Po shfaqen 1–12 nga 18 përfundime gjithsej
Filtroji sipas
- AMD (1)
- Core Ultra 5 (1)
- Core Ultra 7 (1)
- Intel Core M 7 240H (1)
- M4 PRO (2)
- M5 Pro (1)
- ULTRA 7 (1)
- ULTRA 9 (1)
- i5 (1)
- i7 (1)
- i9 (4)
- Ryzen 5 (1)
- Ryzen 7 (1)
- Ryzen 9 (1)
Filtroji sipas
- Touchscreen (1)
- x360 (1)
Filtroji sipas
Filtroji sipas
- 2TB (1)
- 256GB SSD (1)
- 512GB SSD (6)
- 1TB SSD (8)
- 512GB MEMORY (1)
16"
Acer Nitro V16 ANV16-42-R3309 16″ FHD Gaming Laptop, AMD Ryzen 5, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5050/8GB, Win11 OEM, New
Në Stok
| Brand | Acer |
|---|---|
| Modeli | Nitro V16 ANV16-42-R3309 |
| Procesori | AMD Ryzen 5 240, 6 Core (5,0GHz) |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Ekrani | 16″ Full HD, 180 Hz IPS |
| Grafika | NVIDIA GeForce RTX 5050, 8 GB |
| Sistemi Operativ | Windows 11 OEM |
| Gjendja | New |
| Garancia | 12 muaj |
ACER Predator Helios 16 16” WQXGA Gaming Laptop, Intel i9 Gen13, 32GB DDR5, 1TB NVMe SSD, NVIDIA RTX 4080/12GB, New
Out of stock
| Brand | ACER |
| Model | Predator Helios 16 Gaming |
| CPU | Intel Core I9-13900HX, 24 Cores (5.40GHz) |
| RAM | 32GB RAM DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 4080/12GB |
| Screen | 16″ WQXGA |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple MacBook Pro 2019 16” Retina, Intel i9 Gen9, 32GB RAM, 1TB SSD, AMD Radeon 5500M/8GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | MacBook Pro 2019 |
| Procesori | Intel Core i9-9980HK, 8 Core (5.0GHz) |
| GPU | AMD Radeon Pro 5500M/8GB |
| Memoria | 32GB RAM |
| Storage | 1TB SSD |
| Display | 16” Retina |
| Gjendja | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple MacBook Pro 2024 16″ Liquid Retina XDR, M4 Pro Chip, 24GB Memory, 512GB SSD, New
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | MacBook Pro 2024 |
| CPU | Apple M4 Pro |
| RAM | 24 GB Memory |
| Storage | 512 GB SSD |
| Display | 16″ Liquid Retina XDR |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple MacBook Pro 2024 16″ Liquid Retina, M4 Pro Chip, 48GB Memory, 512GB Storage, 20-core GPU, New
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | MacBook Pro 2024 |
| Chip | M4 Pro (14-Core) |
| GPU | 20-Core |
| Memory | 48 GB RAM |
| Storage | 512 GB SSD |
| Display | 16″ Liquid Retina |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple MacBook Pro 2025 16″ Liquid Retina XDR, M5 Pro, 24GB Memory, 1TB Storage, 20-core GPU, New
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | MacBook Pro 2025 |
| Procesor | M5 Pro Chip (18 Core) |
| RAM | 24 GB Memory |
| Storage | 1 TB SSD |
| GPU | 20 Core |
| Ekran | 16″ Liquid Retina XDR |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
ASUS Vivobook 16X 16″ FHD+ Gaming Laptop, Intel i9 Gen13, 32GB DDR4, 1TB SSD NVMe, Nvidia RTX 4050/6GB, New
Në Stok
| Brand | ASUS |
|---|---|
| Model | Vivobook 16X |
| CPU | Intel Core i9-13900H, 14 Core (5.40GHz) |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB |
| Screen | 16″ Full HD+, 120Hz |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Alienware 16 Aurora 16″ 2K Gaming Laptop, Intel Core 7-240H, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5060 8GB, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Alienware 16 Aurora |
| Display | 16” 2K 120Hz |
| Processor | Intel Core 7 240H (10 Core / 5,20 GHz) |
| RAM | 32GB RAM DDR5 |
| Memory | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX 5060 8GB |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
HP Omen 16 Slim 16-AN0000 16” WQXGA IPS Gaming Laptop, 240Hz, Ultra 9 285H, 64GB DDR5 RAM, 512GB SSD NVMe, NVIDIA GeForce RTX 5070 8GB
Në Stok
| Brand | HP |
| Model | OMEN 16 SLIM 16-AN0000 |
| CPU | Core Ultra 9 285H (16 Core / 5,10 GHz) |
| RAM | 64 GB RAM DDR5 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5070 Laptop GPU / 8 GB |
| Screen | 16″ WQXGA (2560×1600), IPS, 240 Hz, 100% sRGB, Anti-glare |
| Status | New |
| Garancia | 12 Muaj |
HP OmniBook 5 16” FHD Business Laptop, AMD Ryzen Al 7, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Modeli | OmniBook 5 |
| Procesori | AMD Ryzen AI 7 350, 8 Core (5.0GHz) |
| RAM | 16GB DDR5 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| GPU | AMD Radeon Graphics |
| Ekrani | 16″ Full HD |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
HP OmniBook X Flip 16″ x360 Touchscreen Business Laptop, Intel Ultra 5, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, Intel Arc 130V GPU, New
Out of stock
| Brand | HP |
|---|---|
| Modeli | OmniBook XFlip 16-AS0013 |
| CPU | Intel Core Ultra 5 226V, 8 Core (5.20GHz) |
| RAM | 16GB DDR5 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| Ekrani | 16″ x360 Touchscreen |
| GPU | Intel Arc 130V, 8192MB |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
HP ProBook 460 G11 16″ FHD Business Laptop, Core Ultra 7, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, Intel Graphics (16GB), New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Modeli | ProBook 460 G11 |
| Procesori | Intel Core 7 150U, 10 Core (5.40GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | Intel Integrated Graphics (Shared 16GB) |
| Ekrani | 16″ Full HD |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Load more products
Loading...




