Po shfaqen 13–24 nga 141 përfundime gjithsej
Filtroji sipas
- 8 Core (1)
- AMD (8)
- CELERON (3)
- GX-420GI (1)
- Intel Core™ i3-N305 (4)
- Intel G2020 (1)
- INTEL N5000 (2)
- M3 CHIP (2)
- Pentium (8)
- QUALCOM (1)
- SNAPDRAGON (2)
- i3 (15)
- i5 (66)
- i7 (14)
- Ryzen 5 (2)
- Ryzen 7 (2)
- Xeon (1)
- M1 CHIP (4)
- M2 CHIP (2)
Filtroji sipas
Filtroji sipas
- 10 CORE (2)
- 5 Core (1)
- AMD (9)
- AMD HD Graphics (1)
- INTEL HD (13)
- INTEL UHD (11)
- Iris Pro Graphics (2)
- IRIS XE (2)
- Nvidia (4)
- RADEON (5)
- Intel HD Share (37)
- 1GB (1)
- 2GB (4)
- 4GB (2)
- 8GB (1)
- 7 CORE GPU (4)
Filtroji sipas
Filtroji sipas
- New (53)
- Open Box (1)
- Produkt Vitrine (1)
- Used (86)
8GB
Apple iMac Late 2013 21.5″ FHD Desktop, Intel i5, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro Graphics 5200
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iMac Late 2013 |
| CPU | Intel Core i5-4570R, 4 Core (3.90GHz) |
| RAM | 8 GB DDR3 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | Intel Iris Pro Graphics 5200 |
| Display | 21.5″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iPad Air 13, 13″ Liquid Retina, M3 Chip, 8GB RAM, 128GB Storage, Wi-Fi+Cellular, New
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | iPad Air 13 |
| CPU | Apple M3 Chip |
| RAM | 8 GB |
| Storage | 128 GB |
| Ekrani | 13″ Liquid Retina |
| Lidhja | Wi-Fi + Cellular |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple iPad Pro 6th Gen, 13″ Liquid Retina, 8GB Memory, 256GB Storage, Wi-Fi+Celular
Në Stok
| Brand | Apple |
| Model | iPad Pro 6th |
| CPU | Apple M2 Chip |
| Screen | 13″ Liquid Retina XDR |
| RAM | 8 GB Memory |
| Storage | 256 GB Storage |
| Status | Produkt Vitrine |
| Garancia | 6 Muaj |
Apple MacBook Air 2020 13.3″ Retina, M1 Chip, 8GB Memory, 256GB SSD, 7-core GPU, New
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | MacBook Air 2020 |
| Procesori | Apple M1, 8-core CPU |
| GPU | 7-core GPU |
| RAM | 8 GB Memory |
| Storage | 256 GB SSD |
| Ekrani | 13.3″ Retina LED |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple MacBook Air 2020 13.3” Liquid Retina, M1 Chip 8-Core, 8GB RAM, 256GB SSD, 7-Core GPU
Out of stock
Gray
Gold Rose
| Brand | Apple |
| Model | Macbook Air 2020 |
| CPU | M1 Chip (8 Core) |
| RAM | 8 GB |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | 7 core |
| Display | 13.3 inch Liquid Retina |
| Status | Used |
Apple MacBook Air 2024 13″ Retina, M3 Chip 8 Core, 10 Core GPU, 8GB Memory, 256GB Storage
Out of stock
| Brand | APPLE |
| Model | MacBook Air (2024) |
| CPU | M3 Chip (8 CORE) |
| Memory | 8 GB |
| Storage | 256 GB |
| GPU | 10 Core |
| Screen | 13″ Liquid Retina |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Apple MacBook Neo 2026 13″ Liquid Retina Led, 8GB Memory, 512TB Storage, 5-Core GPU, Touch ID, New
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | MacBook Neo 2026 |
| Procesor | Apple Chip (6-Core) |
| RAM | 8 GB Unified Memory |
| Storage | 512 GB SSD |
| Grafikë | 5-Core GPU |
| Ekran | 13″ Liquid Retina LED |
| Feature | Touch ID |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple MacBook Pro 2022 13.3″ Retina, Apple M2, 8GB RAM, 512GB SSD, 10 Core GPU, New
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | MacBook Pro 2022 |
| Procesor | Apple M2 Chip, 8 Core |
| GPU | 10 Core |
| RAM | 8 GB Memory |
| Storage | 512 GB SSD |
| Ekran | 13.3″ Retina Display |
| Veçori | Touch Bar |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Asus CP62308 SFF Desktop PC, Intel G2020, 8GB RAM, 128GB SSD, Intel HD Graphics
Në Stok
| Brand | ASUS |
|---|---|
| Model | CP6230 SFF |
| Procesor | Intel Pentium G2020, 2 Core (2.90GHz) |
| RAM | 8 GB |
| Storage | 128 GB SSD |
| Grafikë | Intel HD Graphics |
| Sistemi Operativ | Windows 10 Pro |
| Përdorimi | Office / Internet / Multimedia |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Asus Desktop PC, Intel i7 Gen6, 8GB DDR4, 256GB SSD, NVIDIA GTX980/4GB
Në Stok
| Brand | Asus |
|---|---|
| Model | Desktop PC |
| Procesor | Intel Core i7-6700, 4 Core (4.00GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Grafikë | NVIDIA GeForce GTX 980 4GB |
| Përdorimi | Gaming / Office / Multimedia |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Asus RM750X – AMD Ryzen 7 3700X, 8GB RAM, 128GB SSD, 8GB Radeon RX 5700 XT,
Në Stok
| Brand | ASUS |
| Model | RM750X |
| CPU | AMD RYZEN 7 3700X |
| RAM | 8 GB RAM |
| SSD | 128 GB SSD |
| GPU | 8GB AMD RADEON RX 5700 XT |
| Garancia | 6 Muaj |
| Status | USED |
Asus Vivobook X1404VA 14″ FHD Buisness Laptop, Intel i3 Gen13, 8GB RAM, 128GB SSD, Intel UHD Graphics, New
Në Stok
| Brand | Asus |
|---|---|
| Model | Vivobook X1404VA-V14.138128 |
| CPU | Intel Core i3-1315U, 6 cores (4.5GHz) |
| RAM | 8GB |
| Storage | 128GB SSD |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Windows | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Load more products
Loading...

