Po shfaqen krejt 2 përfundimet
3 GB
APPLE Mac Pro 6.1 Tower / Workstation, Intel Xeon E5-1650 V2 3.9GHz, 32GB RAM, 1TB SSD, AMD FirePro D500 3GB
Në Stok
| Brand | APPLE |
| Modeli | Mac Pro 6.1 |
| CPU | Intel Xeon E5-1650 V2 3.90GHz |
| RAM | 32 GB |
| Memory / Storage | 1 TB SSD |
| Grafika | AMD FirePro D500 3GB |
| Statusi | Used |
Dell Precision T3610 Workstation, Xeon E5 V2, 32GB RAM, 256GB SSD, 3GB NVIDIA Quadro K4000
Out of stock
| BRAND | DELL |
| MODEL | PRECISION T3610 |
| CPU | INTEL XEON E5-1650 V2 (6 CORE 3.90GHz) |
| RAM | 32GB |
| STORAGE | 256 GB SSD |
| GPU | 3 GB NVIDIA QUADRO K4000 |
| STATUS | USED |
| GARANCIA | 6 MUAJ |

