Po shfaqen 1–12 nga 68 përfundime gjithsej
Filtroji sipas
- AMD (1)
- Core Ultra 5 (2)
- Core Ultra 7 (3)
- Core Ultra 9 (3)
- Intel Core M 7 240H (1)
- ULTRA 7 (2)
- ULTRA 9 (1)
- i5 (5)
- i7 (19)
- i9 (12)
- Ryzen 5 (1)
- Ryzen 7 (5)
- Ryzen 9 (7)
- Xeon (4)
Filtroji sipas
Filtroji sipas
Filtroji sipas
- 32GB (68)
Nvidia
Acer Nitro 5 15.6″ FHD Gaming Laptop, Intel i7 Gen11, 32GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX 3060/6GB, New
Në Stok
| Brand | Acer |
|---|---|
| Model | Nitro 5 |
| CPU | Intel Core i7-11800H, 8 Core (4.60GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB |
| Display | 15.6″ Full HD, 144Hz |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Acer Nitro 60 N60-641-UB22 Gaming PC, Intel i7 Gen14, 32GB DDR5, 2TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5070Ti/16GB, New
Në Stok
| Brand | Acer |
|---|---|
| Model | Nitro 60 N60-641-UB22 |
| Procesor | Intel Core i7-14700F, 20 Core (5.4GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 2 TB SSD NVMe |
| Grafikë | NVIDIA GeForce RTX 5070Ti 16GB |
| OS | Windows 11 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple iMac 2013 27” 2K Retina, Intel i7 4 Core, 32GB RAM, 500GB SSD, NVIDIA GTX 775M 2GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | iMac 2013 |
| Procesori | Intel Core i7 4-Core (3.50 GHz) |
| Memoria RAM | 32 GB |
| Storage | 500 GB SSD |
| Karta Grafike | NVIDIA GeForce GTX 775M 2 GB |
| Ekrani | 27” 2K Retina |
| Statusi | I përdorur |
| Garancia | 6 muaj |
ASUS ROG Strix G18 18″ FHD+ Gaming Laptop, Ryzen 9, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5050/8GB, New
Në Stok
| Brand | ASUS |
|---|---|
| Model | ROG Strix G18 G814PH |
| Procesor | AMD Ryzen 9 8940HX, 16 Core (5.30GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| Grafikë | NVIDIA GeForce RTX 5050 8GB |
| Ekran | 18″ Full HD+ |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
ASUS Vivobook 16X 16″ FHD+ Gaming Laptop, Intel i9 Gen13, 32GB DDR4, 1TB SSD NVMe, Nvidia RTX 4050/6GB, New
Në Stok
| Brand | ASUS |
|---|---|
| Model | Vivobook 16X |
| CPU | Intel Core i9-13900H, 14 Core (5.40GHz) |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB |
| Screen | 16″ Full HD+, 120Hz |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Axxiv Gaming Tower, Intel i5 Gen9, 32GB DDR4, 512GB NVMe, NVIDIA GeForce GTX 1660 Super X
Në Stok
| Brand | Axxiv |
|---|---|
| Model | Gaming Tower |
| CPU | Intel Core i5-9400, 6-Core 4.10GHz |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 512GB NVMe |
| Grafika | NVIDIA GeForce GTX 1660 Super Gaming X |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Alienware 13 R3, 13.3″ QHD 2K Touch Gaming Laptop, Intel i7 Gen7, 32GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA GTX 1060/6GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Alienware 13 R3 |
| CPU | Intel Core i7-7700HQ, 4-core (3.80GHz) |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce GTX 1060 / 6GB |
| Screen | 13.3″ QHD (2K) Touchscreen |
| Status | Used |
| Warranty | 6 muaj |
Dell Alienware 16 Aurora 16″ 2K Gaming Laptop, Intel Core 7-240H, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5060 8GB, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Alienware 16 Aurora |
| Display | 16” 2K 120Hz |
| Processor | Intel Core 7 240H (10 Core / 5,20 GHz) |
| RAM | 32GB RAM DDR5 |
| Memory | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX 5060 8GB |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Alienware Aurora DACT1250 Gaming Desktop, Ultra 7 265KF, 32GB DDR5, 1TB NVMe SSD, RTX 5070/12GB, Win11, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Alienware Aurora DACT1250-7254BLK |
| CPU | Intel Core Ultra 7 265KF, 20 Core (5.50GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB NVMe SSD |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5070 12GB |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Precision 3470 14″ FHD Touchscreen Workstation Laptop, Intel i7 Gen12, 32GB DDR5, 256GB SSD NVMe, NVIDIA T550/4GB, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 3470 |
| CPU | Intel Core i7-1270P, 12 core (4.8GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 256GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA T550 4GB |
| Windows | Windows 11 Pro |
| Display | 14″ Full HD, Touchscreen |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Precision 3571 15.6″ FHD Touch Mobile Workstation Laptop, Intel i7 Gen12, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, Nvidia RTX A1000/4GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 3571 |
| CPU | Intel Core i7-12800H, 14 Core (4.80GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX A1000 4GB |
| Screen | 15.6″ Full HD Touchscreen |
| OS | Windows 11 Pro |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 3650 Tower Workstation, Intel i7 Gen11, 32GB DDR4, 512GB SSD + 500GB HDD, NVIDIA Quadro M4000/8GB
Në Stok
| Brand | Dell |
| Model | Precision 3650 Tower |
| CPU | Intel Core i7-11700 (8-Core, 4.9GHz) |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD + 500GB HDD |
| GPU | NVIDIA Quadro M4000 8GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Load more products
Loading...



