Po shfaqen 13–24 nga 98 përfundime gjithsej
Filtroji sipas
Filtroji sipas
Filtroji sipas
- 10 CORE (9)
- 20 CORE (4)
- 32 CORE (1)
- 40 CORE (1)
- 5 Core (1)
- AMD (17)
- Iris Plus Graphics (4)
- Iris Pro Graphics (1)
- Nvidia (2)
- RADEON (13)
- 1GB (1)
- 2GB (6)
- 3 GB (1)
- 4GB (7)
- 8GB (3)
- 7 CORE GPU (3)
- 8 CORE GPU (1)
- 16 CORE GPU (1)
Filtroji sipas
- 1 TB (1)
- 1 TB MEMORY (2)
- 1 TB STORAGE (5)
- 128GB (6)
- 16 GB (1)
- 250 GB SSD (1)
- 251GB SSD (1)
- 2TB (3)
- 3TB Fusion (1)
- 500GB SSD (3)
- 512TB SSD (1)
- 256GB SSD (25)
- 512GB SSD (11)
- 1TB SSD (10)
- 1TB HDD (2)
- 32GB (2)
- 64GB MEMORY (1)
- 128 GB MEMORY (1)
- 256 GB MEMORY (5)
- 512GB MEMORY (3)
Filtroji sipas
- New (52)
- Open Box (1)
- Produkt Vitrine (3)
- Used (42)
Apple
Apple iMac 2017 21.5” Retina 4K , Intel i5, 16GB RAM, 256GB SSD, Radeon Pro 4GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iMac 2017 |
| Procesor (CPU) | Intel Core i5 (deri në 3.80 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Grafikë (GPU) | AMD Radeon Pro 650, 4 GB |
| Ekrani | 21.5” Retina 4K |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Apple iMac 2017 22″ 4K, Intel i5 Gen7, 8GB DDR4, 251GB SSD, AMD Radeon 555/2GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | iMac 2017 |
| CPU | Intel Core i5-7400, 4 Core (3.50GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 251 GB SSD |
| GPU | AMD Radeon 555 / 2GB |
| Display | 22″ 4K Retina |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iMac 2017 22″ 4K, Intel i5 Gen7, 8GB RAM, 256GB SSD, AMD Radeon 555/2GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | iMac 2017 |
| CPU | Intel Core i5-7400 (3.80GHz) |
| RAM | 8GB RAM |
| Storage | 256GB SSD |
| GPU | AMD Radeon 555 / 2GB |
| Display | 22″ 4K |
| Status | I përdorur |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iMac 2017 22” 4K Retina, Intel i7 Gen7, 16GB DDR4, 1TB Fusion, Radeon Pro 555/2GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iMac 2017 |
| CPU | Intel Core i7-7700, 4 Core (4.20GHz) |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Storage | 1TB Fusion Drive |
| GPU | AMD Radeon Pro 555/2GB |
| Screen | 22” 4K Retina |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iMac 2017 27″ Retina 5K, Intel i7 Gen7, 16GB RAM, 500GB SSD, AMD Radeon Pro 580 8GB
Në Stok
| Specifika | Detaje |
|---|---|
| Brand | Apple |
| Model | iMac 2017 |
| CPU | Intel Core i7-7700K (4.50 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 500 GB SSD |
| GPU | AMD Radeon Pro 580 / 8 GB |
| Display | 27″ Retina 5K |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Apple iMac 2017 27″ Retina 5K, Intel i7 Gen7, 32GB RAM, 256GB SSD, AMD Radeon Pro 575 4GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | iMac 27″ Retina 5K (2017) |
| CPU | Intel Core i7‑7700, 4 core, Turbo 4.2 GHz |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | AMD Radeon Pro 575, 4 GB |
| Ekrani | 27″ Retina 5K |
| Statusi | I Përdorur |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iMac 2017 27″ Retina 5K, Core i5, 16GB RAM, 1TB Fusion, AMD Radeon R9 M380
Në Stok
| Brand | Apple |
| Model | Imac 2017 |
| CPU | Intel Core i5 4 Cores (3.20GHz) |
| RAM | 16 GB |
| Storage | 1TB Fusion |
| GPU | 2 GB AMD Radeon R9 M380 |
| Display | 27″ Retina 5K |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Apple iMac 2017 27″ Retina 5K, Intel i5, 24GB DDR4, 500GB SSD, AMD Radeon 570 4GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iMac 2017 |
| CPU | Intel Core i5, 4 Core (3.80 GHz) |
| RAM | 24 GB DDR4 |
| Storage | 500 GB SSD |
| GPU | AMD Radeon Pro 570 4GB |
| Display | 27″ Retina 5K |
| OS | macOS |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iMac 2017 27″ Retina 5K, Intel i7 Gen7, 32GB DDR4, 3TB Fusion, Radeon Pro 580/8GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iMac 2017 |
| Procesor | Intel Core i7-7700K, 4 Core (4.50GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 3 TB Fusion Drive |
| Grafikë | AMD Radeon Pro 580 8GB |
| Display | 27″ Retina 5K |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iMac 2019 21.5” Retina 4K, Intel i3, 8GB RAM, 1TB HDD, AMD Radeon Pro 555X 2GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iMac 2019 |
| CPU | Intel Core i3, 4 Core (3.60 GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 1 TB HDD 5400 rpm |
| GPU | AMD Radeon Pro 555X/2 GB |
| Ekrani | 21.5” Retina 4K |
| Status | New |
| Garancia | 12 Muaj |
Apple iMac 2021 24″ 4.5K Retina AiO, Apple M1, 8GB Memory, 256GB SSD NVMe, 7 Core GPU
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iMac 2021 |
| CPU | Apple M1 Chip, 8 Core |
| RAM | 8 GB Memory |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| GPU | 7 Core |
| Screen | 24″ 4.5K Retina Display |
| Status | Open Box |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iMac 2024 24″ 4.5K Retina, M4 Chip, 8 Core GPU, 16GB RAM, 256GB SSD, New
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iMac 2024 |
| CPU | M4 Chip |
| RAM | 16 GB |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | 8 Core |
| Screen | 24″ 4.5K Retina |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Load more products
Loading...
