AiO Lenovo ThinkCentre M910z 24” FHD Touchscreen, 60Hz, Intel i5 Gen7, 16GB RAM, 256GB SSD
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 44 900 L.29 900 LÇmimi i tanishëm është: 29 900 L.| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Modeli | ThinkCentre M910z |
| CPU | Intel Core i5-7500 (4 core, 3.80 GHz) |
| RAM | 16 GB RAM |
| Storage | 256 GB SSD |
| Screen | 24″ Full HD Touchscreen (1920×1080) |
| Statusi | I përdorur |
| Garancia | 6 muaj |
Lenovo 00HW027 Battery, 44Wh, 15.2V, për ThinkPad Yoga 260, New
Në Stok
3 900 L| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Modeli | 00HW027 |
| Kapaciteti | 44Wh |
| Voltazhi | 15.2V |
| Kapaciteti mAh | 2895mAh |
| Tipi | Li-Polymer |
| Qelizat | 4 Cell |
| Kompatibiliteti | ThinkPad Yoga 260 |
| Status | New |
Lenovo 01AV430 Battery, 57Wh, 11.52V, për ThinkPad X1 Carbon Gen5th/6th, New
Në Stok
3 900 L| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Modeli | 01AV430 |
| Kompatibiliteti | ThinkPad X1 Carbon 5th Gen / 6th Gen |
| Kapaciteti | 57Wh |
| Voltazhi | 11.52V |
| Teknologjia | Li-Polymer |
| Qelizat | 3 Cell |
| Status | New |
Lenovo 10.1″ Full HD Tablet 128GB Wi‑Fi + Bluetooth, Octa‑Core, Folio Case
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 29 900 L.12 490 LÇmimi i tanishëm është: 12 490 L.| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | Tab Folio Case |
| Processor | Octa-Core |
| Storage | 128GB (EW-US-FOL) |
| Screen | 10.1” Full HD |
| Audio | Stereo Audio |
| Connectivity | Wi-Fi, Bluetooth |
| Case | Folio Case included |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo IdeaCentre 24ARR9 24″ FHD AIO, Ryzen 5, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, AMD Radeon 660M Graphics, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 89 900 L.69 900 LÇmimi i tanishëm është: 69 900 L.| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Modeli | IdeaCentre AIO 24ARR9 |
| CPU | AMD Ryzen 5 7535HS, 6 Core (4.55GHz) |
| RAM | 16GB DDR5 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| GPU | AMD Radeon 660M Graphics |
| Ekrani | 24″ Full HD |
| Status | New |
| Garanci | 12 muaj |
Lenovo IdeaCentre 3 27IAP7 AiO 27” FHD Touch PC, Intel i5 Gen12, 8GB DDR4, 512GB SSD NVMe, UHD Graphics, Win11, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 74 900 L.59 900 LÇmimi i tanishëm është: 59 900 L.| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | IdeaCentre 3 27IAP7 AIO |
| CPU | Intel Core i5-12450H, 8 Core (4.40GHz) |
| RAM | 8GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Screen | 27″ Full HD, Touchscreen |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo IdeaCentre AiO 24IRH9, 24″ FHD, Intel i5 Gen13, 16GB DDR5 RAM, 512GB SSD NVMe, Intel UHD Graphics
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 94 900 L.74 900 LÇmimi i tanishëm është: 74 900 L.| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | IdeaCentre AiO 24IRH9 |
| CPU | Intel Core i5-13420H (8 Core, 4.60GHz) |
| RAM | 16GB DDR5 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Screen | 24″ Full HD |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo IdeaPad 3 15IAH7 15.6″ FHD Gaming Laptop, Intel i7 Gen12, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX 3050/4GB, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 99 990 L.89 990 LÇmimi i tanishëm është: 89 990 L.| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | IdeaPad Gaming 3 15IAH7 |
| Processor | Intel Core i7-12650H, 10 Core (4.70GHz) |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| Graphics | NVIDIA GeForce RTX 3050 4GB |
| Display | 15.6″ Full HD |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo IdeaPad 720-12IKB 12″ FHD Touchscreen Business Laptop 2N1, Intel i5 Gen7, 8GB RAM DDR4, 256GB SSD
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 30 900 L.17 900 LÇmimi i tanishëm është: 17 900 L.| Brand | Lenovo |
| Model | IdeaPad 720-12IKB |
| CPU | Intel Core i5-7200U |
| RAM | 8GB RAM DDR4 |
| Memory | 256GB SSD |
| GPU | Intel HD Graphics |
| Ekrani | 15.6″ Full HD Touchscreen |
| Status | Used |
Lenovo IdeaPad D330 2n1 10.1″ Touchscreen Business Laptop, Intel N5000, 8GB RAM, 128GB SSD
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 16 900 L.9 900 LÇmimi i tanishëm është: 9 900 L.| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | IdeaPad D330 |
| Procesor | Intel Pentium Silver N5000 (4 Core, 2.70 GHz) |
| RAM | 8 GB |
| Storage | 128 GB |
| Grafikë | Intel HD Graphics |
| Ekran | 10.1″ Touchscreen |
| Formë | 2-in-1 Tablet & Laptop |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Lenovo IdeaPad Duet 5 2n1 12.4” WQXGA Touchscreen, Intel i5 Gen12, 16GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 Home
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 77 900 L.59 900 LÇmimi i tanishëm është: 59 900 L.| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Modeli | IdeaPad Duet 5 2n1 |
| Procesori | Intel Core i5-1235U, 10 Core (4.4GHz) |
| Memoria | 16GB RAM |
| Storage | 512GB SSD |
| Ekrani | 12.4” 2.5K Touchscreen |
| SO | Windows 11 |
| Gjendja | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo IdeaPad Slim 3 15ABR8 15.6″ FHD Business Laptop, AMD Ryzen 7, 8/16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, AMD Radeon Graphics, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 56 900 L.46 900 LÇmimi i tanishëm është: 46 900 L.| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | IdeaPad Slim 3 15ABR8 |
| Processor | AMD Ryzen 7 5825U, 8 Core (4.50GHz) |
| RAM | 8GB / 16GB DDR4 |
| Storage | 512GB NVMe SSD |
| Graphics Card | AMD Radeon Graphics |
| Display | 15.6″ Full HD |
| Operating System | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |