Po shfaqen 1–12 nga 26 përfundime gjithsej
Filtroji sipas
- Touchscreen (4)
Filtroji sipas
- AMD (4)
- INTEL HD (1)
- Iris Pro Graphics (1)
- RADEON (4)
- Intel HD Share (5)
- 2GB (3)
Filtroji sipas
22"
Apple Cinema Display 22″ FHD Monitor, DVI/DP
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | Cinema Display |
| Përmasat | 22 inch |
| Rezolucioni | Full HD (1920×1080) |
| Porta | DVI, DisplayPort |
| Lidhja | Digital (DVI/DP) |
| Përdorimi i rekomanduar | Punë grafike, video editing, përdorim profesional |
| Statusi | I përdorur |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iMac 2015 22” 4K AiO, Intel i5 Gen5, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro 6200
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iMac 2015 |
| Processor | Intel Core i5-5575R, 2 Core (3.40GHz) |
| RAM | 8 GB |
| Storage | 256 GB SSD |
| Graphics | Intel Iris Pro 6200 |
| Display | 22” 4K Retina |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iMac 2017 22″ 4K, Intel i5 Gen7, 8GB DDR4, 251GB SSD, AMD Radeon 555/2GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | iMac 2017 |
| CPU | Intel Core i5-7400, 4 Core (3.50GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 251 GB SSD |
| GPU | AMD Radeon 555 / 2GB |
| Display | 22″ 4K Retina |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iMac 2017 22″ 4K, Intel i5 Gen7, 8GB RAM, 256GB SSD, AMD Radeon 555/2GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | iMac 2017 |
| CPU | Intel Core i5-7400 (3.80GHz) |
| RAM | 8GB RAM |
| Storage | 256GB SSD |
| GPU | AMD Radeon 555 / 2GB |
| Display | 22″ 4K |
| Status | I përdorur |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iMac 2017 22” 4K Retina, Intel i7 Gen7, 16GB DDR4, 1TB Fusion, Radeon Pro 555/2GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iMac 2017 |
| CPU | Intel Core i7-7700, 4 Core (4.20GHz) |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Storage | 1TB Fusion Drive |
| GPU | AMD Radeon Pro 555/2GB |
| Screen | 22” 4K Retina |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell E2225H 21.5″ FHD Monitor, 75Hz, DP/VGA, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | E2225H |
| Screen | 21.5″ Full HD |
| Refresh Rate | 75Hz |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Panel | Anti-Glare |
| Input | DisplayPort, VGA |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell OptiPlex 5250 22” FHD AiO, Intel i5 Gen6, 8GB DDR4, 256GB SSD, Intel HD Graphics 530
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Optiplex 5250 |
| CPU | Intel Core i5-6500, 4 Core (3.60GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | Intel HD Graphics 530 |
| Screen | 22″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell OptiPlex 5260 22″ FHD Desktop, Intel i5 Gen8, 16GB RAM, 256GB SSD
Out of stock
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | OptiPlex 5260 |
| CPU | Intel Core i5-8500 (6 Core / Turbo Boost 4.10 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Screen | 22 inch Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell OptiPlex 5260 22″ FHD Touchscreen Desktop, Intel i5 Gen8, 16GB RAM, 256GB SSD
Out of stock
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | OptiPlex 5260 |
| CPU | Intel Core i5-8500 (6 Core / Turbo Boost 4.10 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Screen | 22 inch FHD Touchscreen |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell P2211HT 22″ FHD Monitor Profesional, 60Hz, 5ms, VGA/DVI/USB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | P2211HT |
| Display | 22″ Full HD |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Response Time | 5ms |
| Inputs | VGA, DVI, USB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell P2213F 22” WSXGA+ Monitor, 60Hz, VGA/DVI/DP
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | P2213F |
| Display | 22 inch |
| Rezolucioni | HD + (1680 × 1050) |
| Paneli | TN |
| Refresh | 60Hz |
| Lidhjet | VGA / DVI / DisplayPort |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell UltraSharp 2208WFP 22” FHD Monitor Profesional, 75Hz, VGA & DVI
Out of stock
| BRAND | DELL |
| MODEL | ULTRASHARP 2208WFP |
| DISPLAY | 22 INCH |
| RESOLUTION | 1680 x 1050 (FULL HD) |
| REFRESH RATE | 75 Hz |
| INTERFACE | VGA + DVI |
| STATUS | USED |
Load more products
Loading...


