAM, 512GB NVMe, AMD Radeon Pro WX 3100 2GB
Out of stock
| Specifika | Detaje |
|---|---|
| Brand | HP |
| Model | ZBook 14U G5 |
| CPU | Intel Core i7-8550U 4-Core (4.00 GHz Turbo Boost) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB NVMe SSD |
| GPU | AMD Radeon Pro WX 3100 2GB |
| Screen | 14.1″ Full HD |
| Status | Pre-Owned |
| Garancia | 6 Muaj |

