AOC Basic-line 27B3HMA2 27″ FHD Gaming Monitor, 100Hz, 0.5ms, HDMI/VGA, New
Brand AOC
Model Basic-line 27B3HMA2
Display 27″ Full HD
Resolution 1920 × 1080
Refresh Rate 100Hz
Response Time 0.5 ms
Inputs HDMI/VGA
Status New
Garancia 12 muaj
Apple Shopping Event
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
Çmimi origjinal qe: 17 900 L.Çmimi i tanishëm është: 12 900 L.
Porosit në Whatsapp!
20 Persona po e shohin këtë produkt!
  • Terhiqe produktin ne dyqan
Terheqja e produktit duhet te behet brenda 24 oreve!
Falas
  • Dergesa brenda Shqiperise
Produkti niset brenda dites nese porosia behet para ores 17:00
24-48 ore
L300
  • Dergesa ne Kosove
4-7 Ditë
L1,200
  • 12 Muaj Garanci (Produkt i Ri)
  • 6 Muaj Garanci (Produkt i Përdorur)
  • Asistencë Teknike
Mënyrat e pagesës:
Përshkrimi
AOC Basic-line 27B3HMA2 është një monitor i dizajnuar për përdorues që kërkojnë performancë të lartë dhe eksperiencë vizuale të qartë me panel 27” Full HD dhe frekuencë 100Hz, duke ofruar rrjedhshmëri maksimale në lojëra, video dhe punë multitasking. Me 0.5ms response time, ky monitor minimizon vonesat dhe mjegullimin e imazhit në skena dinamike, duke e bërë ideal për gaming, video editing, programim dhe përdorim profesional të përditshëm.
Specifikimet
Vlersimet mbi produktin
0 reviews
0
Shqyrtime
Clear filters
Ende pa shqyrtime.
Bëhuni i pari që shqyrton “AOC Basic-line 27B3HMA2 27″ FHD Gaming Monitor, 100Hz, 0.5ms, HDMI/VGA, New”