Po shfaqen krejt 10 përfundimet
Filtroji sipas
- 1 TB STORAGE (1)
- 2TB (1)
- 3TB Fusion (1)
- 500GB SSD (1)
- 128GB SSD (1)
- 256GB SSD (2)
- 1TB SSD (3)
- 1TB HDD (1)
Filtroji sipas
- 32GB (10)
Filtroji sipas
- Used (10)
Apple
Apple iMac 2013 27” 2K Retina, Intel i7 4 Core, 32GB RAM, 500GB SSD, NVIDIA GTX 775M 2GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | iMac 2013 |
| Procesori | Intel Core i7 4-Core (3.50 GHz) |
| Memoria RAM | 32 GB |
| Storage | 500 GB SSD |
| Karta Grafike | NVIDIA GeForce GTX 775M 2 GB |
| Ekrani | 27” 2K Retina |
| Statusi | I përdorur |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iMac 2013 27″ Retina 2K, Intel i5, 32GB RAM, 120GB SSD + 1TB HDD, NVIDIA GeForce GT 755M
Out of stock
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iMac 2013 |
| CPU | Intel Core i5 (3.20 GHz) |
| RAM | 32 GB |
| Storage | 120 GB SSD + 1 TB HDD |
| GPU | NVIDIA GeForce GT 755M |
| Display | 27″ Retina 2K |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iMac 2017 27″ Retina 5K, Intel i7 Gen7, 32GB RAM, 256GB SSD, AMD Radeon Pro 575 4GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | iMac 27″ Retina 5K (2017) |
| CPU | Intel Core i7‑7700, 4 core, Turbo 4.2 GHz |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | AMD Radeon Pro 575, 4 GB |
| Ekrani | 27″ Retina 5K |
| Statusi | I Përdorur |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iMac 2017 27″ Retina 5K, Intel i7 Gen7, 32GB DDR4, 3TB Fusion, Radeon Pro 580/8GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iMac 2017 |
| Procesor | Intel Core i7-7700K, 4 Core (4.50GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 3 TB Fusion Drive |
| Grafikë | AMD Radeon Pro 580 8GB |
| Display | 27″ Retina 5K |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iMac 2017, 27″ 5K Retina, Intel i7 Gen7, 32GB DDR4, 2TB Fusion, AMD Radeon Pro 580 8GB
Out of stock
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | iMac 2017 |
| CPU | Intel Core i7-7700K, 4 Core (4.50GHz) |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 2TB Fusion |
| GPU | AMD Radeon Pro 580/8GB |
| Display | 27″ 5K Retina |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
APPLE Mac Pro 6.1 Tower / Workstation, Intel Xeon E5-1650 V2 3.9GHz, 32GB RAM, 1TB SSD, AMD FirePro D500 3GB
Në Stok
| Brand | APPLE |
| Modeli | Mac Pro 6.1 |
| CPU | Intel Xeon E5-1650 V2 3.90GHz |
| RAM | 32 GB |
| Memory / Storage | 1 TB SSD |
| Grafika | AMD FirePro D500 3GB |
| Statusi | Used |
Apple Mac Pro A1481, Xeon E5-1650, 32GB RAM, 1TB SSD, AMD FirePro D500/3GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Mac Pro A1481 |
| CPU | Intel Xeon E5-1650 V2, 6 Core (3.90GHz) |
| GPU | AMD FirePro D500 3GB |
| RAM | 32GB RAM |
| Storage | 1TB SSD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple MacBook Pro 2019 15.4″ Retina, Intel i9 Gen9, 32GB DDR4, 1TB SSD, Radeon Pro 560X/4GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | MacBook Pro 2019 |
| Procesori | Intel Core i9‑9880H, 8 Core (4.80GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 1 TB SSD |
| Grafikat | AMD Radeon Pro 560X 4 GB |
| Display | 15.4″ Retina |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple MacBook Pro 2019 16” Retina, Intel i9 Gen9, 32GB RAM, 1TB SSD, AMD Radeon 5500M/8GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | MacBook Pro 2019 |
| Procesori | Intel Core i9-9980HK, 8 Core (5.0GHz) |
| GPU | AMD Radeon Pro 5500M/8GB |
| Memoria | 32GB RAM |
| Storage | 1TB SSD |
| Display | 16” Retina |
| Gjendja | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple MacBook Pro Mid 2018 15.4” Retina, Intel i9 Gen9, 32GB DDR4, 256GB SSD, AMD Radeon Pro 560X 4GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | MacBook Pro Mid 2018 |
| Procesori | Intel Core i9-8950H
6 Core (4.80GHz) |
| GPU | AMD Radeon Pro 560X/4 GB |
| Memoria | 32GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD |
| Ekrani | 15.4” Retina |
| Gjëndja | I përdorur |
| Garancia | 6 muaj |
