Po shfaqen 25–36 nga 111 përfundime gjithsej
Filtroji sipas
- AMD (1)
- Core Ultra 5 (1)
- Core Ultra 7 (2)
- Core Ultra 9 (1)
- i3 (4)
- i5 (40)
- i7 (22)
- Ryzen 5 (1)
- Ryzen 7 (1)
- Xeon (9)
Filtroji sipas
Filtroji sipas
Filtroji sipas
Filtroji sipas
- New (35)
- Produkt Vitrine (2)
- Used (75)
Dell
Dell Latitude 5300 13,3″ FHD Laptop Business, Intel i5 Gen 8, 16 GB RAM DDR4, 256 GB SSD NVMe
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | LATITUDE 5300 |
| CPU | CORE i5-8365U (4,10GHz) |
| RAM | 16 GB RAM DDR4 |
| STORAGE | 256 GB SSD NVMe |
| SCREEN | 13,3 INCH FULL HD |
| STATUS | USED |
| GARANCIA | 6 MUAJ |
Dell Latitude 5310 13.3″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen10, 16GB DDR4, 256GB SSD
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Latitude 5310 |
| Procesori | Intel Core i5-10310U, 4 Core (4.40GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| SSD | 256 GB SSD |
| Ekrani | 13,3″ Full HD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5320 13.3″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen11, 16GB RAM, 256GB SSD
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | LATITUDE 5320 |
| CPU | CORE i5-1145G7 |
| RAM | 16 GB DDR4 RAM |
| STORAGE | 256 GB SSD M.2 |
| SCREEN | 13,3 INCH FULL HD |
| STATUS | USED |
| GARANCIA | 6 MUAJ |
DELL Latitude 5400 14.1″ FHD Business Laptop, Intel i7 Gen8, 16GB RAM DDR4, 128GB SSD
Në Stok
| Brand | DELL |
| Model | Latitude 5400 |
| CPU | Intel Core i7-8665U 4 Core (4.80GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 128 GB SSD |
| Screen | 14.1 Inch Full HD |
| Status | Used |
| GARANCIA | 6 MUAJ |
Dell Latitude 5400 14.1″ FHD Business Laptop, Intel i7 Gen8, 16GB RAM, 512GB SSD NVMe
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 5400 |
| CPU | Intel Core i7-8650U 4 Core (4.20 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Screen | 14.1″ Full HD (1920 × 1080) |
| GPU | Intel UHD Graphics 620 |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Dell Latitude 5400 14” FHD Business Laptop, Intel i7 Gen8, 16GB DDR4, 256GB SSD NVMe
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 5400 |
| Procesori | Intel Core i7-8665U, 4 Core (4.80GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| Grafika | Intel UHD Graphics 620 |
| Ekrani | 14” Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5400 14” FHD Business Laptop, Intel i7 Gen8, 8GB DDR4, 128GB SSD, UHD Graphics
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 5400 |
| Procesor | Intel Core i7 Gen8, 4 Core (4.60GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 128 GB SSD |
| Grafikë | Intel UHD Graphics |
| Ekran | 14” Full HD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5410 14″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen10, 16GB RAM DDR4, 256GB SSD NVMe
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Latitude 5410 |
| Ekrani | 14 Inch Full HD |
| CPU | Intel Core i5‑10210U (4 Core, 4.20 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| SSD | 256 GB NVMe |
| GPU | Intel UHD 620 (integrated) |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5410 14” FHD Business Laptop, Intel i5 Gen10, 16GB RAM DDR4, 256GB SSD NVMe
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Latitude 5410 |
| Ekrani | 14 Inch Full HD |
| CPU | Intel Core I5‑10310U (4 Core, 4.40 GHz) |
| RAM | 16GB DDR4 |
| SSD | 256GB NVMe |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Dell Latitude 5411 14.1″ FHD Buisness Laptop, Intel i7 Gen10, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA MX250/2GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 5411 |
| CPU | Intel Core i7-10850H, 6 Core (5.10GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA MX250 2GB |
| Screen | 14.1″ Full HD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5420 14.1” FHD Touchscreen Business Laptop, Intel i7 Gen11, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, Iris Xe Graphics
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 5420 |
| Procesori | Intel Core i7-1185G7, 4 Core (4.80GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Grafika | Iris Xe Graphics |
| Ekrani | 14.1″ Full HD Touchscreen |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5420 14″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen11, 16GB DDR4, 256GB SSD NVMe, Iris Xe Graphics
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 5420 |
| CPU | Intel Core i5-1145G7, 4 Core (4.40GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| GPU | Intel Iris Xe Graphics |
| Screen | 14″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Load more products
Loading...
