Po shfaqen 1–12 nga 95 përfundime gjithsej
Filtroji sipas
Filtroji sipas
Filtroji sipas
- 10 CORE (9)
- 20 CORE (4)
- 32 CORE (1)
- 40 CORE (1)
- 5 Core (1)
- AMD (17)
- Iris Plus Graphics (4)
- Iris Pro Graphics (1)
- Nvidia (2)
- RADEON (13)
- 1GB (1)
- 2GB (6)
- 3 GB (1)
- 4GB (7)
- 8GB (3)
- 7 CORE GPU (3)
- 8 CORE GPU (1)
- 16 CORE GPU (1)
Filtroji sipas
- 1 TB (1)
- 1 TB MEMORY (2)
- 1 TB STORAGE (5)
- 128GB (6)
- 16 GB (1)
- 250 GB SSD (1)
- 251GB SSD (1)
- 2TB (3)
- 3TB Fusion (1)
- 500GB SSD (3)
- 512TB SSD (1)
- 256GB SSD (25)
- 512GB SSD (11)
- 1TB SSD (10)
- 1TB HDD (2)
- 32GB (2)
- 64GB MEMORY (1)
- 128 GB MEMORY (1)
- 256 GB MEMORY (5)
- 512GB MEMORY (3)
Filtroji sipas
- New (52)
- Open Box (1)
- Produkt Vitrine (3)
- Used (42)
Apple
Apple AirPods 4 Wireless Earbuds, Adaptive/Spatial Audio, New
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | AirPods 4 |
| Funksionet | Wireless, Active Noise Cancellation, Adaptive/Spatial Audio |
| Karikimi | USB-C |
| Konektiviteti | Bluetooth 5.0 |
| Bateria | 20 hours |
| Status | New |
Apple AirPods Max 1, New
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | AirPods Max 1 |
| Noise Cancellation | 1.5x Noise Cancellation |
| Audio | Adaptive Audio |
| Audio Personalizuar | Spatial Audio |
| Karikimi | USB-C |
| Konektiviteti | Bluetooth 5.0 |
| Bateria | 20 hours |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple AirPods Pro Wireless Earbuds, Active Noise Cancellation & Spatial Audio, New
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | AirPods Pro |
| Type | True Wireless Earbuds |
| Features | Active Noise Cancellation, Spatial Audio |
| Charging | USB-C |
| Connectivity | Bluetooth 5.0 |
| Battery | Up to 20 hours |
| Status | New |
Apple AirPort Express 802.11n Wi‑Fi Router & Range Extender, Router Wireless, AirPlay, Dual‑Band
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | AirPort Express |
| Rrjeti | Wi‑Fi 802.11n |
| Frekuencat | 2.4 GHz / 5 GHz (dual‑band) |
| Porta | 1 × WAN, 1 × LAN, 1 × Audio (AirPlay) |
| Funksionet Kryesore | Router, Range Extender, AirPlay |
| Instalimi | Easy Setup (Mac/iOS/Windows) |
| Përdorimi | Internet në shtëpi, zyrë, streaming audio |
| Status | New |
| Garancia | 12 Muaj |
Apple Cinema Display 22″ FHD Monitor, DVI/DP
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | Cinema Display |
| Përmasat | 22 inch |
| Rezolucioni | Full HD (1920×1080) |
| Porta | DVI, DisplayPort |
| Lidhja | Digital (DVI/DP) |
| Përdorimi i rekomanduar | Punë grafike, video editing, përdorim profesional |
| Statusi | I përdorur |
| Garancia | 6 muaj |
Apple Cinema Display 23″ FHD Monitor, DVI/DP
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | Cinema Display |
| Përmasat | 23 inch |
| Rezolucioni | Full HD (1920×1080) |
| Porta | DVI, DisplayPort |
| Lidhja | Digital (DVI/DP) |
| Përdorimi i rekomanduar | Punë grafike, video editing, përdorim profesional |
| Statusi | I përdorur |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iMac 2013 27” 2K Retina, Intel i7 4 Core, 32GB RAM, 500GB SSD, NVIDIA GTX 775M 2GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | iMac 2013 |
| Procesori | Intel Core i7 4-Core (3.50 GHz) |
| Memoria RAM | 32 GB |
| Storage | 500 GB SSD |
| Karta Grafike | NVIDIA GeForce GTX 775M 2 GB |
| Ekrani | 27” 2K Retina |
| Statusi | I përdorur |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iMac 2013 27″ 2K Display, Intel i5, 16GB RAM, 250GB SSD, NVIDIA GeForce GT755M
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iMac 2013 |
| CPU | Intel Core i5-4570 4 Core (deri në 3.60 GHz) |
| RAM | 16 GB |
| Storage | 250 GB SSD |
| GPU | NVIDIA GeForce GT755M 1GB |
| Display | 27″ 2K Resolution |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iMac 2015 22” 4K AiO, Intel i5 Gen5, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro 6200
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iMac 2015 |
| Processor | Intel Core i5-5575R, 2 Core (3.40GHz) |
| RAM | 8 GB |
| Storage | 256 GB SSD |
| Graphics | Intel Iris Pro 6200 |
| Display | 22” 4K Retina |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iMac 2015 27″ 5K Retina Intel i7, 16GB RAM, 256GB SSD, AMD Radeon R9 M395X
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | iMac 2015 |
| Procesori | Intel i7, 4.00 GHz |
| RAM | 16 GB |
| Storage | 256 GB SSD |
| Grafika | AMD Radeon R9 M395X, 4 GB |
| Ekrani | 27″ 5K Retina |
| Gjendja | I përdorur |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iMac 2017 21.5″ Retina 4K, Intel i7 Gen7, 16GB RAM DDR4, 256GB SSD, Radeon Pro 560/4GB
Në Stok
| Brand | Apple |
| Model | Imac 2017 |
| CPU | Intel Core i7-7700 4 Cores (4.2GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD |
| GPU | AMD Radeon Pro 560/4GB |
| Display | 21.5″ Retina 4K |
| Status | I përdorur |
| Garancia | 6 Muaj |
Apple iMac 2017 21.5” Retina 4K , Intel i5, 16GB RAM, 256GB SSD, Radeon Pro 4GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iMac 2017 |
| Procesor (CPU) | Intel Core i5 (deri në 3.80 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Grafikë (GPU) | AMD Radeon Pro 650, 4 GB |
| Ekrani | 21.5” Retina 4K |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Load more products
Loading...
