Po shfaqen 25–36 nga 141 përfundime gjithsej
Filtroji sipas
- 8 Core (1)
- AMD (8)
- CELERON (3)
- GX-420GI (1)
- Intel Core™ i3-N305 (4)
- Intel G2020 (1)
- INTEL N5000 (2)
- M3 CHIP (2)
- Pentium (8)
- QUALCOM (1)
- SNAPDRAGON (2)
- i3 (15)
- i5 (66)
- i7 (14)
- Ryzen 5 (2)
- Ryzen 7 (2)
- Xeon (1)
- M1 CHIP (4)
- M2 CHIP (2)
Filtroji sipas
Filtroji sipas
- 10 CORE (2)
- 5 Core (1)
- AMD (9)
- AMD HD Graphics (1)
- INTEL HD (13)
- INTEL UHD (11)
- Iris Pro Graphics (2)
- IRIS XE (2)
- Nvidia (4)
- RADEON (5)
- Intel HD Share (37)
- 1GB (1)
- 2GB (4)
- 4GB (2)
- 8GB (1)
- 7 CORE GPU (4)
Filtroji sipas
Filtroji sipas
- New (53)
- Open Box (1)
- Produkt Vitrine (1)
- Used (86)
8GB
ASUS VivoBook X515J, 15.6″ FHD Business Laptop, Intel i3 Gen10, 16GB DDR4, 256GB SSD NVMe
Në Stok
| Brand | Asus |
|---|---|
| Model | VivoBook X515J |
| CPU | Intel Core i3-1005G1, (3.40GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| Display | 15.6″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell ECT1250 Tower Desktop PC, Intel i5 Gen14, 8GB DDR5, 512GB SSD NVMe, Intel UHD 770, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | PC Tower ECT1250 |
| Procesori | Intel Core i5-14400, 10 Core (4.70GHz) |
| RAM | 8 GB DDR5 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Grafika | Intel UHD 770 Graphics |
| Aksesorë | Keyboard + Mouse |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Inspiron 15 3520 15.6″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen12, 8GB DDR4, 512GB SSD, Intel UHD Graphics, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Inspiron 15 3520 |
| CPU | Intel Core i5-1235U, 10 Core (4.40GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Screen | 15.6″ Full HD |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Latitude 5400 14” FHD Business Laptop, Intel i7 Gen8, 8GB DDR4, 128GB SSD, UHD Graphics
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 5400 |
| Procesor | Intel Core i7 Gen8, 4 Core (4.60GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 128 GB SSD |
| Grafikë | Intel UHD Graphics |
| Ekran | 14” Full HD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5480 14.1″ FHD Business Laptop, Intel i5, 8GB RAM DDR4, 128GB SSD
Out of stock
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 5480 |
| CPU | Intel Core i5-6300U (3,00GHz) |
| RAM | 8 GB RAM DDR4 |
| Storage | 128 GB SSD |
| Screen | 14.1 Inch Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude E5470 14.1″ FHD Business Laptop, Intel i5, 8GB RAM, 256GB SSD
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude E5470 |
| CPU | Intel Core i5-6200U |
| RAM | 8 GB RAM |
| Storage | 256 GB SSD |
| Screen | 14.1 Inch Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Dell OptiPlex 3040, Intel i5 6th Gen, 8GB RAM, 128GB SSD, Intel HD Graphics
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | OPLTIPLEX 3040 |
| CPU | INTEL CORE i5-6500 |
| RAM | 8 GB |
| STORAGE | 128 GB SSD |
| GPU | INTEL HD GRAPHICS |
| STATUS | USED |
| GARANCIA | 6 MUAJ |
Dell OptiPlex 5050 SFF Business Desktop, Intel i5 Gen6, 8GB DDR4, 256GB SSD, Intel HD Graphics
Out of stock
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | OptiPlex 5050 SFF |
| CPU | Intel Core i5-6500 (4 Core / 3.6 GHz) |
| RAM | 8GB RAM DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | Intel HD Graphics |
| OS | Windows 10/11 Pro |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell OptiPlex 5250 22” FHD AiO, Intel i5 Gen6, 8GB DDR4, 256GB SSD, Intel HD Graphics 530
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Optiplex 5250 |
| CPU | Intel Core i5-6500, 4 Core (3.60GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | Intel HD Graphics 530 |
| Screen | 22″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell OptiPlex 7050 SFF PC, Intel i5 Gen6, 8GB DDR4, 256GB SSD NVMe, Intel UHD Graphics 530
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | OptiPlex 7050 SFF |
| CPU | Intel Core i5-6600, 4 Core (3.90 GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Memory | 256 GB SSD NVMe |
| GPU | Intel UHD Graphics 530 |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell OptiPlex 9030 AIO 24” FHD AIO, Intel i5 Gen4, 8GB RAM, 128GB SSD
Out of stock
| BRAND | DELL |
| MODEL | OPTIPLEX 9030 AIO |
| SCREEN | 24″ FULL HD |
| CPU | Core i5-4590S (4 Core 3.70 GHz) |
| RAM | 8 GB |
| MEMORY | 128 SSD |
| GPU | INTEL HD GRAPHICS |
| STATUS | USED |
Dell QVS1260 PC Slim Desktop, Intel i3 Gen14, 8GB DDR5, 512GB SSD NVMe, Intel UHD 730, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | PC Slim QVS1260 |
| Procesori | Intel Core i3-14100, 4 Core (4.70GHz) |
| RAM | 8 GB DDR5 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Grafika | Intel UHD 730 Graphics |
| Aksesorë | Keyboard + Mouse |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Load more products
Loading...

