| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | iMac Magic Keyboard 2 with Touch ID (A2520) |
| Lidhja | Wireless Bluetooth |
| Layout | QWERTY + Numeric Keypad |
| Touch ID | Po |
| Bateria | Rechargeable Built-in Battery |
| Porta | Lightning |
| Ngjyra | Silver |
| Status | New |
Apple iMac Magic Keyboard 2 A2520, Touch ID, Wireless Numpad, Silver, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 24 900 L.17 900 LÇmimi i tanishëm është: 17 900 L.Apple iPad 6 9.7” Retina, 2GB RAM, 128GB Storage, Wi-Fi
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 21 900 L.15 900 LÇmimi i tanishëm është: 15 900 L.| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPad 6 |
| RAM | 2 GB |
| Storage | 128 GB |
| Display | 9.7″ Retina |
| Processor | Apple A10 Fusion |
| Connection | Wi-Fi |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iPad 6 9.7″ Display, 32GB Storage, Wi-Fi, SIM, iOS 17.6.1
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 22 900 L.15 900 LÇmimi i tanishëm është: 15 900 L.| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPad 6 |
| Display | 9.7″ |
| Storage | 32GB |
| Max iOS | 17.6.1 |
| Connection | Wi-Fi + SIM |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iPad 6th Gen 9.7″ Retina Tablet, A10 Fusion, 128GB Storage, Wi-Fi + Cellular
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 19 900 L.11 900 LÇmimi i tanishëm është: 11 900 L.| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPad 6th Gen |
| Storage | 128 GB |
| Ekran | 9.7″ Retina Display |
| Lidhja | Wi-Fi + Cellular |
| Procesor | Apple A10 Fusion |
| Kamera | 8 MP |
| Sistemi Operativ | iPadOS |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iPad 7, 10.2” Retina, 3GB RAM, 32GB Storage, Wi-Fi
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 26 900 L.19 900 LÇmimi i tanishëm është: 19 900 L.| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPad 7 |
| RAM | 3 GB |
| Memory | 32 GB |
| Display | 10.2″ Retina |
| Connection | Wi-Fi |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iPad 9th 10.2″ Retina Display, 64GB Storage, Wi-Fi
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 31 900 L.25 900 LÇmimi i tanishëm është: 25 900 L.| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPad 9th Generation |
| Storage | 64 GB |
| Ekrani | 10.2″ Retina Display |
| Lidhja | Wi-Fi |
| Procesori | Apple A13 Bionic |
| Kamera | 8 MP Rear/ 12 MP Front |
| Sistemi Operativ | iPadOS |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iPad A16, 11” Liquid Retina, A16 Bionic, 6GB RAM, 128GB Storage, Wi-Fi, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 39 900 L.33 900 LÇmimi i tanishëm është: 33 900 L.| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | iPad A16 |
| RAM | 6 GB |
| Storage | 128 GB |
| Ekrani | 11″ Liquid Retina |
| Procesori | Apple A16 Bionic |
| Lidhja | Wi-Fi |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple iPad Air 13, 13″ Liquid Retina, M3 Chip, 8GB RAM, 128GB Storage, Wi-Fi+Cellular, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 99 900 L.61 900 LÇmimi i tanishëm është: 61 900 L.| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | iPad Air 13 |
| CPU | Apple M3 Chip |
| RAM | 8 GB |
| Storage | 128 GB |
| Ekrani | 13″ Liquid Retina |
| Lidhja | Wi-Fi + Cellular |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple iPad Air 13″ Retina Display, Apple M4, 1TB Storage, Wi-Fi + Cellular, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 189 900 L.129 900 LÇmimi i tanishëm është: 129 900 L.| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPad Air 13″ M4 |
| Procesor | Apple M4 Chip |
| Storage | 1 TB |
| Ekran | 13″ Liquid Retina Display |
| Lidhja | Wi-Fi + Cellular |
| Kamera | 12 MP |
| Sistemi Operativ | iPadOS |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple iPad Air 2 9.7” Retina, Apple A8X, 2GB RAM, 64GB Storage, Wi-Fi
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 14 900 L.8 900 LÇmimi i tanishëm është: 8 900 L.| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPad Air 2 |
| Procesori | Apple A8X |
| Storage | 64 GB |
| Ekrani | 9.7″ Retina Display |
| Lidhja | Wi-Fi |
| Max iOS | iPadOS 15.8.3 |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iPad Mini 4 7.9” Retina Display, A8 Chip, 2GB RAM, 128GB Storage, Wi-Fi
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 13 900 L.9 900 LÇmimi i tanishëm është: 9 900 L.| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | iPad Mini 4 |
| Procesori | Apple A8 chip |
| RAM | 2 GB |
| Storage | 128 GB |
| Ekrani | 7.9” Retina Display |
| Kamera | 8 MP pas / 1.2 MP para |
| Lidhja | Wi-Fi |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iPad Pro 10.5″ Retina Display, 256GB Storage, Wi-Fi + Cellular
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 34 900 L.19 900 LÇmimi i tanishëm është: 19 900 L.| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPad Pro |
| CPU | Apple |
| Connect | Wi-Fi + Cellular |
| Storage | 256 GB |
| Screen | 10,5″ Retina Display |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
