Po shfaqen krejt 5 përfundimet
Filtroji sipas
- A10 Fusion (1)
Filtroji sipas
- 128GB (2)
- 16 GB (1)
- 32GB (1)
- 64GB MEMORY (1)
Filtroji sipas
- 2GB (2)
Filtroji sipas
- Used (5)
9.7"
Apple iPad 6, 9.7” Retina, 2GB RAM, 128GB Storage, Wi-Fi
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPad 6 |
| RAM | 2 GB |
| Storage | 128 GB |
| Display | 9.7″ Retina |
| Processor | Apple A10 Fusion |
| Connection | Wi-Fi |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iPad 6, 9.7″ Display, 32GB Wi-Fi/SIM, iOS 17.6.1
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPad 6 |
| Display | 9.7″ |
| Storage | 32 GB |
| Max iOS | 17.6.1 |
| Connection | Wi-Fi + SIM |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iPad 6th Gen 9.7″ Retina Tablet, A10 Fusion, 128GB Storage, Wi-Fi + Cellular
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPad 6th Gen |
| Storage | 128 GB |
| Ekran | 9.7″ Retina Display |
| Lidhja | Wi-Fi + Cellular |
| Procesor | Apple A10 Fusion |
| Kamera | 8 MP |
| Sistemi Operativ | iPadOS |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iPad 9th Generation 10.2″, 64GB Wi-Fi
Në Stok
| Brand | Apple |
| Modeli | iPad 9th Generation |
| Memoria | 64GB |
| Ekrani | 10.2″ |
| Lidhja | Wi-Fi |
| Gjendja | I përdorur |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iPad Air 2, 9.7” Retina, Apple A8X, 2GB RAM, 64GB Storage, Wi-Fi
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPad Air 2 |
| RAM | 2 GB |
| Storage | 64 GB |
| Display | 9.7″ Retina |
| Processor | Apple A8X |
| Max iOS | 15.8.3 |
| Connection | Wi-Fi |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
