Po shfaqen 1–12 nga 59 përfundime gjithsej
Filtroji sipas
Filtroji sipas
- 1 TB (1)
- 2TB (4)
- 3TB Fusion (1)
- 500GB SSD (1)
- 128GB SSD (1)
- 256GB SSD (5)
- 512GB SSD (19)
- 1TB SSD (25)
- 500GB HDD (1)
- 1TB HDD (2)
- 256 GB MEMORY (1)
- 512GB MEMORY (1)
Filtroji sipas
- New (32)
- Produkt Vitrine (1)
- Used (26)
8GB
Acer Nitro V16 ANV16-42-R3309 16″ FHD Gaming Laptop, AMD Ryzen 5, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5050/8GB, Win11 OEM, New
Në Stok
| Brand | Acer |
|---|---|
| Modeli | Nitro V16 ANV16-42-R3309 |
| Procesori | AMD Ryzen 5 240, 6 Core (5,0GHz) |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Ekrani | 16″ Full HD, 180 Hz IPS |
| Grafika | NVIDIA GeForce RTX 5050, 8 GB |
| Sistemi Operativ | Windows 11 OEM |
| Gjendja | New |
| Garancia | 12 muaj |
ACER Predator Helios Neo 14.5” 2K Gaming Laptop, Intel Ultra 7, 16GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 4070/8GB, New
Vlerësuar me 4.33 nga 5
Në Stok
| Brand | ACER |
| Model | Predator Helios Neo |
| CPU | Intel Core Ultra 7 155H, 16 Cores (4.80GHz) |
| RAM | 16GB RAM DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 4070/8GB |
| Screen | 14.5″ 2K Resolution |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple iMac 2017 27″ Retina 5K, Intel i7 Gen7, 16GB RAM, 500GB SSD, AMD Radeon Pro 580 8GB
Në Stok
| Specifika | Detaje |
|---|---|
| Brand | Apple |
| Model | iMac 2017 |
| CPU | Intel Core i7-7700K (4.50 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 500 GB SSD |
| GPU | AMD Radeon Pro 580 / 8 GB |
| Display | 27″ Retina 5K |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Apple iMac 2017 27″ Retina 5K, Intel i7 Gen7, 32GB DDR4, 3TB Fusion, Radeon Pro 580/8GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iMac 2017 |
| Procesor | Intel Core i7-7700K, 4 Core (4.50GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 3 TB Fusion Drive |
| Grafikë | AMD Radeon Pro 580 8GB |
| Display | 27″ Retina 5K |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iMac 2017, 27″ 5K Retina, Intel i7 Gen7, 32GB DDR4, 2TB Fusion, AMD Radeon Pro 580 8GB
Out of stock
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | iMac 2017 |
| CPU | Intel Core i7-7700K, 4 Core (4.50GHz) |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 2TB Fusion |
| GPU | AMD Radeon Pro 580/8GB |
| Display | 27″ 5K Retina |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple MacBook Pro 2019 16” Retina, Intel i9 Gen9, 32GB RAM, 1TB SSD, AMD Radeon 5500M/8GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | MacBook Pro 2019 |
| Procesori | Intel Core i9-9980HK, 8 Core (5.0GHz) |
| GPU | AMD Radeon Pro 5500M/8GB |
| Memoria | 32GB RAM |
| Storage | 1TB SSD |
| Display | 16” Retina |
| Gjendja | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Asus RM750X – AMD Ryzen 7 3700X, 8GB RAM, 128GB SSD, 8GB Radeon RX 5700 XT,
Në Stok
| Brand | ASUS |
| Model | RM750X |
| CPU | AMD RYZEN 7 3700X |
| RAM | 8 GB RAM |
| SSD | 128 GB SSD |
| GPU | 8GB AMD RADEON RX 5700 XT |
| Garancia | 6 Muaj |
| Status | USED |
ASUS ROG Strix G18 18″ FHD+ Gaming Laptop, Ryzen 9, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5050/8GB, New
Në Stok
| Brand | ASUS |
|---|---|
| Model | ROG Strix G18 G814PH |
| Procesor | AMD Ryzen 9 8940HX, 16 Core (5.30GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| Grafikë | NVIDIA GeForce RTX 5050 8GB |
| Ekran | 18″ Full HD+ |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Corsair Carbide Workstation Desktop, Intel i7 Gen 9, 32GB RAM DDR4, 512GB SSD, AMD Radeon RX 5700 XT
Out of stock
| Brand | Corsair |
| Model | Carbide |
| CPU | Intel Core i7~9700K |
| RAM | 32 GB RAM DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD |
| GPU | AMD Radeon RX 5700 XT /8 GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Dell Alienware 16 Aurora 16″ 2K Gaming Laptop, Intel Core 7-240H, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5060 8GB, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Alienware 16 Aurora |
| Display | 16” 2K 120Hz |
| Processor | Intel Core 7 240H (10 Core / 5,20 GHz) |
| RAM | 32GB RAM DDR5 |
| Memory | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX 5060 8GB |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
DELL ALIENWARE M18 Ryzen 9-7845HX 18″ 2K, 165Hz, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe M.2, NVIDIA RTX 4070 8GB
Out of stock
| BRAND | DELL |
| MODEL | ALIENWARE M18 |
| CPU | RYZEN 9-7845HX |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| MEMORY | 1 TB SSD NVMe M.2 |
| GRAPHIC CARD | NVIDIA RTX 4070 8 GB |
| DISPLAY | 18″ 2K 165Hz |
| STATUS | NEW (VITRINE) |
Dell Precision 3650 Tower Workstation, Intel i7 Gen11, 32GB DDR4, 512GB SSD + 500GB HDD, NVIDIA Quadro M4000/8GB
Në Stok
| Brand | Dell |
| Model | Precision 3650 Tower |
| CPU | Intel Core i7-11700 (8-Core, 4.9GHz) |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD + 500GB HDD |
| GPU | NVIDIA Quadro M4000 8GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Load more products
Loading...



