Po shfaqen krejt 12 përfundimet
Filtroji sipas
- 10 CORE (1)
- 5 Core (1)
- AMD (3)
- Iris Pro Graphics (1)
- RADEON (3)
- 2GB (3)
- 7 CORE GPU (3)
Filtroji sipas
Filtroji sipas
- 8GB (12)
Filtroji sipas
- New (6)
- Open Box (1)
- Produkt Vitrine (1)
- Used (4)
Apple
Apple iMac 2015 22” 4K AiO, Intel i5 Gen5, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro 6200
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iMac 2015 |
| Processor | Intel Core i5-5575R, 2 Core (3.40GHz) |
| RAM | 8 GB |
| Storage | 256 GB SSD |
| Graphics | Intel Iris Pro 6200 |
| Display | 22” 4K Retina |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iMac 2017 22″ 4K, Intel i5 Gen7, 8GB DDR4, 251GB SSD, AMD Radeon 555/2GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | iMac 2017 |
| CPU | Intel Core i5-7400, 4 Core (3.50GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 251 GB SSD |
| GPU | AMD Radeon 555 / 2GB |
| Display | 22″ 4K Retina |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iMac 2017 22″ 4K, Intel i5 Gen7, 8GB RAM, 256GB SSD, AMD Radeon 555/2GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | iMac 2017 |
| CPU | Intel Core i5-7400 (3.80GHz) |
| RAM | 8GB RAM |
| Storage | 256GB SSD |
| GPU | AMD Radeon 555 / 2GB |
| Display | 22″ 4K |
| Status | I përdorur |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iMac 2019 21.5” Retina 4K, Intel i3, 8GB RAM, 1TB HDD, AMD Radeon Pro 555X 2GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iMac 2019 |
| CPU | Intel Core i3, 4 Core (3.60 GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 1 TB HDD 5400 rpm |
| GPU | AMD Radeon Pro 555X/2 GB |
| Ekrani | 21.5” Retina 4K |
| Status | New |
| Garancia | 12 Muaj |
Apple iMac 2021 24″ 4.5K Retina AiO, Apple M1, 8GB Memory, 256GB SSD NVMe, 7 Core GPU
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iMac 2021 |
| CPU | Apple M1 Chip, 8 Core |
| RAM | 8 GB Memory |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| GPU | 7 Core |
| Screen | 24″ 4.5K Retina Display |
| Status | Open Box |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iMac 24″ M1, 4.5K Retina, M1 8Core CPU, 8GB RAM, 256GB SSD, 7Core GPU
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iMac 24″ M1 |
| Procesor | Apple M1 (8-Core CPU) |
| RAM | 8GB Unified Memory |
| Storage | 256GB SSD |
| Grafikë | Apple M1 7-Core GPU |
| Ekran | 24″ 4.5K Retina (4480 × 2520) IPS |
| Status | New |
| Garancia | 12 Muaj |
Apple iMac Late 2013 21.5″ FHD Desktop, Intel i5, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro Graphics 5200
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iMac Late 2013 |
| CPU | Intel Core i5-4570R, 4 Core (3.90GHz) |
| RAM | 8 GB DDR3 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | Intel Iris Pro Graphics 5200 |
| Display | 21.5″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iPad Air 13, 13″ Liquid Retina, M3 Chip, 8GB RAM, 128GB Storage, Wi-Fi+Cellular, New
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | iPad Air 13 |
| CPU | Apple M3 Chip |
| RAM | 8 GB |
| Storage | 128 GB |
| Ekrani | 13″ Liquid Retina |
| Lidhja | Wi-Fi + Cellular |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple iPad Pro 6th Gen, 13″ Liquid Retina, 8GB Memory, 256GB Storage, Wi-Fi+Celular
Në Stok
| Brand | Apple |
| Model | iPad Pro 6th |
| CPU | Apple M2 Chip |
| Screen | 13″ Liquid Retina XDR |
| RAM | 8 GB Memory |
| Storage | 256 GB Storage |
| Status | Produkt Vitrine |
| Garancia | 6 Muaj |
Apple MacBook Air 2020 13.3″ Retina, M1 Chip, 8GB Memory, 256GB SSD, 7-core GPU, New
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | MacBook Air 2020 |
| Procesori | Apple M1, 8-core CPU |
| GPU | 7-core GPU |
| RAM | 8 GB Memory |
| Storage | 256 GB SSD |
| Ekrani | 13.3″ Retina LED |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple MacBook Neo 2026 13″ Liquid Retina Led, 8GB Memory, 512TB Storage, 5-Core GPU, Touch ID, New
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | MacBook Neo 2026 |
| Procesor | Apple Chip (6-Core) |
| RAM | 8 GB Unified Memory |
| Storage | 512 GB SSD |
| Grafikë | 5-Core GPU |
| Ekran | 13″ Liquid Retina LED |
| Feature | Touch ID |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple MacBook Pro 2022 13.3″ Retina, Apple M2, 8GB RAM, 512GB SSD, 10 Core GPU, New
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | MacBook Pro 2022 |
| Procesor | Apple M2 Chip, 8 Core |
| GPU | 10 Core |
| RAM | 8 GB Memory |
| Storage | 512 GB SSD |
| Ekran | 13.3″ Retina Display |
| Veçori | Touch Bar |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
