Po shfaqen 1–12 nga 13 përfundime gjithsej
Filtroji sipas
- AMD (1)
- INTEL UHD (5)
- RADEON (1)
- Intel HD Share (5)
Filtroji sipas
- 8GB (13)
Dell
Dell ECT1250 Tower Desktop PC, Intel i5 Gen14, 8GB DDR5, 512GB SSD NVMe, Intel UHD 770, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | PC Tower ECT1250 |
| Procesori | Intel Core i5-14400, 10 Core (4.70GHz) |
| RAM | 8 GB DDR5 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Grafika | Intel UHD 770 Graphics |
| Aksesorë | Keyboard + Mouse |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Inspiron 15 3520 15.6″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen12, 8GB DDR4, 512GB SSD, Intel UHD Graphics, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Inspiron 15 3520 |
| CPU | Intel Core i5-1235U, 10 Core (4.40GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Screen | 15.6″ Full HD |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Latitude 5289 14.1” HD Touch 2n1 Laptop, Intel i5 Gen7, 8GB DDR4, 256GB SSD
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 5289 2-in-1 |
| Procesori | Intel Core i5-7300U, 2 Core (3.50GHz) |
| RAM | 8GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD |
| Grafika | Intel HD Graphics 620 |
| Ekrani | 14.1″ HD Touchscreen |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5290 12.3” FHD Touch 2n1 Laptop, Intel i5 Gen8, 8GB DDR4, 256GB SSD
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 5290 2n1 |
| Procesori | Intel Core i5-8350U, 4 Core (3.60GHz) |
| RAM | 8GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD |
| Grafika | Intel HD Graphics |
| Ekrani | 12.3″ Full HD Touchscreen |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5400 14” FHD Business Laptop, Intel i7 Gen8, 8GB DDR4, 128GB SSD, UHD Graphics
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 5400 |
| Procesor | Intel Core i7 Gen8, 4 Core (4.60GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 128 GB SSD |
| Grafikë | Intel UHD Graphics |
| Ekran | 14” Full HD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude E5470 14.1″ FHD Business Laptop, Intel i5, 8GB RAM, 256GB SSD
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude E5470 |
| CPU | Intel Core i5-6200U |
| RAM | 8 GB RAM |
| Storage | 256 GB SSD |
| Screen | 14.1 Inch Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Dell OptiPlex 3040, Intel i5 6th Gen, 8GB RAM, 128GB SSD, Intel HD Graphics
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | OPLTIPLEX 3040 |
| CPU | INTEL CORE i5-6500 |
| RAM | 8 GB |
| STORAGE | 128 GB SSD |
| GPU | INTEL HD GRAPHICS |
| STATUS | USED |
| GARANCIA | 6 MUAJ |
Dell OptiPlex 7050 SFF PC, Intel i5 Gen6, 8GB DDR4, 256GB SSD NVMe, Intel UHD Graphics 530
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | OptiPlex 7050 SFF |
| CPU | Intel Core i5-6600, 4 Core (3.90 GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Memory | 256 GB SSD NVMe |
| GPU | Intel UHD Graphics 530 |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell QVS1260 PC Slim Desktop, Intel i3 Gen14, 8GB DDR5, 512GB SSD NVMe, Intel UHD 730, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | PC Slim QVS1260 |
| Procesori | Intel Core i3-14100, 4 Core (4.70GHz) |
| RAM | 8 GB DDR5 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Grafika | Intel UHD 730 Graphics |
| Aksesorë | Keyboard + Mouse |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell QVT1260 Pro PC Tower Desktop, Intel i3 Gen14, 8GB DDR5, 512GB SSD NVMe, Intel UHD 730, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | PC Pro Tower QVT1260 |
| Procesori | Intel Core i3-14100, 4 Core (4.70GHz) |
| RAM | 8 GB DDR5 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Grafika | Intel UHD 730 Graphics |
| Aksesorë | Keyboard + Mouse |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Rugged 5414 14.1″ HD Business Laptop, Intel i5 Gen6, 8GB RAM DDR4, 256GB SSD M.2, Intel HD Graphics
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | RUGGED 5414 |
| CPU | Intel Core i5-6300U |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| MEMORY | 256GB SSD M.2 |
| GRAPHIC CARD | Intel Graphhics HD |
| DISPLAY | 14.1″ HD |
| STATUS | USED |
Dell Vostro 3530 15.6″ FHD 120Hz Business Laptop, Intel i3 Gen13, 8GB RAM, 256GB SSD
Në Stok
| Brand | DELL |
|---|---|
| Model | Vostro 3530 |
| CPU | Intel Core i3-1305U (4.50GHz) |
| RAM | 8GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD NVMe |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Screen | 15.6″ Full HD 120Hz |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Load more products
Loading...
