Po shfaqen krejt 10 përfundimet
Filtroji sipas
- Used (10)
4GB
Apple iMac 2017 21.5″ Retina 4K, Intel i7 Gen7, 16GB RAM DDR4, 256GB SSD, Radeon Pro 560/4GB
Në Stok
| Brand | Apple |
| Model | Imac 2017 |
| CPU | Intel Core i7-7700 4 Cores (4.2GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD |
| GPU | AMD Radeon Pro 560/4GB |
| Display | 21.5″ Retina 4K |
| Status | I përdorur |
| Garancia | 6 Muaj |
Apple iMac 2017 21.5” Retina 4K , Intel i5, 16GB RAM, 256GB SSD, Radeon Pro 4GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iMac 2017 |
| Procesor (CPU) | Intel Core i5 (deri në 3.80 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Grafikë (GPU) | AMD Radeon Pro 650, 4 GB |
| Ekrani | 21.5” Retina 4K |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Apple MacBook Pro 2019 15.4″ Retina, Intel i9 Gen9, 16GB DDR4, 1TB SSD, Radeon Pro 560X/4GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | MacBook Pro 2019 |
| CPU | Intel Core i9-9980HK, 8 Core (4.80GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 1 TB SSD |
| GPU | AMD Radeon Pro 560X 4GB |
| Display | 15.4″ Retina |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Inspiron 5770 17.3” FHD Business Laptop, Intel i7 Gen8, 16GB DDR4, 256GB SSD + 2TB HDD, Radeon R7 M460
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Inspiron 5770 |
| CPU | Intel Core i7-8550U, 4 Core (4.00GHz) |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD + 2TB HDD |
| GPU | AMD Radeon R7 M460 4GB |
| Display | 17.3” Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 3541 15.6″ FHD Workstation Laptop, Intel i5 Gen9, 16GB RAM DDR4, 512GB SSD NVMe
Në Stok
| Brand | Dell |
| Model | Precision 3541 |
| Procesor | Intel Core i5-9300H, 4 Core, Turbo Boost deri në 4.10 GHz |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Ekran | 15.6″ Full HD (standard Dell Precision) |
| Kartë Grafike | Intel UHD Graphics (integrated) |
| Garancia | 6 Muaj |
| Status | Used |
Dell Precision 7710 17.3″ FHD Workstation Laptop, Xeon E3-1505 v5, 16/32GB DDR4, 512GB SSD NVMe, Quadro M3000M
Në Stok
39 900 L – 49 900 LInterval çmimesh: 39 900 L deri më 49 900 L| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 7710 |
| CPU | Intel Xeon E3-1505M v5, 4 Core (3.70GHz) |
| RAM | 16GB / 32GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA Quadro M3000M 4GB |
| Display | 17.3″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision Tower 5810 Professional Workstation, Xeon E5-1620 V3 3.8GHz, 16GB RAM DDR4, 512GB SSD + 1TB HDD, NVIDIA Quadro M2000 4GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision Tower 5810 |
| CPU | Xeon E5-1620 V3 (3.80 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD + 1 TB HDD |
| GPU | NVIDIA Quadro M2000 / 4 GB |
| Status | Used |
Fujitsu Celsius M740N Workstation, Xeon E5-1620 V4 3.90GHz, 16GB RAM, 512GB SSD, 4GB NVIDIA GeForce GTX 970
Në Stok
| BRAND | FUJITSU |
| MODEL | CELSIUS M740N |
| CPU | Xeon E5-1620 V4 (3.90 GHz Turbo boost) |
| RAM | 16 GB |
| MEMORY | 512 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | 4 GB NVIDIA GeForce GTX 970 |
| STATUS | USED |
| GARANCIA | 6 MUAJ |
Lenovo ThinkPad P14s 14.1″ FHD Laptop, Intel Core i7-1165G7 4.70GHz, 16GB RAM, 512GB SSD NVMe
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | ThinkPad P14s |
| CPU | Intel Core i7-1165G7 (4-Core, 4.70 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | 4 GB NVIDIA Quadro T500 |
| Screen | 14.1″ Full HD |
Lenovo ThinkPad X1 Extreme 15.6″ 4K Touchscreen Laptop, Intel i7 Gen8, 16GB RAM, 1TB SSD NVMe, NVIDIA GTX 1050Ti 4GB
Në Stok
|

