Po shfaqen 1–12 nga 13 përfundime gjithsej
Out of stock
| Brand | Apple |
| Model | Macbook Air 2020 |
| CPU | M1 Chip (8 Core) |
| RAM | 8 GB |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | 7 core |
| Display | 13.3 inch Liquid Retina |
| Status | Used |
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | IdeaPad D330 |
| Procesor | Intel Pentium Silver N5000 (4 Core, 2.70 GHz) |
| RAM | 8 GB |
| Storage | 128 GB |
| Grafikë | Intel HD Graphics |
| Ekran | 10.1″ Touchscreen |
| Formë | 2-in-1 Tablet & Laptop |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Modeli | IdeaPad Duet 5 2n1 |
| Procesori | Intel Core i5-1235U (10 core, 4.4GHz) |
| Memoria | 16GB RAM |
| Storage | 512GB SSD |
| Ekrani | 12.4” WQXGA Touchscreen |
| Sistemi Operativ | Windows 11 Home |
| Gjendja | I ri |
| Garancia | 12 muaj |
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | IdeaPad Slim 3 15ABR8 |
| Screen | 15,6″ Full HD |
| CPU | AMD Ryzen 7 5825U 8 Core (Turbo Boost 4,50 GHz) |
| RAM | 8GB / 16GB DDR4 |
| Storage | 512 GB M.2 / NVMe |
| GPU | AMD Radeon Graphics |
| Status | New |
Në Stok
| Brand | Lenovo |
| Model | V15 G4 IRU |
| CPU | Intel Core i5-13420H (4,60GHz) |
| RAM | 16 GB RAM |
| Memory | 512 GB SSD |
| Display | 15.6 Inch Full HD |
| Status | I ri |
| Garancia | 12 muaj |
Në Stok
| Specifika | Detaje |
|---|---|
| Brand | Lenovo |
| Model | Yoga 720-15IKB |
| CPU | Intel Core i7-7700HQ |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD |
| GPU | NVIDIA GeForce GTX 1050 / 2 GB |
| Display | 15.6″ Full HD Touch x360 |
| Status | Pre-Owned |
Në Stok
| Brand | Microsoft |
|---|---|
| Model | Surface Go 2 |
| Procesor | Intel Pentium Gold 4425Y |
| RAM | 8GB |
| Storage | 128GB SSD |
| Grafikë | Intel UHD Graphics 615 |
| Ekran | 10.5″ Full HD Touchscreen |
| Tastierë | E re |
| Formë | Tablet / 2-in-1 |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Në Stok
| Brand | Microsoft |
|---|---|
| Modeli | Surface Pro 11th Edition |
| Procesori | Snapdragon X Elite |
| RAM | 16 GB |
| Storage | 256 GB SSD |
| Ekrani | 13″ FHD Touchscreen |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Në Stok
| Brand | Microsoft |
| Model | Surface Pro 11 |
| CPU | Snapdragon X Elite, 8 core (3,4GHz) |
| RAM | 16 GB |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| Screen | 13 inch, Touchscreen |
| Status | I ri |
| Garancia | 12 muaj |
Out of stock
| Specifika | Detaje |
|---|---|
| Brand | Microsoft |
| Model | Surface Pro 6 |
| CPU | Intel Core i5-8350U |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Screen | 12.5″ Touchscreen, 2K Resolution |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Out of stock
| Brand | Microsoft |
|---|---|
| Model | Surface Pro 8 |
| CPU | Intel Core i5-1145G7 (4 Core, deri 4.40GHz) |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD NVMe |
| Screen | 12.3″ 2K Touchscreen |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Out of stock
| BRAND | PANASONIC |
| MODEL | FZ-G1 |
| CPU | INTEL CORE i5-7300U (3.50GHz) |
| RAM | 8 GB |
| MEMORY | 256GB SSD |
| GPU | INTEL UHD GRAPHICS |
| GARANCIA | 6 MUAJ |
| STATUS | USED |
Nuk keni llogari ?
Krijo llogari