Po shfaqen krejt 9 përfundimet
Filtroji sipas
- 15.6" (2)
- 6.3" (1)
- Touchscreen (3)
- 13" (3)
- 14" (2)
Filtroji sipas
- Nvidia (1)
- Intel HD Share (2)
- 8GB (1)
Filtroji sipas
- 256GB SSD (1)
- 512GB SSD (3)
- 1TB SSD (2)
- 128 GB MEMORY (1)
- 256 GB MEMORY (3)
Produkt Vitrine
Apple iPad Pro 6th Gen, 13″ Liquid Retina, 8GB Memory, 256GB Storage, Wi-Fi+Celular
Në Stok
| Brand | Apple |
| Model | iPad Pro 6th |
| CPU | Apple M2 Chip |
| Screen | 13″ Liquid Retina XDR |
| RAM | 8 GB Memory |
| Storage | 256 GB Storage |
| Status | Produkt Vitrine |
| Garancia | 6 Muaj |
Apple iPad Pro M4 Pro, 13″ Ultra Retina, 16GB RAM, 512GB Storage
Në Stok
| Brand | Apple |
| Model | iPad Pro 13 M4 |
| Screen | 13″ Ultra Retina XDR |
| RAM | 16 GB |
| Memory | 512 GB |
| CPU | Apple M4 Chip |
| Status | Produkt Vitrine |
| Garancia | 12 muaj |
Apple iPhone 16 Pro e-SIM, 6.3″ OLED 120Hz, A18 Pro, 48MP
Në Stok
61 990 L – 63 990 LInterval çmimesh: 61 990 L deri më 63 990 L| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | iPhone 16 Pro |
| Ekrani | 6.3″ Super Retina XDR OLED, 120Hz |
| Procesori | A18 Pro (6-core) |
| Kamera | 48MP + 48MP + 3x Telephoto, 4K |
| Bateria | ~3355mAh, deri në 27h |
| Sistemi Operativ | iOS 18 |
| Status | Produkt Vitrine |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5421 14″ FHD Touchscreen Business Laptop, Intel i5 Gen11, 16GB DDR4, 256GB SSD NVMe, Produkt Vitrine
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 5421 |
| CPU | Intel Core i5-11500H, 6 Core (4.6GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| Screen | 14″ Full HD, Touchscreen |
| Windows | Windows 11 |
| Status | Produkt Vitrine |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 5820 Tower Workstation, Xeon W-2125, 64GB RAM DDR4, 1TB SSD NVMe, NVIDIA GeForce RTX 2080/8GB
Në Stok
| Brand | Dell |
| Model | Precision 5820 |
| CPU | Xeon W-2125 (10 Core 4.50GHz) |
| RAM | 64 GB DDR4 |
| Memory | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 2080/8GB |
| Status | Produkt vitrine |
| Garancia | 6 muaj |
GigabyteNotebook A16 3VH 15.6″ FHD Gaming Laptop, AMD Ryzen 7, 16GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5060/8GB, New
Në Stok
| Brand | Gigabyte |
|---|---|
| Model | Notebook A16 3VH |
| CPU | AMD Ryzen 7-260, 8 Core (5.1GHz) |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5060 8 GB |
| Screen | 15.6″ Full HD, 165Hz |
| Status | Produkt Vitrine |
| Garancia | 6 muaj |
HP EliteBook 830 G7 13.3″ FHD Touchscreen Business Laptop, Intel i7 Gen10, 32GB DDR4, 256GB SSD NVMe, Intel HD Graphics
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | EliteBook 830 G7 |
| CPU | Intel Core i7-10610U, 4 Core (4.3GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| GPU | Intel HD Graphics |
| Screen | 13.3″ Full HD, Touchscreen |
| OS | Windows 11 Pro |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Lenovo ThinkPad T490 14″ FHD Touch Business Laptop, Intel i7 Gen8, 16GB DDR4, 256GB SSD NVMe
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | ThinkPad T490 |
| Procesori | Intel Core i7-8665U, 4 Core (4.80GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB NVMe SSD |
| Grafika | Intel UHD Graphics |
| Ekrani | 14″ Full HD Touchscreen |
| Statusi | Produkt Vitrine |
| Garancia | 6 muaj |
Samsung Galaxy Book 3 15.6” FHD Business Laptop, Intel i7 Gen13, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, Iris Xe Graphics
Në Stok
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | GalaxyBook 3 |
| CPU | Core i7-1355U, 10 Core (5.00GHz) |
| GPU | Intel Iris Xe Graphics |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Screen | 15,6″ Full HD |
| Status | Produkt Vitrine |
| Garancia | 6 muaj |



