| Brand | HP |
|---|---|
| Model | EliteBook 840 G6 |
| CPU | Intel Core i5-8365U, 4 Core (4.10GHz) |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD NVMe |
| GPU | Intel UHD Graphics 620 |
| OS | Windows 10 Pro |
| Screen | 14″ Full HD Touchscreen |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
44 900 L Çmimi origjinal qe: 44 900 L.19 900 LÇmimi i tanishëm është: 19 900 L.
Terheqja e produktit duhet te behet brenda 24 oreve!
Falas
Produkti niset brenda dites nese porosia behet para ores 17:00
24-48 ore
L300
Produkti niset brenda dites nese porosia behet para ores 17:00
4-7 Ditë
L1,200
Mënyrat e pagesës:
HP EliteBook 840 G6 është një laptop biznesi premium i ndërtuar për performancë, qëndrueshmëri dhe përdorim profesional të përditshëm. Me dizajn elegant, trup cilësor dhe peshë të lehtë, ky model është ideal për punë zyre, biznes, studentë dhe përdorues që kërkojnë laptop të besueshëm.
I pajisur me procesorin Intel Core i5-8365U me 4 Core dhe frekuencë deri në 4.10GHz, ky laptop ofron performancë shumë të mirë për multitasking, aplikacione pune, internet dhe përdorim të avancuar ditor. 16GB RAM sigurojnë eksperiencë të rrjedhshme edhe me shumë programe të hapura, ndërsa 256GB SSD NVMe garanton ndezje të shpejtë të sistemit dhe transferim të menjëhershëm të skedarëve.
Grafikat Intel UHD Graphics 620 mbulojnë pa problem nevojat e përditshme dhe multimedia. Ekrani 14″ Full HD Touchscreen sjell pamje të qarta, ngjyra të mira dhe komoditet shtesë falë funksionit me prekje.
Ky është i përdorur vetëm 6 muaj, në gjendje shumë të mirë, gati për t’u përdorur menjëherë dhe një zgjedhje perfekte për çdo profesionist që kërkon laptop të fuqishëm, të besueshëm dhe komod.
Në Stok
Në Stok
Out of stock
Në Stok
Out of stock
Në Stok
Nuk keni llogari ?
Krijo llogari
Shqyrtime
Clear filtersEnde pa shqyrtime.