Po shfaqen 1–12 nga 22 përfundime gjithsej
Filtroji sipas
- Core Ultra 5 (2)
- Intel Core M 7 240H (1)
- ULTRA 7 (1)
- i5 (1)
- i7 (3)
- i9 (6)
- Ryzen 5 (2)
- Ryzen 7 (4)
- Ryzen 9 (1)
- Xeon (1)
Filtroji sipas
- 1TB SSD (22)
Filtroji sipas
- New (20)
- Produkt Vitrine (1)
- Used (1)
8GB
ACER Predator Helios Neo 14.5” 2K Gaming Laptop, Intel Ultra 7, 16GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 4070/8GB, New
Vlerësuar me 4.33 nga 5
Në Stok
| Brand | ACER |
| Model | Predator Helios Neo |
| CPU | Intel Core Ultra 7 155H, 16 Cores (4.80GHz) |
| RAM | 16GB RAM DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 4070/8GB |
| Screen | 14.5″ 2K Resolution |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple MacBook Pro 2019 16” Retina, Intel i9 Gen9, 32GB RAM, 1TB SSD, AMD Radeon 5500M/8GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | MacBook Pro 2019 |
| Procesori | Intel Core i9-9980HK, 8 Core (5.0GHz) |
| GPU | AMD Radeon Pro 5500M/8GB |
| Memoria | 32GB RAM |
| Storage | 1TB SSD |
| Display | 16” Retina |
| Gjendja | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Alienware 16 Aurora 16″ 2K Gaming Laptop, Intel Core 7-240H, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5060 8GB, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Alienware 16 Aurora |
| Display | 16” 2K 120Hz |
| Processor | Intel Core 7 240H (10 Core / 5,20 GHz) |
| RAM | 32GB RAM DDR5 |
| Memory | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX 5060 8GB |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Precision 5820 Tower Workstation, Xeon W-2125, 64GB RAM DDR4, 1TB SSD NVMe, NVIDIA GeForce RTX 2080/8GB
Në Stok
| Brand | Dell |
| Model | Precision 5820 |
| CPU | Xeon W-2125 (10 Core 4.50GHz) |
| RAM | 64 GB DDR4 |
| Memory | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 2080/8GB |
| Status | Produkt vitrine |
| Garancia | 6 muaj |
Gaming PC AMD Ryzen 5, 32GB RAM DDR5, 1TB SSD NVMe, 8GB Nvidia RTX 5050
Në Stok
| Brand | Gaming PC |
| Model | Custom Build |
| CPU | AMD Ryzen 5 9600X 6 Cores (5,40GHz) |
| RAM | 32GB RAM DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX 5050 8GB |
| WIN | 11 PRO |
| Status | New |
| Garancia | 12 Muaj |
Gaming PC Prebuilt Intel i7 Gen14, 32 GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5060 8GB, New
Në Stok
| Brand | Gaming PC |
| Model | Custom Build |
| CPU | Intel Core i7-14700KF, 20 Core (5.6GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB |
| WIN | 11 Pro |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Gaming PC Prebuilt Intel i7 Gen14, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5050/8GB, New
Në Stok
| Brand | Gaming PC |
| Model | Custom Build |
| CPU | Intel Core i7-14700KF, 20 Core (5.60GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5050 8GB |
| WIN | 11 Pro |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Gaming PC Prebuilt, Intel i9 Gen14, 32GB RAM DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5060 8GB
Në Stok
| Brand | Gaming PC |
|---|---|
| Model | Play Zone Gaming PC Prebuilt |
| CPU | Intel Core i9-14900K (24 Core,6.00 GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX 5060 8GB |
| OS | Windows 11 Pro |
| Status | New |
| Garancia | 12 Muaj |
HP Omen TG03-0177 Gaming PC, Ryzen 7 8700F, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5060/8GB, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | OMEN TG03-0177 |
| Procesor | AMD Ryzen 7 8700F, 8 Core (5.0GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| Grafikë | NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB |
| OS | Windows 11 |
| Aksesorë | Maus + Tastierë |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
IBUYPOWER ESA7N56T01 Desktop, AMD Ryzen 7 8700F, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5060Ti 8GB, Win11 Pro, New
Në Stok
| Brand | iBUYPOWER |
| Model | ESA7N56T01 |
| CPU | AMD Ryzen 7 8700F, 8 core (5.00GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5060Ti / 8GB |
| WIN | 11 PRO |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo Legion 5 15IRX10 15.1″ 2.5K OLED Gaming Laptop, Intel i9 Gen14, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5070/8GB, Win11, New
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | Legion 5 15IRX10 |
| Processor | Intel Core i9-14900HX, 24 Core (5.80GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| Graphics | NVIDIA GeForce RTX 5070 8GB |
| Display | 15.1″ 2.5K OLED |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo Legion Pro 5 16IRX9 16″ Gaming Laptop, Intel i9 Gen14, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 4070/8GB, New
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Modeli | Legion Pro 5 16IRX9 |
| Procesori | Intel Core i9-14900HX, 8 Core (5.4GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX 4070 8GB |
| Ekran | 16″ (2560×1600), 240Hz |
| Sistemi Operativ | Windows 11 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Load more products
Loading...



