Po shfaqen 37–48 nga 143 përfundime gjithsej
Filtroji sipas
- AMD (1)
- Core Ultra 5 (2)
- Core Ultra 7 (2)
- Core Ultra 9 (1)
- Intel Core M 7 240H (1)
- i3 (4)
- i5 (45)
- i7 (32)
- Ryzen 5 (1)
- Ryzen 7 (1)
- Ryzen 9 (1)
- Xeon (23)
Filtroji sipas
Filtroji sipas
Filtroji sipas
Filtroji sipas
- New (39)
- Produkt Vitrine (2)
- Used (103)
Dell
Dell Latitude 5410 14″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen10, 16GB RAM DDR4, 256GB SSD NVMe
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Latitude 5410 |
| Ekrani | 14 Inch Full HD |
| CPU | Intel Core i5‑10210U (4 Core, 4.20 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| SSD | 256 GB NVMe |
| GPU | Intel UHD 620 (integrated) |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5410 14” FHD Business Laptop, Intel i5 Gen10, 16GB RAM DDR4, 256GB SSD NVMe
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Latitude 5410 |
| Ekrani | 14 Inch Full HD |
| CPU | Intel Core I5‑10310U (4 Core, 4.40 GHz) |
| RAM | 16GB DDR4 |
| SSD | 256GB NVMe |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Dell Latitude 5411 14.1″ FHD Buisness Laptop, Intel i7 Gen10, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA MX250/2GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 5411 |
| CPU | Intel Core i7-10850H, 6 Core (5.10GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA MX250 2GB |
| Screen | 14.1″ Full HD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5420 14.1” FHD Touchscreen Business Laptop, Intel i7 Gen11, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, Iris Xe Graphics
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 5420 |
| Procesori | Intel Core i7-1185G7, 4 Core (4.80GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Grafika | Iris Xe Graphics |
| Ekrani | 14.1″ Full HD Touchscreen |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5420 14″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen11, 16GB DDR4, 256GB SSD NVMe, Iris Xe Graphics
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 5420 |
| CPU | Intel Core i5-1145G7, 4 Core (4.40GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| GPU | Intel Iris Xe Graphics |
| Screen | 14″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5420 14″ FHD Business Laptop, Intel i7 Gen11, 32GB RAM, 512GB SSD
Në Stok
| Brand | Dell |
| Model | Latitude 5420 |
| CPU | Core i7-1185G7 (4,80 GHz) |
| RAM | 32 GB RAM |
| Storage | 512 GB SSD |
| Screen | 14 Inch FHD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Dell Latitude 5421 14″ FHD Touchscreen Business Laptop, Intel i5 Gen11, 16GB DDR4, 256GB SSD NVMe, Produkt Vitrine
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 5421 |
| CPU | Intel Core i5-11500H, 6 Core (4.6GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| Screen | 14″ Full HD, Touchscreen |
| Windows | Windows 11 |
| Status | Produkt Vitrine |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5430 14″ FHD Touchscreen Business Laptop, Intel i5 Gen12, 16GB DDR4, 256GB SSD NVMe, Iris Xe Graphics
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 5430 |
| CPU | Intel Core i5-1245U, 10 Core (4.40GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| GPU | Iris Xe Graphics |
| Screen | 14″ Full HD, Touchscreen |
| OS | Windows 11 |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5430, 14.1″ FHD Business Laptop, Intel i7 Gen12, 32GB DDR4, 512GB NVMe SSD, Iris Xe Graphics
Out of stock
| Brand | Dell |
| Model | Latitude 5430 |
| CPU | Intel Core i7-1265U, 10 Core (4,8GHz) |
| RAM | 32 GB RAM DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | Intel Iris Xe Graphics |
| Ekrani | 14.1″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5490 14.1″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen8th, 16GB RAM DDR4, 128GB SSD
Out of stock
| Brand | DELL |
|---|---|
| Model | Latitude 5490 |
| CPU | Intel Core i5-8250U, 4 Core (deri 3.40 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 128 GB SSD |
| GPU | Intel UHD Graphics 620 (Integrated) |
| Screen | 14.1 Inch Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5510 15.6″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen10, 16GB DDR4, 256GB SSD NVMe
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 5510 |
| Procesori | Intel Core i5-10310U, 4 Core (4.40GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| Grafika | Intel UHD Graphics |
| Ekrani | 15.6″ Full HD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5520 15.6″ FHD Workstation Laptop, Intel i5 Gen11, 16GB DDR4, 256GB SSD NVMe, Iris Xe Graphics
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Latitude 5520 |
| CPU | Intel Core i5-1145G7, 4 Core (4.40GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| SSD | 256 GB SSD NVMe |
| GPU | Intel Iris Xe Graphics |
| Ekrani | 15.6″ Full HD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Load more products
Loading...
