Po shfaqen 13–24 nga 59 përfundime gjithsej
Filtroji sipas
Filtroji sipas
- 1 TB (1)
- 2TB (4)
- 3TB Fusion (1)
- 500GB SSD (1)
- 128GB SSD (1)
- 256GB SSD (5)
- 512GB SSD (19)
- 1TB SSD (25)
- 500GB HDD (1)
- 1TB HDD (2)
- 256 GB MEMORY (1)
- 512GB MEMORY (1)
Filtroji sipas
- New (32)
- Produkt Vitrine (1)
- Used (26)
8GB
Dell Precision 5820 Professional Workstation, Intel Xeon W-2155 4.5GHz, 64GB RAM DDR4, 512GB SSD, NVIDIA Quadro M4000 8GB
Out of stock
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | 5820 Workstation |
| CPU | Xeon W-2155 (4.50 GHz) |
| RAM | 64 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD |
| GPU | NVIDIA Quadro M4000 / 8 GB |
| Status | Pre-Owned |
Dell Precision 5820 Tower Workstation PC, Xeon W-2125, 32GB DDR4, 256GB SSD, NVIDIA Quadro P4000 8GB
Out of stock
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 5820 Tower |
| CPU | Intel Xeon W-2125, 4 Core (4.50GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | NVIDIA Quadro P4000 8GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 5820 Tower Workstation, Xeon W-2125, 64GB RAM DDR4, 1TB SSD NVMe, NVIDIA GeForce RTX 2080/8GB
Në Stok
| Brand | Dell |
| Model | Precision 5820 |
| CPU | Xeon W-2125 (10 Core 4.50GHz) |
| RAM | 64 GB DDR4 |
| Memory | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 2080/8GB |
| Status | Produkt vitrine |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 7730 17.3″ FHD Business Laptop, Intel i9 Gen8, 64GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA Quadro P4200 8GB
Out of stock
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Precision 7730 |
| Ekrani | 17.3″ FHD |
| CPU | Intel Core i9‑8950HK (6 Core, 4.4 GHz) |
| RAM | 64 GB DDR4 |
| SSD | 512 GB NVMe |
| GPU | NVIDIA Quadro P4200, 8 GB |
| Status | I përdorur |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision T7810 Professional Workstation, 2x Xeon E5-2667 V3, 64GB DDR4, 256GB SSD + 1TB HDD, NVIDIA Quadro M4200/ 8GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision T7810 |
| CPU | 2x Intel Xeon E5-2667 v3, 8 Cores (3.60GHz) |
| RAM | 64 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD + 1 TB HDD |
| GPU | NVIDIA Quadro M4000 8GB |
| Windows | Windows 11 Pro |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision T7810 Workstation, 2x Xeon E5 V3, 64GB RAM, 512GB SSD + 1TB HDD, NVIDIA Quadro M4000/8GB, Windows 11 Pro
Në Stok
| Brand | Dell |
| Model | Precision T7810 |
| CPU | X2 Intel Xeon E5-2667 V3, 16 Core (3.60GHz) |
| RAM | 64 GB |
| Storage | 512 GB SSD + 1 TB HDD |
| GPU | NVIDIA Quadro M4000 8GB |
| WIN | Windows 11 Pro |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision Tower 5810 Workstation, Intel Xeon E5-1620 v3 3.6GHz, 32GB RAM, 256GB SSD, NVIDIA Quadro P4000 8GB
Out of stock
| Brand | Dell |
| Model | Precision Tower 5810 |
| CPU | Intel Xeon E5-1620 v3 (3.60 GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | NVIDIA Quadro P4000 8 GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Dell Precision Tower 5810 Workstation, Xeon E5-1630 V3 4GHz, 32GB RAM DDR4, 2TB SSD, NVIDIA Quadro M4000 8GB
Out of stock
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision Tower 5810 |
| Procesor | Intel Xeon E5-1630 V3 (4.00 GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD Samsung |
| GPU | NVIDIA Quadro M4000 / 8 GB |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Gaming PC AMD Ryzen 5, 32GB RAM DDR5, 1TB SSD NVMe, 8GB Nvidia RTX 5050
Në Stok
| Brand | Gaming PC |
| Model | Custom Build |
| CPU | AMD Ryzen 5 9600X 6 Cores (5,40GHz) |
| RAM | 32GB RAM DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX 5050 8GB |
| WIN | 11 PRO |
| Status | New |
| Garancia | 12 Muaj |
Gaming PC Prebuilt Intel i7 Gen14, 32 GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5060 8GB, New
Në Stok
| Brand | Gaming PC |
| Model | Custom Build |
| CPU | Intel Core i7-14700KF, 20 Core (5.6GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB |
| WIN | 11 Pro |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Gaming PC Prebuilt Intel i7 Gen14, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5050/8GB, New
Në Stok
| Brand | Gaming PC |
| Model | Custom Build |
| CPU | Intel Core i7-14700KF, 20 Core (5.60GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5050 8GB |
| WIN | 11 Pro |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Gaming PC Prebuilt, Intel i9 Gen14, 32GB RAM DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5060 8GB
Në Stok
| Brand | Gaming PC |
|---|---|
| Model | Play Zone Gaming PC Prebuilt |
| CPU | Intel Core i9-14900K (24 Core,6.00 GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX 5060 8GB |
| OS | Windows 11 Pro |
| Status | New |
| Garancia | 12 Muaj |
Load more products
Loading...
