| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | XPS 15 7590 |
| Procesor | Intel Core i7-9750H, 6-core (4,5GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| Ekran | 15.6″ 4K UHD |
| GPU | NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Po shfaqen 1–12 nga 18 përfundime gjithsej
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | iMac 2013 |
| Procesori | Intel Core i7 4-Core (3.50 GHz) |
| Memoria RAM | 32 GB |
| Storage | 500 GB SSD |
| Karta Grafike | NVIDIA GeForce GTX 775M 2 GB |
| Ekrani | 27” 2K Retina |
| Statusi | I përdorur |
| Garancia | 6 muaj |
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Alienware 13 R3 |
| CPU | Intel Core i7-7700HQ, 4-core (3.80GHz) |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce GTX 1060 / 6GB |
| Screen | 13.3″ QHD (2K) Touchscreen |
| Status | Used |
| Warranty | 6 muaj |
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 3571 |
| CPU | Intel Core i7-12800H, 14 Core (4.80GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX A1000 4GB |
| Screen | 15.6″ Full HD Touchscreen |
| OS | Windows 11 Pro |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Out of stock
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 3620 Tower |
| CPU | Intel Core i7-7700, 4 Core (4.20GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB NVMe SSD |
| GPU | NVIDIA Quadro P2000 5 GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Out of stock
| Brand | Dell |
| Model | Precision 3630 TWR |
| CPU | Intel Core i7-8700, 6 Core, 4.60GHz |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA Quadro P620 2GB |
| OS | Windows 10/11 |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Në Stok
| Brand | Dell |
| Model | Precision 3650 Tower |
| CPU | Intel Core i7-11700 (8-Core, 4.9GHz) |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD + 500GB HDD |
| GPU | NVIDIA Quadro M4000 8GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Out of stock
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | XPS 15 7590 |
| Procesor | Intel Core i7-9750H, 6-core (4,5GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| Ekran | 15.6″ 4K UHD |
| GPU | NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Modeli | EliteDesk 800 G3 SFF |
| Procesori | Intel Core i7-6700, 4 Core (4.00GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD |
| Grafika | NVIDIA GeForce GT 730 2GB |
| Sistemi Operativ | Windows 10 Pro / Windows 11 |
| Lidhjet | DisplayPort, VGA, USB, LAN |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | Z2 G4 Workstation |
| CPU | Core i7-9700, 8 Core (4.70 GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | Nvidia GeForce RTX 3050 / 6 GB |
| Windows | Windows 11 |
| Status | I përdorur |
| Garancia | 6 muaj |
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | Z240 TOWER WORKSTATION |
| CPU | INTEL CORE i7-6700 (4 CORE 4,00GHz) |
| RAM | 32 GB RAM |
| STORAGE | 256 GB SSD |
| GPU | 4 GB NVIDIA QUADRO K4200 |
| WIN | 11 PRO |
| STATUS | USED |
| GARANCIA | 6 MUAJ |
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Modeli | ZBook 15 G5 |
| Procesori | Intel Core i7-8850H, 6 Core (4.30GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA Quadro P2000/4 GB |
| Ekran | 15.6″ Full HD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Modeli | ZBook Firefly 15 G7 |
| Procesori | Intel Core i7-10810U, 6 Core (4.90GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Karta Grafike | NVIDIA Quadro P520 4GB |
| Ekrani | 15.6″ 4K UHD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Nuk keni llogari ?
Krijo llogari